Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přeju krásný den!!Sluníčko svítí,ale máme frišno.
Kristi, my máme rajčata i okurky taky ve skleníku a papriky tam dáme možná dneska. Skleník máme studený, tak kdyby nějak mrzlo, zmrznou i tam.
Regi,je to pravda, jak píší děvčata, dcera se o sebe postará, neboj. Synovi bylo 16,když jsem jela na 17 dní do Sov. svazu a byl doma sám. Žádná katastrofa se nekonala, ani nezhubl.
Tak máme svátek,jak píše Zdenka, práce neuteče, vyražte na výlet nebo si jinak užívejte.Smajlík Jdu hlasovat.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je krásné, sluníčko svítí, Regi neboj, dcera hlady strádat nebude.Dnes je svátek , tak práci nechte stranou. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ráno přeji,je sváteční den,tak žádnou práci nevyhledávejte a budte v pohodě.Alenko také jsem to neřešila když byl nejmladší syn doma,dnes nemá problém uvařit pro všechny,bramboráky má lepší než jáSmajlíkse snachou mají protisměny a když má on odpolední tak vaří,pak je více času na to ostatní.Jdu na kafíčko,muž říká,že ho mám studený jako psí čumákSmajlík už sedí venku tak hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
IJO..já dala rajčata ven, protože se už moc na okně vytahovala, když pomrznout, tak se nedá nic dělat, loni na ně přišla plíseň, tak stejně taky úroda žádná.... Papriky ještě na okně nechávám..Smajlík
REGI s jídlem a s dcerou, už si taky musíš říct, že je dospělá, když chceš někam jet.. to já bych nemohla nikam a mám kluka v mamahoteluSmajlíkJedu i na 10-14 dnů s mužem na dovolenou a musí jíst, když je hlad, tak si i navaří,tuhle starost jsem již asi před 10lety přestala řešit, jak začal chodit do první práce... Když je navařeno, je,když není, musí si něco udělat sám.. je mu za pár dnů 31let..mému mamánkovi.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Heli užij si zítřejší výletSmajlíkSmajlík
Ijo kdybys byla blížeSmajlíkSmajlík
Alenko je super, že syn dostal práciSmajlíkSmajlík
Blani my už máme taky papriky,rajčata,okurky ,ale ve skleníku..
Marti máš zas hodně práce za sebou,je dobře ,že jste si odpočinuli na zahradě a měli relaxSmajlík
Přeji klidnou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Kristi zbal Robínka a přijeď třeba nákaza přeskočí.AničkoF snad se Kubovi rozsvítí,taková děva co dokáže a proto špatně v noci spíš máš starosti,vypni stejně si udělá co chce,víš co se u nás říká?Jak si kdo usele tak si také lehne-je už velký kluk.Alenko jedna starost je za váma-příjemá,letí k vám gratulace no a hláskuji na přeskáčku,Kristínka vyplnuje čísla a jak ráda,budík zvoní a ona letí.Holky dáváte rajčata už ven já je dám až po 15 květnu bojím,bojím.Heli,výlet si užijte a je fajn,že jsi v pořádku a ta hlava také,vždyt vidíš co vše dokážeš a jak funguješ.SmajlíkMějte hezký večer a dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
moc teplo nebylo, ale sluníčko a vítr, uschlo mi prádlo i dnes to barevné. Zasadila jsem dnes cukety a zítra snad dáme papriky, co mám na oknech do skleníku. Rajčata už tam jsou i okurky.
Alčo, synovi gratuluji.
Helčo, užij si výlet. Bude teplo, tak se jistě vydaří.
Regi, nevím,jak bylo u vás, ale v tričku když tě bolí záda? Aby sis nepohoršila.
Já dostala dneska zas pucunk od sestry, zdá se jí, že s ní málo telefonuju a ona nemá s kým promluvit. Volám jí ob den, někdy i denně.
Děvčata, užijte si večer a mějte klidnou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak bylo hezky , jen velký vítr. Zahrada posekaná, už to chtělo. AničkoF nevyřešíš to , jak píši děvčata, sám si na to musí přijít, nestresuj se. Helčo ty si užij zítra výlet s rodinou. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes byl u nás nádherný den, jsem utahaná, ale vše je vyklizené.Ještě jsme s manželem strávili odpoledne i na zahradě.Kvete mi pravá kalina a ta krásně voní po celé zahradě. Zasadila jsem před lety odkopek a ten je také už velký stromek, ale nevoní...Užijte si pěkný večer a všem přeji klidnou dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
K obědu byly ty ptáčci ze srnčího a jasmínová rýže. Ještě jedna maličká porce zbyla. Teď jde o to zda pojedu na chalupu už ráno, když hlásí krásné pčasí, abych tam něco udělala. Dcera se mnou nepojede, chce se učit testy, jelikož ji stále nejdou. Ta pak je problém aby si uvařila. Do rána uvidím.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles