Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoooj děvčata, | Datum vložení: 08.05.2015 08:11 hod. | |||
|
přeju krásný den!!Sluníčko svítí,ale máme frišno. Kristi, my máme rajčata i okurky taky ve skleníku a papriky tam dáme možná dneska. Skleník máme studený, tak kdyby nějak mrzlo, zmrznou i tam. Regi,je to pravda, jak píší děvčata, dcera se o sebe postará, neboj. Synovi bylo 16,když jsem jela na 17 dní do Sov. svazu a byl doma sám. Žádná katastrofa se nekonala, ani nezhubl. Tak máme svátek,jak píše Zdenka, práce neuteče, vyražte na výlet nebo si jinak užívejte. Jdu hlasovat.![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 08.05.2015 08:01 hod. | |||
|
Je krásné, sluníčko svítí, Regi neboj, dcera hlady strádat nebude.Dnes je svátek , tak práci nechte stranou. ![]() |
||||
| ija1 | Hezké sluneční | Datum vložení: 08.05.2015 07:24 hod. | |||
|
ráno přeji,je sváteční den,tak žádnou práci nevyhledávejte a budte v pohodě.Alenko také jsem to neřešila když byl nejmladší syn doma,dnes nemá problém uvařit pro všechny,bramboráky má lepší než já se snachou mají protisměny a když má on odpolední tak vaří,pak je více času na to ostatní.Jdu na kafíčko,muž říká,že ho mám studený jako psí čumák už sedí venku tak hezký den |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 08.05.2015 06:29 hod. | |||
|
IJO..já dala rajčata ven, protože se už moc na okně vytahovala, když pomrznout, tak se nedá nic dělat, loni na ně přišla plíseň, tak stejně taky úroda žádná.... Papriky ještě na okně nechávám.. REGI s jídlem a s dcerou, už si taky musíš říct, že je dospělá, když chceš někam jet.. to já bych nemohla nikam a mám kluka v mamahotelu Jedu i na 10-14 dnů s mužem na dovolenou a musí jíst, když je hlad, tak si i navaří,tuhle starost jsem již asi před 10lety přestala řešit, jak začal chodit do první práce... Když je navařeno, je,když není, musí si něco udělat sám.. je mu za pár dnů 31let..mému mamánkovi.![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 07.05.2015 21:26 hod. | |||
|
Heli užij si zítřejší výlet![]() ![]() Ijo kdybys byla blíže ![]() ![]() Alenko je super, že syn dostal práci ![]() ![]() Blani my už máme taky papriky,rajčata,okurky ,ale ve skleníku.. Marti máš zas hodně práce za sebou,je dobře ,že jste si odpočinuli na zahradě a měli relax ![]() Přeji klidnou nocku ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 07.05.2015 20:11 hod. | |||
|
děvčata,Kristi zbal Robínka a přijeď třeba nákaza přeskočí.AničkoF snad se Kubovi rozsvítí,taková děva co dokáže a proto špatně v noci spíš máš starosti,vypni stejně si udělá co chce,víš co se u nás říká?Jak si kdo usele tak si také lehne-je už velký kluk.Alenko jedna starost je za váma-příjemá,letí k vám gratulace no a hláskuji na přeskáčku,Kristínka vyplnuje čísla a jak ráda,budík zvoní a ona letí.Holky dáváte rajčata už ven já je dám až po 15 květnu bojím,bojím.Heli,výlet si užijte a je fajn,že jsi v pořádku a ta hlava také,vždyt vidíš co vše dokážeš a jak funguješ. Mějte hezký večer a dobrou noc![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 07.05.2015 19:34 hod. | |||
|
moc teplo nebylo, ale sluníčko a vítr, uschlo mi prádlo i dnes to barevné. Zasadila jsem dnes cukety a zítra snad dáme papriky, co mám na oknech do skleníku. Rajčata už tam jsou i okurky. Alčo, synovi gratuluji. Helčo, užij si výlet. Bude teplo, tak se jistě vydaří. Regi, nevím,jak bylo u vás, ale v tričku když tě bolí záda? Aby sis nepohoršila. Já dostala dneska zas pucunk od sestry, zdá se jí, že s ní málo telefonuju a ona nemá s kým promluvit. Volám jí ob den, někdy i denně. Děvčata, užijte si večer a mějte klidnou noc. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 07.05.2015 19:11 hod. | |||
|
Tak bylo hezky , jen velký vítr. Zahrada posekaná, už to chtělo. AničkoF nevyřešíš to , jak píši děvčata, sám si na to musí přijít, nestresuj se. Helčo ty si užij zítra výlet s rodinou. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný zbytek dne, | Datum vložení: 07.05.2015 19:03 hod. | |||
|
dnes byl u nás nádherný den, jsem utahaná, ale vše je vyklizené.Ještě jsme s manželem strávili odpoledne i na zahradě.Kvete mi pravá kalina a ta krásně voní po celé zahradě. Zasadila jsem před lety odkopek a ten je také už velký stromek, ale nevoní...Užijte si pěkný večer a všem přeji klidnou dobrou noc.![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 07.05.2015 18:58 hod. | |||
|
K obědu byly ty ptáčci ze srnčího a jasmínová rýže. Ještě jedna maličká porce zbyla. Teď jde o to zda pojedu na chalupu už ráno, když hlásí krásné pčasí, abych tam něco udělala. Dcera se mnou nepojede, chce se učit testy, jelikož ji stále nejdou. Ta pak je problém aby si uvařila. Do rána uvidím.![]() |
||||