Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
U nás je hezky. Dopoledne jsem vařila a do teď jsem dávala do kupy švagrovi vše o pěstování tabáku a další rostliny. Už to mám konečně vytisklé. Za chvíli k němu a švagrové jedem. Zítra ráno pojedem k dcerce do Brna. Budem do neděle. Dočtu vás až později. Mějte hezký víkend.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
teď mi kluci hlásí na skype, že se zpoždění vlaku protahuje na 7 hodin, chybí jim ještě asi 2 hodiny čekání. Jedou pak dále 1500 km, přes kus Indie, takže ten spoj je důležitý. Co se týče dojmů, je to prý krásná země, ale neuvěřitelně chudí lidé, většinou nehrozí nějaké přepadení, ale z těch gangů malých hladových dětí, jde prý strach. Starší kluk je ze všeho více vyděšený, ani si nedává jídlo na ulici, takže je spíše na vodě a plackách, tak asi přijede vyhublý. Jídlo se připravuje přímo na ulici, volně tam chodí krávy, prasata, psy, je tam dost nepořádek a špína. Ono v těch centrech velkých měst je to jiné, kulturnější a čistší....
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka, děkuji za hlásky u hradu..už jsem poskočila na 4.místoSmajlík a taky za komentíky u foteček, u kafíčka po obědě jsem si je pročítala, ještě všechny nemám, sešlo se mi jich kolem šedesáti..Smajlík Mužík navrhl procházku..Smajlík

MARTI, to budete mít lepší...
Obrázek uživatelky
profil
přeji pohodu u kafíčka, my máme řemeslníky, měníme luxfery za okno, už byly škaredé přes 30 let....Ještě je čekají dělá průduchy v komoře, kde jsme větrali kdysi na půdu, ale pak si tam dcera udělali s manželem nadstavbu a nastěhovali, a my jsme s tím větráním bez okna měli problém...Snad se to ted zlepší, dáváme tam na zimu cibuli, česnek a zeleninu....Je do večera co dělat.Přeji pěkné odpoledne a užijte si sváteční den v pohodě...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, vy se máte, že můžete pít kafčo venku. U nás to nejde. Sice máme za barákem lavičku, ale než bych se dostala ze 4. patra a za barák, asi bych to vybryndala. Navíc lavička je furt obsazená. Někdy důchodci a teď se sem naučili nepřizpůsobiví s pivíčkem.
Jaruško, cesta vlakem v Indii je taky asi dobrodrutžství.
Jo, už musím končit, přišel syn.
Obrázek uživatelky
profil
byla tu dcera s Fili, přinesly mi růžičky a pak jsem plkala se sestrou u plotku, šla jsem s papírem a hned bylo půl hodinkySmajlíkSmajlík
Jaruš, můj zeť byl před pár lety v Korei, byl trenér teikvonda, ani nevím jak se to píše a říkal, příroda nádherná, ale pořád jak kdyby byli v prádelně, horko, dusno, vlhko..
Jdu vařit..houbovou polévku z hřibů z mražáku a ty řízky s bramborem..Smajlík
Přeji hned i dobré chutnání..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás je také slunečno, ale zrána bylo chladněji. Dcera s vnučkou a kolegyněmi z práce/ také s dětmi/ jely vláčkem na Ostravici. Půjdou tam i na bazén. Před chvíli jsem na skype domluvila se syny, čekají na vlak a ten má 6 hodin zpoždění. Kolem nádraží/Indie/ se pohybují gangy malých dětí, žebrají jídlo a peníze hlavně od turistů. Kluci se přesouvají se od čajových plantáží do města, teplota se mění nejméně o 20 stupňů směrem nahoru. Včera se jim podařilo zahlédnout a snad i vyfotit "osmitisícovky".
Tak si užívejte volna, nepracujte, odpočívejte.
Obrázek uživatelky
profil
Chtěla jsem koukat na pohádku, ale vezmu kafčo a půjdu ho vypít ven, je tam krásně..Smajlík..pak trošku odplevelím a kolem 11.hod se dám do vaření.. To už se moji chlapi dostaví..
Věruš, já si smrďulky- afrikánky předpěstovávám doma v květináči z loňského květu..SmajlíkTy je budeš mít ale dříve kvetoucí...Smajlík
Aničko filipi..nervy a stres jsou prevít..ono to z hlavy ven nejde...Smajlíkviď?..jenže si tím moc ubližuješ, ale to už asi tak vždy patří k životu..
Obrázek uživatelky
profil
Krásný den děvčata.U nás je jasno,krásně modrá obloha.Celou noc jsem nepala,bolelo mě vše.Asi je to psychika.Usnula jsem až k ránu a válela jsem se skoro do 8hod.Potom honem ven s péjskem.Ten bral schody po 2.Chudáka jsem vytrestala,ale vydrželSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska by mělo být krásněSmajlíkSmajlík
Regi taky bych si nedělala vrásky,je holka tak to zvládne,když to zvládnou kluciSmajlíkSmajlíkSmajlík
Věrka má zásobu jogurtuSmajlík
Mějte se dneska pohádkově,užijte si sluníčka a pohodySmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles