Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 08.05.2015 15:06 hod. | |||
|
U nás je hezky. Dopoledne jsem vařila a do teď jsem dávala do kupy švagrovi vše o pěstování tabáku a další rostliny. Už to mám konečně vytisklé. Za chvíli k němu a švagrové jedem. Zítra ráno pojedem k dcerce do Brna. Budem do neděle. Dočtu vás až později. Mějte hezký víkend.![]() |
||||
| bertice | ještě jednou se hlásím, | Datum vložení: 08.05.2015 14:58 hod. | |||
|
teď mi kluci hlásí na skype, že se zpoždění vlaku protahuje na 7 hodin, chybí jim ještě asi 2 hodiny čekání. Jedou pak dále 1500 km, přes kus Indie, takže ten spoj je důležitý. Co se týče dojmů, je to prý krásná země, ale neuvěřitelně chudí lidé, většinou nehrozí nějaké přepadení, ale z těch gangů malých hladových dětí, jde prý strach. Starší kluk je ze všeho více vyděšený, ani si nedává jídlo na ulici, takže je spíše na vodě a plackách, tak asi přijede vyhublý. Jídlo se připravuje přímo na ulici, volně tam chodí krávy, prasata, psy, je tam dost nepořádek a špína. Ono v těch centrech velkých měst je to jiné, kulturnější a čistší.... | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 08.05.2015 13:57 hod. | |||
|
děvčátka, děkuji za hlásky u hradu..už jsem poskočila na 4.místo a taky za komentíky u foteček, u kafíčka po obědě jsem si je pročítala, ještě všechny nemám, sešlo se mi jich kolem šedesáti.. Mužík navrhl procházku..![]() MARTI, to budete mít lepší... |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 08.05.2015 13:05 hod. | |||
|
přeji pohodu u kafíčka, my máme řemeslníky, měníme luxfery za okno, už byly škaredé přes 30 let....Ještě je čekají dělá průduchy v komoře, kde jsme větrali kdysi na půdu, ale pak si tam dcera udělali s manželem nadstavbu a nastěhovali, a my jsme s tím větráním bez okna měli problém...Snad se to ted zlepší, dáváme tam na zimu cibuli, česnek a zeleninu....Je do večera co dělat.Přeji pěkné odpoledne a užijte si sváteční den v pohodě...![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Kukuč, | Datum vložení: 08.05.2015 11:26 hod. | |||
|
děvčata, vy se máte, že můžete pít kafčo venku. U nás to nejde. Sice máme za barákem lavičku, ale než bych se dostala ze 4. patra a za barák, asi bych to vybryndala. Navíc lavička je furt obsazená. Někdy důchodci a teď se sem naučili nepřizpůsobiví s pivíčkem. Jaruško, cesta vlakem v Indii je taky asi dobrodrutžství. Jo, už musím končit, přišel syn. |
||||
| fanypol | kuk | Datum vložení: 08.05.2015 10:30 hod. | |||
|
byla tu dcera s Fili, přinesly mi růžičky a pak jsem plkala se sestrou u plotku, šla jsem s papírem a hned bylo půl hodinky![]() ![]() Jaruš, můj zeť byl před pár lety v Korei, byl trenér teikvonda, ani nevím jak se to píše a říkal, příroda nádherná, ale pořád jak kdyby byli v prádelně, horko, dusno, vlhko.. Jdu vařit..houbovou polévku z hřibů z mražáku a ty řízky s bramborem.. ![]() Přeji hned i dobré chutnání.. ![]() |
||||
| bertice | Hezký sváteční den, děvčata | Datum vložení: 08.05.2015 09:39 hod. | |||
|
U nás je také slunečno, ale zrána bylo chladněji. Dcera s vnučkou a kolegyněmi z práce/ také s dětmi/ jely vláčkem na Ostravici. Půjdou tam i na bazén. Před chvíli jsem na skype domluvila se syny, čekají na vlak a ten má 6 hodin zpoždění. Kolem nádraží/Indie/ se pohybují gangy malých dětí, žebrají jídlo a peníze hlavně od turistů. Kluci se přesouvají se od čajových plantáží do města, teplota se mění nejméně o 20 stupňů směrem nahoru. Včera se jim podařilo zahlédnout a snad i vyfotit "osmitisícovky". Tak si užívejte volna, nepracujte, odpočívejte. |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 08.05.2015 09:13 hod. | |||
|
Chtěla jsem koukat na pohádku, ale vezmu kafčo a půjdu ho vypít ven, je tam krásně.. ..pak trošku odplevelím a kolem 11.hod se dám do vaření.. To už se moji chlapi dostaví..Věruš, já si smrďulky- afrikánky předpěstovávám doma v květináči z loňského květu.. Ty je budeš mít ale dříve kvetoucí...![]() Aničko filipi..nervy a stres jsou prevít..ono to z hlavy ven nejde... viď?..jenže si tím moc ubližuješ, ale to už asi tak vždy patří k životu.. |
||||
| filipi | krrásný den | Datum vložení: 08.05.2015 08:20 hod. | |||
|
Krásný den děvčata.U nás je jasno,krásně modrá obloha.Celou noc jsem nepala,bolelo mě vše.Asi je to psychika.Usnula jsem až k ránu a válela jsem se skoro do 8hod.Potom honem ven s péjskem.Ten bral schody po 2.Chudáka jsem vytrestala,ale vydržel![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 08.05.2015 08:17 hod. | |||
|
dneska by mělo být krásně![]() ![]() Regi taky bych si nedělala vrásky,je holka tak to zvládne,když to zvládnou kluci ![]() ![]() ![]() Věrka má zásobu jogurtu ![]() Mějte se dneska pohádkově,užijte si sluníčka a pohody ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||