Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
pozdní večer, a některým také hezkou Dobrou noc. Dopoledne jsem vařila, chlapi betonovali jednu technickou místnost, kam pak umístíme nový pultový mražák. Máme šuplíkový, ale to je pro naši rodinu málo a nemůžeme moc nakupovat do zásoby. A už se na něj těším, až bude. Budeme brát nový, ale chtěli bychom nějaký s kosmetickou vadou, poněvadž jsou mnohdy o hodně levnější. Je třeba kvůli nějakému škrábanci.
Jinak jsem složila nějakou básníčku do firemní soutěže a před malou chvílí mně napsali, že mně tu vyjde v neděli článek. Asi to dali jako dárek k narozeninám, které mám v neděli
Obrázek uživatelky
profil
Práce jste nadělaly hodně. Špatně jsem pochopila Martu a myslela, že okna dnes nevyměnili. Tak se omlouvám.
Afrikány si seju sama, kdysi jsem koupila nízké žluté a plné. Vždy si posbírám semínka a dám na jaře do kelímků od jogurtů a pak přesadím na zahradce na obruby, krásně mi stále kvetou žlutě. Zatím se nezprášily. Mívám jich hodně, sice mi kvetou déle než ty kupované, ale mám radost z každé vypěstvané květinky.
Hela je ještě asi na cestě. Měli jsme krásný den, slunečný. Knedlíky s vajíčkem jsem si snědla na lavičce na sluníčku a káva mi tam také chutnala.
Mám zapnutou televizi na Jasněnku, spíše jako kulisu. Půjdu konečně do sprchy amožná pak kouknu i na fotečky.
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne jsem napakovala rajčata z okna do tašek a jela na chalupu. Nechala je zatím v chodbě, snad nebudou mít moc šok. Posekla trávník, tráva šla do pytlů a pak na ně hlína a hnojivo, Až pojedu příště tak musím vyvázat k okapu po zmrzlích dám rajčata ven. Mám půjčené čerpadlo od souseda a naplněný sud vodou. I trochu nádob je s hlínou, jen potřebuji pomoc oddělat plech z kompostu, abych mohla dodat do dalších květináčů. Utahaná jsem jak kotě, ale spokojená. Dítě uvařilo brambory a udělalo přírodní řízek. Měla to hotové, když jsem dorazila domů. Asi jde do sebe, něco ji jde. Když budu na chalupě nebo u našich, tak si vezme jen pečivo plus něco a je hotovo.
Už to nebudu řešit.
Filipi, nervy tě trápí, ono se lehce řekne nemyslet na špatné, ale také to neumím. Trápí mně komunikace s maminou. Ona se zlomenou rukou toho moc neudělá a otec již má věk, aby vše dělal. Nic nezměním, sama si nezavolala ani dnes. Netuším proč si nebo mě musí dokazovat, že zvládne udělat vše sama.
Obrázek uživatelky
profil
jak čtu,tak jste si den každá užila. Irenko, s těmi okny jsi mohla fakt počkat. My máme pořád plné parapety i lodžii v mezipatře pylu.
Věrko a už budeš mít nějaké fotky z Indie?
Afrikány seju každý rok - jednak ze semínek, která sebereme a ještě zase jiná semínka koupím. Dáváme je na hrob přítelových rodičů a pak i na zahradu. Letos nevím, když zatím nevylezly.
Jiři, návštěvu jsi si jistě užila. Švagr bude pěstovat tabák?
Kristi, to jsi měla hezké odpoledne, s cácorkami.
Koukám, že zase Sluníčko má áčko. Copak se děje?
Ježkovy voči, píšu skoro po tmě a hledám písmenka.
Holčičky, mějte se fajn večer i v nociSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,dnes byl krásný den,ráno jsem vás nabádala,aby jste odpočívaly a nic nedělat a sama jsem čistila okna,přišla sousedka na kafíčko a řekla mi že jsem vůl.Kolem dokola je samá řepka no okna jsou zaprášená jako bych nic nedělalaSmajlíkJaruško kluci budou mít zážitky a krásné vzpomínky.Kristínko ty sis pomuchlala holčičky užila sis je.Já vám přeji bezva večer a klidnou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsme měli krásně,ale byl studený vítrSmajlíkSmajlík
JarušB to budou mít kluci zážitky SmajlíkSmajlík
Jiřinko užij si to návštěvuSmajlíkSmajlík
Odpoledne jsme tu měli dcerku s vnučkamiSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večerSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí vám krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu se rozloučit, muž už kouká na zprávy, ale já ještě pomažu oběhnou barák, musím zalít všechny truhlíky a květináče...venku i doma, je pátek= zalívací den a na truhlíky venku pražilo sluníčko, ty se musí každý den..Smajlík

mějte hezký večerSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bylo krásně skoro celý den jsme strávili na zahradě a pomáhali babči.den jste měli pohodový , tak odpočívejte a mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, tak to jsi koupila levně, u nás chtěli 9 i 12Kč za rostlinku.. Mně se vysemení málokdy, musím sadit ..
Ještě chvilku odpočinu, povečeříme a půjdu pozalévatSmajlík, zatím to na pršení nevypadáSmajlík

Jimas..mějte se fajn..Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles