Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Hezký | Datum vložení: 08.05.2015 21:28 hod. | |||
|
pozdní večer, a některým také hezkou Dobrou noc. Dopoledne jsem vařila, chlapi betonovali jednu technickou místnost, kam pak umístíme nový pultový mražák. Máme šuplíkový, ale to je pro naši rodinu málo a nemůžeme moc nakupovat do zásoby. A už se na něj těším, až bude. Budeme brát nový, ale chtěli bychom nějaký s kosmetickou vadou, poněvadž jsou mnohdy o hodně levnější. Je třeba kvůli nějakému škrábanci. Jinak jsem složila nějakou básníčku do firemní soutěže a před malou chvílí mně napsali, že mně tu vyjde v neděli článek. Asi to dali jako dárek k narozeninám, které mám v neděli |
||||
| 2baculka | dočetla jsem. | Datum vložení: 08.05.2015 21:21 hod. | |||
|
Práce jste nadělaly hodně. Špatně jsem pochopila Martu a myslela, že okna dnes nevyměnili. Tak se omlouvám. Afrikány si seju sama, kdysi jsem koupila nízké žluté a plné. Vždy si posbírám semínka a dám na jaře do kelímků od jogurtů a pak přesadím na zahradce na obruby, krásně mi stále kvetou žlutě. Zatím se nezprášily. Mívám jich hodně, sice mi kvetou déle než ty kupované, ale mám radost z každé vypěstvané květinky. Hela je ještě asi na cestě. Měli jsme krásný den, slunečný. Knedlíky s vajíčkem jsem si snědla na lavičce na sluníčku a káva mi tam také chutnala. Mám zapnutou televizi na Jasněnku, spíše jako kulisu. Půjdu konečně do sprchy amožná pak kouknu i na fotečky. |
||||
| 2baculka | Přeji krásný večer. | Datum vložení: 08.05.2015 21:05 hod. | |||
|
Dopoledne jsem napakovala rajčata z okna do tašek a jela na chalupu. Nechala je zatím v chodbě, snad nebudou mít moc šok. Posekla trávník, tráva šla do pytlů a pak na ně hlína a hnojivo, Až pojedu příště tak musím vyvázat k okapu po zmrzlích dám rajčata ven. Mám půjčené čerpadlo od souseda a naplněný sud vodou. I trochu nádob je s hlínou, jen potřebuji pomoc oddělat plech z kompostu, abych mohla dodat do dalších květináčů. Utahaná jsem jak kotě, ale spokojená. Dítě uvařilo brambory a udělalo přírodní řízek. Měla to hotové, když jsem dorazila domů. Asi jde do sebe, něco ji jde. Když budu na chalupě nebo u našich, tak si vezme jen pečivo plus něco a je hotovo. Už to nebudu řešit. Filipi, nervy tě trápí, ono se lehce řekne nemyslet na špatné, ale také to neumím. Trápí mně komunikace s maminou. Ona se zlomenou rukou toho moc neudělá a otec již má věk, aby vše dělal. Nic nezměním, sama si nezavolala ani dnes. Netuším proč si nebo mě musí dokazovat, že zvládne udělat vše sama. |
||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata | Datum vložení: 08.05.2015 20:24 hod. | |||
|
jak čtu,tak jste si den každá užila. Irenko, s těmi okny jsi mohla fakt počkat. My máme pořád plné parapety i lodžii v mezipatře pylu. Věrko a už budeš mít nějaké fotky z Indie? Afrikány seju každý rok - jednak ze semínek, která sebereme a ještě zase jiná semínka koupím. Dáváme je na hrob přítelových rodičů a pak i na zahradu. Letos nevím, když zatím nevylezly. Jiři, návštěvu jsi si jistě užila. Švagr bude pěstovat tabák? Kristi, to jsi měla hezké odpoledne, s cácorkami. Koukám, že zase Sluníčko má áčko. Copak se děje? Ježkovy voči, píšu skoro po tmě a hledám písmenka. Holčičky, mějte se fajn večer i v noci ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 08.05.2015 20:09 hod. | |||
|
děvčata,dnes byl krásný den,ráno jsem vás nabádala,aby jste odpočívaly a nic nedělat a sama jsem čistila okna,přišla sousedka na kafíčko a řekla mi že jsem vůl.Kolem dokola je samá řepka no okna jsou zaprášená jako bych nic nedělala Jaruško kluci budou mít zážitky a krásné vzpomínky.Kristínko ty sis pomuchlala holčičky užila sis je.Já vám přeji bezva večer a klidnou noc![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 08.05.2015 19:30 hod. | |||
|
dneska jsme měli krásně,ale byl studený vítr![]() ![]() JarušB to budou mít kluci zážitky ![]() ![]() Jiřinko užij si to návštěvu ![]() ![]() Odpoledne jsme tu měli dcerku s vnučkami ![]() ![]() Mějte pěkný večer ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 08.05.2015 19:27 hod. | |||
|
Přejí vám krásnou dobrou noc![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 08.05.2015 19:25 hod. | |||
|
jdu se rozloučit, muž už kouká na zprávy, ale já ještě pomažu oběhnou barák, musím zalít všechny truhlíky a květináče...venku i doma, je pátek= zalívací den a na truhlíky venku pražilo sluníčko, ty se musí každý den..![]() mějte hezký večer ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 08.05.2015 19:14 hod. | |||
|
Dnes bylo krásně skoro celý den jsme strávili na zahradě a pomáhali babči.den jste měli pohodový , tak odpočívejte a mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 08.05.2015 17:23 hod. | |||
|
Věruš, tak to jsi koupila levně, u nás chtěli 9 i 12Kč za rostlinku.. Mně se vysemení málokdy, musím sadit .. Ještě chvilku odpočinu, povečeříme a půjdu pozalévat , zatím to na pršení nevypadá![]() Jimas..mějte se fajn.. ![]() |
||||