Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zase jednou se Vám ozývám,ať na mě nezapomenete.Máme tady krásný den,v noci pěkně popršelo a spláchlo ty spousty pylů.Včera to bylo hrozné,pyly lítaly vzduchem,na všem se usazovaly-lituji alergiky.Máme teď doma zase pilno,děláme nějaké úpravy a opravy na domku,včera byla rodinná akce-kluci pomáhali manželovi,já jsem si užila krásný den se syny,snachami a naším nejmladším čiperou.Jubilantům přeji hodně zdraví a pohody v rodině!A Vám všem krásné výletování,úspěšné zahrádkaření,klidné chvíle doma,co nejméň starostí a hodně radostí.Marodům brzké uzdravení!!!!!
Obrázek uživatelky
profil
Přidávám se s blahopřáním oslavencům a oslavenkyním - hlavně hodně a ještě víc zdraví a trošičku štěstí
Obrázek uživatelky
profil
un nás je hotovo, včera večer jsem dlouho umývala vše zaprášené a nakonec všude země.Okno za luxfery je zabudované a komora má nové průduchy. Skončilo se až při svícení..Dnes jsem si trochu pospala a další úklid nechám až na pondělí. Dnes vystupuje a soutěží Verunka s jejich tanečním kroužkem ve Vyškově a zítra je den matek a vystupuje tady. Musím se všeho zúčastnit i dcerou , takže se do ničeho už nepouštím. Navařila jsem si včera , zatím co oni pracovali a ještě jsem jim upekla ke kávě 2 plechy makovce, než jsem navečer začala s úklidem....Aničko a Reginko, vše nejlpepší k zítřejším narozeninám, hlavně pevné zdravíčko a splnění všech vašich pořání....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak napřed přeju k narozeninám naším oslavenkyním - Regince a Aničce 59.
Hodně zdravíčka, štěstíčka a dobré nálady. Hezky to oslavte!SmajlíkSmajlík

U nás prší,tak se asi zahrádka konat nebude. Budu nejspíš něco kutit doma a nebo taky ne.
Večer jsem koukala na Želary, bylo to krásné. A pak ještě na Všechnopárty. No a v noci mi nebylo akorát, nespala jsem.
Alenka opět cestuje? Tak hezký výlet.
Kristi, to víš,taková ještěrka (Anýsek), když už běhá, musí toho využít.
Aničko, s tím mrazákem máš pravdu. Kdysi jsem si koupila lednici, byla trochu ťuklá na boku. Když stála tím bokem ke zdi, nikdo nic nepoznal a sloužila bez závad řadu let.
Obrázek uživatelky
profil
u nás je sluníčko,ale v noci lilo jako z konve.Chceme zajet do obchodu a pak budeme vegetit domaSmajlík
Aničko59 a Regi k zítřejším narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka,ať se vám vše daří ke spokojenostíSmajlíkSmajlíkSmajlík
Ali pozdravuj VelehradSmajlíkSmajlík
Dneska budeme sami,včera jsem si užila Anetku,je to jak pytel blechSmajlíkSmajlík
Mějte se všechny krásněSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Aničko 59..přeji Ti vše nejlepší k zítřejším narozeninám..SmajlíkHlavně zdravíčko ať nezlobí..Smajlík

Děvčátka, přeji hezkou sobotu.. budeme asi muset jet i zalét kvítečko na hřbitov, co jsme nasadili, tady je dost horko a hrob je na sluníčku, uvidím, co muž rozhodne... no a odpoledne pojedeme popřát švagrovi k narozkám Smajlík

REGI..měla jsi spokojený den..
S těmi okny a pylem- my bydlíme ve městě a pyl máme na oknech také..asi zase ze stromů, nebo to tak daleko letí z polí, a jak pokvetou lípy, tak bude další pylové kolo
Obrázek uživatelky
profil
Krásné sobotní ráno.U nás vykukuje sluníčko.Asi bude krásně.
SmajlíkSmajlíkANIČKO HODNĚ ŠTĚSTÍČKA I ZDRAVÍČKASmajlíkSmajlík
ti přejí k narozeninám
Obrázek uživatelky
profil
dnes se nám nějak mračí,sluníčko stávkuje.No a to naše sluníčko má opravdu áčko-také stávkuje.Mějte příjemný den a pohodu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děkuji. Mně chutná vše co teče Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nedělní oslavenec Ti přeje k nedělním narozeninám hodně zdraví.Škoda, že jsme od sebe tak daleko, jinak bych si přiťukla něčím co by nám chutnalo.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles