Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Hali | Krásný pohodový den Vám všem! | Datum vložení: 09.05.2015 10:15 hod. | |||
|
Zase jednou se Vám ozývám,ať na mě nezapomenete.Máme tady krásný den,v noci pěkně popršelo a spláchlo ty spousty pylů.Včera to bylo hrozné,pyly lítaly vzduchem,na všem se usazovaly-lituji alergiky.Máme teď doma zase pilno,děláme nějaké úpravy a opravy na domku,včera byla rodinná akce-kluci pomáhali manželovi,já jsem si užila krásný den se syny,snachami a naším nejmladším čiperou.Jubilantům přeji hodně zdraví a pohody v rodině!A Vám všem krásné výletování,úspěšné zahrádkaření,klidné chvíle doma,co nejméň starostí a hodně radostí.Marodům brzké uzdravení!!!!! | ||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 09.05.2015 10:13 hod. | |||
|
Přidávám se s blahopřáním oslavencům a oslavenkyním - hlavně hodně a ještě víc zdraví a trošičku štěstí | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkné ráno, | Datum vložení: 09.05.2015 10:12 hod. | |||
|
un nás je hotovo, včera večer jsem dlouho umývala vše zaprášené a nakonec všude země.Okno za luxfery je zabudované a komora má nové průduchy. Skončilo se až při svícení..Dnes jsem si trochu pospala a další úklid nechám až na pondělí. Dnes vystupuje a soutěží Verunka s jejich tanečním kroužkem ve Vyškově a zítra je den matek a vystupuje tady. Musím se všeho zúčastnit i dcerou , takže se do ničeho už nepouštím. Navařila jsem si včera , zatím co oni pracovali a ještě jsem jim upekla ke kávě 2 plechy makovce, než jsem navečer začala s úklidem....Aničko a Reginko, vše nejlpepší k zítřejším narozeninám, hlavně pevné zdravíčko a splnění všech vašich pořání....![]() |
||||
| Bm68 | Hezkou sobotu,děvčátka! | Datum vložení: 09.05.2015 08:56 hod. | |||
|
Tak napřed přeju k narozeninám naším oslavenkyním - Regince a Aničce 59. Hodně zdravíčka, štěstíčka a dobré nálady. Hezky to oslavte! ![]() ![]() U nás prší,tak se asi zahrádka konat nebude. Budu nejspíš něco kutit doma a nebo taky ne. Večer jsem koukala na Želary, bylo to krásné. A pak ještě na Všechnopárty. No a v noci mi nebylo akorát, nespala jsem. Alenka opět cestuje? Tak hezký výlet. Kristi, to víš,taková ještěrka (Anýsek), když už běhá, musí toho využít. Aničko, s tím mrazákem máš pravdu. Kdysi jsem si koupila lednici, byla trochu ťuklá na boku. Když stála tím bokem ke zdi, nikdo nic nepoznal a sloužila bez závad řadu let. |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 09.05.2015 08:09 hod. | |||
|
u nás je sluníčko,ale v noci lilo jako z konve.Chceme zajet do obchodu a pak budeme vegetit doma![]() Aničko59 a Regi k zítřejším narozeninám hodně zdravíčka a štěstíčka,ať se vám vše daří ke spokojeností ![]() ![]() ![]() Ali pozdravuj Velehrad ![]() ![]() Dneska budeme sami,včera jsem si užila Anetku,je to jak pytel blech ![]() ![]() Mějte se všechny krásně ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 09.05.2015 07:40 hod. | |||
|
Aničko 59..přeji Ti vše nejlepší k zítřejším narozeninám.. Hlavně zdravíčko ať nezlobí..![]() Děvčátka, přeji hezkou sobotu.. budeme asi muset jet i zalét kvítečko na hřbitov, co jsme nasadili, tady je dost horko a hrob je na sluníčku, uvidím, co muž rozhodne... no a odpoledne pojedeme popřát švagrovi k narozkám ![]() REGI..měla jsi spokojený den.. S těmi okny a pylem- my bydlíme ve městě a pyl máme na oknech také..asi zase ze stromů, nebo to tak daleko letí z polí, a jak pokvetou lípy, tak bude další pylové kolo |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 09.05.2015 07:32 hod. | |||
|
Krásné sobotní ráno.U nás vykukuje sluníčko.Asi bude krásně.![]() ANIČKO HODNĚ ŠTĚSTÍČKA I ZDRAVÍČKA![]() ![]() ti přejí k narozeninám |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 09.05.2015 07:28 hod. | |||
|
dnes se nám nějak mračí,sluníčko stávkuje.No a to naše sluníčko má opravdu áčko-také stávkuje.Mějte příjemný den a pohodu.![]() |
||||
| Anicka59 | 2baculka | Datum vložení: 08.05.2015 22:30 hod. | |||
|
děkuji. Mně chutná vše co teče ![]() |
||||
| 2baculka | Aničko, | Datum vložení: 08.05.2015 22:08 hod. | |||
|
nedělní oslavenec Ti přeje k nedělním narozeninám hodně zdraví.Škoda, že jsme od sebe tak daleko, jinak bych si přiťukla něčím co by nám chutnalo. | ||||