Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka...SmajlíkSmajlíkSmajlík

Regi a Aničko, vše nejlepší,hodně,hodně zdraví,
Narozeniny oslavte podle svého a co nejlépe...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme si návštěvu užili, Aničko tak u vás leje, asi to příjde i sem.Den jste měli všechny pěkný, tak si užijte večer a zítra pěkný den matek. Dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak u nás hřmí a pěkně leje,.....
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
i já se připojuji ke gratulacím a přiznám se, že se mi také nechce věřit, kolik že mi má letos na podzim být. Co desetiletí, ten čas ubíhá rychleji..

Naši kluci jsou ještě pořád ve vlaku po Indii, venku přes 40 st. ve vlaku naštěstí klima...

Dcera s vnučkou byly dnes ve Vítkovicích na výstavě a my si s manželem zajeli do Horní Lomné. Kdysi jsme tam měli podnikové chatky, kdes jsou prodané a chátrají. Je tam krásná příroda, zastavili jsme se v restauraci Ke studánce na kafe a také pro pramenitou a léčivou vodu , která naproti areálu vyvěrá.
Počasí se drží, je sice pod mrakem, ale neprší.
Dnes jsme měli karbanátky a bramborový salát a hovězí vývar, asi zbude i na zítra. Přeji všem klidný a pohodový večer.
Obrázek uživatelky
profil
Taky jsem Verunce zapomněla poblahopřát, ať se vystoupení povede, ale ona je šikulka..bude vše na jedničku..Smajlík

Regina už asi vyrazila s kytičkou mamince..Já včera dostala od dcery taky růžičky..Smajlík Od syna dnes čokoládku a krabici tablet do myčky.. to je praktik, SmajlíkSmajlíka pusinku, byli tu jen na chvilku, byl po noční a Klárinka chodí po obídku spinkat, tak jeli poobědvat a spolu si lehnoutSmajlíkvečer jde zase na noční.Smajlík A my jedeme za chvíli poblahopřát švagrovi, tak nakouknu až večer..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes jsem došla pro gerbery mamině ke dni matek, dcera mi koupila růže, ty asi ze stejného důvodu. Dárek prý dostanu až zítra. K obědu jsem navařila červenou čočku a sázené vejce. T nrazáku vytahla polévku, jím ji nakonec sama. Jenjsem potřebovala trochu vývaru do kopračky, zítra bude s bramborem a vejce na tvrdo. Nemusí být jen masko.
Teď si u PC dopřávám kávičku a pak pojedu s houskami a kytkou k mamině. Snad mne nebude otravovat déšť.
Maky má okna vyměněná a půjde na soutěž fandit Verunce. Drž ji pěstičky, aby se dařilo.
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji děvčatům za gratulace, Věrko klidně můžeš opravit v seznamu, až budeš na něm pracovat. Tem věk se nedá zastavit.Jsem tak stará jak se cítím. Po včerčjším kutání a vození hlíny mě je snad 100. Zítra bude lépe.
Obrázek uživatelky
profil
REGI..taky se připojuji ke gratulantům..přeji vše nej..Smajlík

Nikam necestujeme, od nás je Velehrad cobydupl, jen jsme byli na hřbitově,pozalévat, jezdíme tam skoro každý týden..Smajlík

Přeji dobré chutnáníčko a hezké odpoledníčko..jistě využijete pěkné počasí a půjdete ven..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Přeji pěknou sobotu.
Vidím ,že gratulujeme Aničce a Regíně k zítřejším narozeninám, tak i já se připojuji.Přeji oběma hodně zdraví a spokojenosti.Oslavte to v kruhu svých nejbližších.Smajlík

Také přeji nám všem k zítřejšímu Dni matek.SmajlíkSmajlík
Nějak nestíhám, ale čtu, co je tu nového.

Vařím guláš, převlékla jsem, mám vypráno a už suším, tak snad to uschne.

Pěknou sobotu a další dny přeji.SmajlíkSmajlík

Muž jel na zahradu a za chvilku přijede na oběd.
Obrázek uživatelky
profil
Dne jdu pozdě, už jsem byla nakoupit mamce , bylo tady sluníčko, ale už se zamračilo.- Po obědě jedeme k mamce , tak doufám, že nebude pršet.Aničce p a všem kdo má narozky přeji vše nejlepší a hlavně to zdraví.Mějte všechny pěknou sobotu.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles