Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 09.05.2015 18:57 hod. | |||
|
děvčátka...![]() ![]() ![]() Regi a Aničko, vše nejlepší,hodně,hodně zdraví, Narozeniny oslavte podle svého a co nejlépe... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 09.05.2015 18:47 hod. | |||
|
Tak jsme si návštěvu užili, Aničko tak u vás leje, asi to příjde i sem.Den jste měli všechny pěkný, tak si užijte večer a zítra pěkný den matek. Dobrou noc.![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 09.05.2015 18:42 hod. | |||
|
Tak u nás hřmí a pěkně leje,.....![]() ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím děvčata, | Datum vložení: 09.05.2015 17:15 hod. | |||
|
i já se připojuji ke gratulacím a přiznám se, že se mi také nechce věřit, kolik že mi má letos na podzim být. Co desetiletí, ten čas ubíhá rychleji.. Naši kluci jsou ještě pořád ve vlaku po Indii, venku přes 40 st. ve vlaku naštěstí klima... Dcera s vnučkou byly dnes ve Vítkovicích na výstavě a my si s manželem zajeli do Horní Lomné. Kdysi jsme tam měli podnikové chatky, kdes jsou prodané a chátrají. Je tam krásná příroda, zastavili jsme se v restauraci Ke studánce na kafe a také pro pramenitou a léčivou vodu , která naproti areálu vyvěrá. Počasí se drží, je sice pod mrakem, ale neprší. Dnes jsme měli karbanátky a bramborový salát a hovězí vývar, asi zbude i na zítra. Přeji všem klidný a pohodový večer. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 09.05.2015 13:29 hod. | |||
|
Taky jsem Verunce zapomněla poblahopřát, ať se vystoupení povede, ale ona je šikulka..bude vše na jedničku..![]() Regina už asi vyrazila s kytičkou mamince..Já včera dostala od dcery taky růžičky.. Od syna dnes čokoládku a krabici tablet do myčky.. to je praktik, ![]() a pusinku, byli tu jen na chvilku, byl po noční a Klárinka chodí po obídku spinkat, tak jeli poobědvat a spolu si lehnout večer jde zase na noční. A my jedeme za chvíli poblahopřát švagrovi, tak nakouknu až večer..![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 09.05.2015 12:32 hod. | |||
|
Dnes jsem došla pro gerbery mamině ke dni matek, dcera mi koupila růže, ty asi ze stejného důvodu. Dárek prý dostanu až zítra. K obědu jsem navařila červenou čočku a sázené vejce. T nrazáku vytahla polévku, jím ji nakonec sama. Jenjsem potřebovala trochu vývaru do kopračky, zítra bude s bramborem a vejce na tvrdo. Nemusí být jen masko. Teď si u PC dopřávám kávičku a pak pojedu s houskami a kytkou k mamině. Snad mne nebude otravovat déšť. Maky má okna vyměněná a půjde na soutěž fandit Verunce. Drž ji pěstičky, aby se dařilo. |
||||
| 2baculka | PŘEJI KRÁSNOU SOBOTĚNKU | Datum vložení: 09.05.2015 12:08 hod. | |||
|
Děkuji děvčatům za gratulace, Věrko klidně můžeš opravit v seznamu, až budeš na něm pracovat. Tem věk se nedá zastavit.Jsem tak stará jak se cítím. Po včerčjším kutání a vození hlíny mě je snad 100. Zítra bude lépe. | ||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 09.05.2015 11:32 hod. | |||
|
REGI..taky se připojuji ke gratulantům..přeji vše nej..![]() Nikam necestujeme, od nás je Velehrad cobydupl, jen jsme byli na hřbitově,pozalévat, jezdíme tam skoro každý týden.. ![]() Přeji dobré chutnáníčko a hezké odpoledníčko..jistě využijete pěkné počasí a půjdete ven.. ![]() |
||||
| vocjan | Nakoukla jsem. | Datum vložení: 09.05.2015 10:52 hod. | |||
|
![]() Přeji pěknou sobotu. Vidím ,že gratulujeme Aničce a Regíně k zítřejším narozeninám, tak i já se připojuji.Přeji oběma hodně zdraví a spokojenosti.Oslavte to v kruhu svých nejbližších. ![]() Také přeji nám všem k zítřejšímu Dni matek. ![]() ![]() Nějak nestíhám, ale čtu, co je tu nového. Vařím guláš, převlékla jsem, mám vypráno a už suším, tak snad to uschne. Pěknou sobotu a další dny přeji. ![]() ![]() Muž jel na zahradu a za chvilku přijede na oběd. |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 09.05.2015 10:20 hod. | |||
|
Dne jdu pozdě, už jsem byla nakoupit mamce , bylo tady sluníčko, ale už se zamračilo.- Po obědě jedeme k mamce , tak doufám, že nebude pršet.Aničce p a všem kdo má narozky přeji vše nejlepší a hlavně to zdraví.Mějte všechny pěknou sobotu.![]() |
||||