Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 10.05.2015 07:19 hod. | |||
|
Krásnou neděličku děvčata.U nás je od včerejška pod mrakem a fouká studený vítr.Já musím do Penny-péjsek nemá konzervy Ale vůbec se mě nechce![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 09.05.2015 21:53 hod. | |||
|
a moc všem děkuji za milé přání k mým narozeninám. Teprve až ted jsem přišla n tuto diskusi. Dopoledne jsem vařila svíčkovou, pekla koláč n který měl chut malý Michálek odpoledne mně mladí vtáhli n hrad Helfštýn, kde se konal Helfštýnský okruh historických moto a auto veteránů. Blo jich tam strašně moc, lidé byli i v dobových kostýmech a strašně moc lidí tam bylo. Počasí jak všité na tuto akci. Přijeli jsme sice pozdě, spousta historických vozidel byla už na nádvoří hradu, lidé je očumovali a nedalo se moc fotit. Ale pár foteček mám, zítra je sem dám. Dnes to asi nestihnu | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 09.05.2015 20:09 hod. | |||
|
početla jsem,co jste všechny dělaly. My nakonec, když přestalo pršet, přece jen dojeli na zahrádku, ale jen na chvilku, zalít ve skleníku a tak. Počasí se dnes střídalo. Alčo, to víš, já bez mapy nevím, co je kde,že máte do Velehradu blízko. Ale den sis užila s blízkými. Majko, ahoj, taky pořád něco kutíte, alespoň jste všichni spolu. Jindři, máš moc šikovné vnuky. Je fajn,když se kluci věnují tanci a umějí se hýbat. A co nožka? Marti, jsi ráda, že máte hotovo a teď ještě příjemné zážitky s Verunky vystoupením. Máš šikovné děti i vnuky. Stázka má prasátko, má po starosti s masem. AničkoF, štěstí, že už jsi doma, být na chatě když přijdou zloději, to je o zdraví. Dneska je to hrozné. Děvčata, zítra máme Den matek, tak nám přeju vše nej. A už rovnu i dobrou noc ![]() |
||||
| 2baculka | Stázi, | Datum vložení: 09.05.2015 19:42 hod. | |||
|
to máš dobré s prasátkem. Zase bude co vařit. To pršení bych ti trochu poslala. Asi by jsi to brala. | ||||
| 2baculka | Zdravím všechna děvčata. | Datum vložení: 09.05.2015 19:38 hod. | |||
|
Děkuji za přáníčka. Moc mne to potěšilo. Po obědě jsem dojela k našim, mamině dovezla gerbery, jsou to její milé kytičky. Můj bráška tento den neuznává, tak si soukromě boduji. Dcera mi udělala radost krásnými růžemi. Pořídila jsem si vyndat jiřiny a kany ze sklípka a našim dát nahoru brambory. Nikoho jsem k tomu nepotřebovala, i záda si trochu srovnala. Nakonec i sazečku vyhledala a dala na zahradu. Sice jsem zalila, pak si myslela, že zaprší, ale co bylo potřeba jsem stejně trochu zalila a odjela. Mamina více odpočívá a spí, nechávám ji nabrat sílu. Odjela jsem a umyla si vlasy a uklidila z balkonu stoličku a vypranou předložku k vaně z chalupy. Přihnal se vítr a již prší. | ||||
| annau | Příjemný sobotní večer, | Datum vložení: 09.05.2015 19:21 hod. | |||
|
tak dnes byl opět den pracovní, naskytla se nám koupě prasete,s dcerou napůl. Jen jsme ho naporcovali na menší kousky, zítra budu dávat do mrazáku.Jitrnice, jelita,tlačenku jsme tentokrát nedělali,už to moc s mužem nemůžeme a mladí to taky moc nejí. Jinak u nás neprší, ani nepršelo, je strašné sucho, nestačím zalévat. Aničce i Regi přeji k zítřejším narozeninám všechno jen to nejlepší,hlavně zdravíčko a štěstíčko. |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 09.05.2015 19:16 hod. | |||
|
Přidávám se ke gratulantům a přeji Aničce a Regince k zítřejším narozeninám hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a jen to nejlepší. Vnuci byli tančit, včera v Zubří a dnes ve Frenštátě p. Radhoštěm.Mladší včera první místo a dnes také první. Starší vnuk byl včera druhý a dnes první. to tancování je podle věkové kategorie. Hned se mi pochlubili, jsou to moje šikulky. Ten mladší je u nás, bude tady spát, tak mu jdu udělat večeři, chce krupici. Přeji Vám hezkou dobrou noc a jen ty nejkrásnější sny. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 09.05.2015 19:11 hod. | |||
|
my jsme se před chvílí vrátili z grilovačky - oslavy,bylo to bezvadné odpoledne, jsem ráda, že jsme nezapomněli vzít a zapálit svíčku i sestře..Pokecali jsme, přijel nečekaně i synovec, který se vrátil právě z Kapverdských ostrovů, byli s rodinou na dovolené, zastavili se cestou z letiště, děti se hrály, ani moc breku nebylo, hračky si půjčovaly.. Trvdé jádro ještě zůstalo, já už jsem byla unavená, hlavně zadek mne bolel ze sezení, tak jsme jeli zároveň s drobotinou domů.. Přeji všem klidný večer i spaníčko ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 09.05.2015 19:08 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásný večer i noc.Nepopřála jsem vám dobré chutnání,ale volala mě kamarádka,že opět mají vykradené chaty.Tak jsme se tam jeli podívat. Je tam spoušť.Uražené zámky na chatách i přístřeších,ale dovnitř se nedostali. A to jsme tam byly před 15dny. Už se tam asi budu bát jezdit. Zjišťují,že Regi má také narozeniny. Přejí jí hodně štěstíčka,ale mooc zdravíčka![]() Děvčata krásnou dobrou noc ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 09.05.2015 19:06 hod. | |||
|
Jaruš v Lomné to tam znám,taky tam jezdíme Asi jste jeli kolém nás![]() Bydlíme u hlavní cesty![]() Marti ať se Verunce dneska i zítra daří u vystoupení,je šikulka ![]() ![]() Alenko užila jsi si dětíček ![]() ![]() U nás na konec bylo zataženo,sem tam sluníčko vykouklo ![]() Přeji pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||