Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Krásnou neděličku děvčata.U nás je od včerejška pod mrakem a fouká studený vítr.Já musím do Penny-péjsek nemá konzervySmajlíkAle vůbec se mě nechceSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a moc všem děkuji za milé přání k mým narozeninám. Teprve až ted jsem přišla n tuto diskusi. Dopoledne jsem vařila svíčkovou, pekla koláč n který měl chut malý Michálek odpoledne mně mladí vtáhli n hrad Helfštýn, kde se konal Helfštýnský okruh historických moto a auto veteránů. Blo jich tam strašně moc, lidé byli i v dobových kostýmech a strašně moc lidí tam bylo. Počasí jak všité na tuto akci. Přijeli jsme sice pozdě, spousta historických vozidel byla už na nádvoří hradu, lidé je očumovali a nedalo se moc fotit. Ale pár foteček mám, zítra je sem dám. Dnes to asi nestihnu
Obrázek uživatelky
profil
početla jsem,co jste všechny dělaly.
My nakonec, když přestalo pršet, přece jen dojeli na zahrádku, ale jen na chvilku, zalít ve skleníku a tak. Počasí se dnes střídalo.
Alčo, to víš, já bez mapy nevím, co je kde,že máte do Velehradu blízko. Ale den sis užila s blízkými. Majko, ahoj, taky pořád něco kutíte, alespoň jste všichni spolu.
Jindři, máš moc šikovné vnuky. Je fajn,když se kluci věnují tanci a umějí se hýbat. A co nožka?
Marti, jsi ráda, že máte hotovo a teď ještě příjemné zážitky s Verunky vystoupením. Máš šikovné děti i vnuky.
Stázka má prasátko, má po starosti s masem.
AničkoF, štěstí, že už jsi doma, být na chatě když přijdou zloději, to je o zdraví. Dneska je to hrozné.
Děvčata, zítra máme Den matek, tak nám přeju vše nej.
A už rovnu i dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
to máš dobré s prasátkem. Zase bude co vařit. To pršení bych ti trochu poslala. Asi by jsi to brala.
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za přáníčka. Moc mne to potěšilo. Po obědě jsem dojela k našim, mamině dovezla gerbery, jsou to její milé kytičky. Můj bráška tento den neuznává, tak si soukromě boduji. Dcera mi udělala radost krásnými růžemi. Pořídila jsem si vyndat jiřiny a kany ze sklípka a našim dát nahoru brambory. Nikoho jsem k tomu nepotřebovala, i záda si trochu srovnala. Nakonec i sazečku vyhledala a dala na zahradu. Sice jsem zalila, pak si myslela, že zaprší, ale co bylo potřeba jsem stejně trochu zalila a odjela. Mamina více odpočívá a spí, nechávám ji nabrat sílu. Odjela jsem a umyla si vlasy a uklidila z balkonu stoličku a vypranou předložku k vaně z chalupy. Přihnal se vítr a již prší.
Obrázek uživatelky
profil
tak dnes byl opět den pracovní, naskytla se nám koupě prasete,s dcerou napůl. Jen jsme ho naporcovali na menší kousky, zítra budu dávat do mrazáku.Jitrnice, jelita,tlačenku jsme tentokrát nedělali,už to moc s mužem nemůžeme a mladí to taky moc nejí.
Jinak u nás neprší, ani nepršelo, je strašné sucho, nestačím zalévat.
Aničce i Regi přeji k zítřejším narozeninám všechno jen to nejlepší,hlavně zdravíčko a štěstíčko.
Obrázek uživatelky
profil
Přidávám se ke gratulantům a přeji Aničce a Regince k zítřejším narozeninám hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a jen to nejlepší.
Vnuci byli tančit, včera v Zubří a dnes ve Frenštátě p. Radhoštěm.Mladší včera první místo a dnes také první. Starší vnuk byl včera druhý a dnes první. to tancování je podle věkové kategorie. Hned se mi pochlubili, jsou to moje šikulky. Ten mladší je u nás, bude tady spát, tak mu jdu udělat večeři, chce krupici.
Přeji Vám hezkou dobrou noc a jen ty nejkrásnější sny.
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
my jsme se před chvílí vrátili z grilovačky - oslavy,bylo to bezvadné odpoledne, jsem ráda, že jsme nezapomněli vzít a zapálit svíčku i sestře..Pokecali jsme, přijel nečekaně i synovec, který se vrátil právě z Kapverdských ostrovů, byli s rodinou na dovolené, zastavili se cestou z letiště, děti se hrály, ani moc breku nebylo, hračky si půjčovaly.. Trvdé jádro ještě zůstalo, já už jsem byla unavená, hlavně zadek mne bolel ze sezení, tak jsme jeli zároveň s drobotinou domů..
Přeji všem klidný večer i spaníčkoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný večer i noc.Nepopřála jsem vám dobré chutnání,ale volala mě kamarádka,že opět mají vykradené chaty.Tak jsme se tam jeli podívat. Je tam spoušť.Uražené zámky na chatách i přístřeších,ale dovnitř se nedostali.
A to jsme tam byly před 15dny. Už se tam asi budu bát jezdit.
Zjišťují,že Regi má také narozeniny.
SmajlíkPřejí jí hodně štěstíčka,ale mooc zdravíčkaSmajlík
Děvčata krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jaruš v Lomné to tam znám,taky tam jezdímeSmajlíkAsi jste jeli kolém násSmajlíkSmajlíkBydlíme u hlavní cestySmajlík
Marti ať se Verunce dneska i zítra daří u vystoupení,je šikulkaSmajlíkSmajlík
Alenko užila jsi si dětíčekSmajlíkSmajlík
U nás na konec bylo zataženo,sem tam sluníčko vykoukloSmajlík
Přeji pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles