Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zdravím ze slunečných valašských kopečků-v noci zase trošku sprchlo,pročistilo vzduch.Přidávám se k přání ostatních-oslavencům hodně zdraví a rodinné pohody,babičkám vnoučat (těch úspěšných i méně úspěšných-všechny jsou naše zlatíčka)gratulace k tanečním i jiným úspěchům.Jindřiško,Zubří je od nás kousek,kdybych to věděla,jeli bysme se tam podívat.Maru si dnes určitě také užívá syny a vnoučata.Blani,dnes jsme doma sami-práce a rodinné posezení bylo v pátek.Regi,mám velikou radost,že ses pustila do řízení auta-určitě Ti to zjednodušilo spoustu Tvých povinností.Děvčátka,všem Vám přeji co nejpohodovější svátek matek,ať Vám dělají radost setkání s rodinou,procházky s pejsky,výlety.
Obrázek uživatelky
profil
Modrá obloha se snaží vykouknout z poza mraků snad bude hezky.
Vnoučata Jini a Marty jsou tanečníci a sbírají úspěchy. Jistě mají radost děti i babičky.
Z těch vykradených chatek je smutno, ale tak to někde chodí. Anička byla na hradě a viděla veterány aut. Jistě bylo zajímavé. Na nákup dnes nemusím, ale snad umýt mamině vlasy. Navečer včera volala, žeby bylo potřeba. Odpoledne se přemístím možná odvezu něco z kytek na chalupu a při zpáteční cestě provedu očistu.
Obýdek bude kopračka s bramborem a vejce. Měla jsem na to moc dlouho chuť. I plévka bude, zase jednou kompltní menu.
Možná opět nereaguji na vše vždy zapomenu co jste děvčata psala.
Obrázek uživatelky
profil
přeji a krásnou neděli...užijte si všechny dnešního svátku
s dětmi a svými blízkými v pohodě...ať se vám dnešní den vydaří co nejlépe...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ke dni matek hodně pohody a štěstíčkaSmajlík
Jinuško gratuluji vnukůmSmajlíkJsou to šikulkySmajlík
SmajlíkTak samo Verunka od Martičky SmajlíkSmajlíkSmajlík
Pochvalme si všechny,také naše dětičky ,které nám dělají všem radost,bez nich by byl život prázdný a smutnýSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Užijte si všechny krásný maminkový denSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji vám všem. Regině a Aničce všechno nej, nej k narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, kapku toho štěstíčka,splnění i těch nejtajnějších přání a všem ostatním dobrou náladu a radost z krásného májového dne.
Obrázek uživatelky
profil

Nejdříve přeji Aničce a Regině všechno nejlepší k jejich dnešním narozeninám, hodně zdraví a nějaké to tajné přáníčko ať se vám splní.
Nám ostatním všechno krásné ke dni matek a prožití pěkného dne pokud je to možné se svými blízkými.Hezký den.
Obrázek uživatelky
profil
Večer a v noci pršelo a je stále dost zamračeno. Je neděle, tak nic nedělejte a mějte krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
sluníčko už se tuží, ale moc mu nevěřím. Program bude až podle počasí. Zatím se rozhoupávám, zda vyrazím do Penny, nemám minerálky.
Mějte krásný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata večer jsem vám přála dobrou noc a nic tu není kam se to podělo? Regi a Aničko všechno nejlepší a hodně moc zdravíčka k narozkám užijte si oslavu.Večer se prohnala pořádná buřina a slejvák tak máme zalito i na zítra.Jinuš máš šikovné vnuky dělají radost a Verunka tanečnice měla v čera vystoupení a dnes nanovo a ty babičko,neměla jsi slzičku štěstí v oku? Máme zamračeno sluníčko nemůže proniknout ven.Mějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes je sváteční neděle, prožijte ji hezky..SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles