Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný večer, | Datum vložení: 10.05.2015 19:15 hod. | |||
|
besídka se opět povedla, děti byly všechny úžasné, byla tam i mateřská školka a taky se moc snažily..Na hřišti se konal den hasičů s ukázkami a možností soutěží pro děti. Byly tam i stánky a tak se děti zdržely ještě na hřišti..Jsem už ráda doma, za chvíli to vezmu přes koupelnu a do křesla..Vám přeji krásný večer a klidnou dobrou noc![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 10.05.2015 18:42 hod. | |||
|
Tady celé odpoledne byl vítr, to bude vše vysušené na zahradách. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 10.05.2015 18:05 hod. | |||
|
Přeji hezký zbytek neděličky.. jdu na zahradu..musím vše pozalévat.. ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 10.05.2015 14:23 hod. | |||
|
Ještě čekám, než dohrncuje myčka a taky půjdeme ven.. také jsme měli veřo-zelo, ale s bramborem.. knedlíky se mi nechtěly plácat.![]() Venku je pěkně, tak alespoň na malou procházku.. ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 10.05.2015 12:45 hod. | |||
|
asi už jste všechny po o, my taky. Měli jsme knedlo, vepřo, zelo, teď Pepík pivo a já si dám kafíčko a pak vyrazíme ven. Teprve si vás dočtu. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 10.05.2015 12:03 hod. | |||
|
Dobré chutnání, Aničko nevadí , alespoň sis udělala pěkné dopoledne.Boženko snad to bude už jen dobré. Tady je silný a studený vítr. Mějte pohodové odpoledne.![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 10.05.2015 11:32 hod. | |||
|
Přeji všem dobré chutnáníčko... Užijte si neděličku |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 10.05.2015 11:28 hod. | |||
|
Hezkou neděli. Přeji Regince a Aničce hodně zdravíčka a štěstíčka. Ještě to není se mnou, tak dobré, ale pomalu se to lepší. Ještě nemám dobraná antibiotika, tak uvidím. Odpoledne jedeme k mamince. Koupili jsme ji k svátku matek orchidejku v květináči. ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 10.05.2015 11:28 hod. | |||
|
Přejí vám dobrou chuť.Já jsem nekonda.Ráno jsem se vypravila péjskovy pro konzervu,a vrátila jsem se až teď Potkala jsem známou ,kterou jsem léta neviděla.Tak jsme si sedly do cukrárny ke kafíčku i zákusek byl.Oslavily jsme dnešní svátek Plotna studena ,péjsek hladový ,nevyvenčený Teď musím všechno dohnat![]() |
||||
| Anicka59 | Krasnou neděli, | Datum vložení: 10.05.2015 11:09 hod. | |||
|
Regince všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdravíčka, mnoho štěstí, mnoho radosti ze života, spoustu skvělých přátel a splnění většiny přání a snů. Dnes mně vyšel článek o vnukovi Michálkovi. Jinuš máš hodně šikovné vnuky a moc jim blahopřeji. Také jsem dávala dnes oprané prádlo ven na sluníčko. Ono to z venku i krásně voní. Takže vítr vysuší, sluníčko vybělí a příroda navoní. | ||||