Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Kasparek | krásné ranko raníčko | Datum vložení: 11.05.2015 08:28 hod. | |||
|
Krušnohorka sluníčko má, ale do práce odpoledne pospíchá ![]() přeji krásný nerušený sluníčkový den |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 11.05.2015 08:15 hod. | |||
|
Tady také sluníčko, to je super.Ať se všem daří.![]() |
||||
| Bm68 | Krásné ráno, | Datum vložení: 11.05.2015 07:57 hod. | |||
|
je slunečno, tak po snídani hajdy na zahradu.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 11.05.2015 06:34 hod. | |||
|
děvčata přeji hezký den máme sluníčko tak si ho užijeme.![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 10.05.2015 21:12 hod. | |||
|
děvčata...![]() ![]() Určitě jste si hezky užily sváteční den... ![]() ![]() Přeji všem pohodový večer a klidnou dobrou noc... ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Děvčata | Datum vložení: 10.05.2015 20:05 hod. | |||
|
přeji hezký večer a dobrou noc![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 10.05.2015 19:51 hod. | |||
|
Krásný večer a snivou noc.Užily jsme si náš svátek. | ||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 10.05.2015 19:50 hod. | |||
|
Krásný večer a snivou noc.Užily jsme si náš svátek. | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 10.05.2015 19:33 hod. | |||
|
byli jsme na dlouhé procházce, vzali jsme to přes hřbitov,dali jsme kytičku a svíčku na hrob Pepíkovy maminky. Bylo teplo, ale velký vítr. Před večerem byl u mne s dárkem syn. A teď už se těším na Modravu. Myslím, že jste měly všechny hezký den a snad budete mít i hezkou noc. ![]() ![]() |
||||
| Macizaj | Ahoj děvčátka. | Datum vložení: 10.05.2015 19:29 hod. | |||
|
Hlásím, že žiji. Verunka nastartovala notebook, tak vás jdu pozdravit. Zatím se máme dobře. Doufám, že jste všechny v pořádku. Máme první týden za sebou. Hrozně to utíká. Jsme po večeři. Teď půjdu s pejskem na večerní procházku. Mějte se pěkně. Ahojky! |
||||