Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Od dcerky jsme přijeli včera k večeru. Na moravě bylo moc hezky. Byla nám sdělena radostná zpráva, že naši mladí čekají na srpen miminko.Smajlík
Tady jsem zahlédla, že měli Anička a Regi narozeniny, tak vám děvčata přeji dodatečně všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví.
Teď jdu na zahradu zasadit papriku, okurku a Lobelky, co jsem si koupila v krásném zahradním centru, kousek od Brna. Měli vše krásně naaranžované, tak jsem i fotila.
Mějte krásné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
I u nás je ukázkově, sluníčko svítí, venku je příjemně. Dnes jsem si zajela do Polska pro léky- oční kapky. Dají se koupit na náš recept, také jsem přibrala lékárenský petrolej D5.
Na zpáteční cestě jsem pak ještě poseděla s bývalou kolegyní. Ona ještě pracuje, má jedno dítě, ale asi bude letos končit. Vytiskla mi zajímavou knížku o léčitelství Nemoc jako řeč duše. Už si v ní čtu. Koupila jsem vnučce do budoucna Malého prince/ jen za 129 Kč/ a objednala CD s písničkami na jméno Písničky pro Sárinku v Knihcentru vyšly na 270 Kč, jinak stojí i přes 300 Kč. Jsem zvědavá, jak udělají pohádku o kočičce, tam se zase jako hlavní hrdinka objeví ona a jako kamarád chlapec z jesliček. I fotku jsem poslala, tu s kočičkami. Jsem zvědavá na výsledek. Dnes je tolik lákadel. Koupila jsem vnučce čepičku růžovou bavlněnou se šiltem,ale byla jí malá, tak jsem jí věnovala jedné známé, co má v rodině malou vnučku. Hodila jsem jí " zabalený dáreček" do schránky, poslala mi sms-ku, že moc děkuje ...
Obrázek uživatelky
profil
Blani ano.Třeba mě ukradne pořádný chlapSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobrou chuť k obídku. My ještě knedlo, zelo...
Na zahrádce jsem se hrabala na skalce,ale rozhodli jsme se, že ji na podzim zrušíme. Je moc veliká a jak jsem už několik let k ničemu, tak to nezvládám, doktor mi rovnou řekl, kvůli páteři, ať na zahrádce nepracuju. Uděláme jen malinkou, přece jen nějaké skalničky chci.
Maru, 30 rajčat a je to půlka? My máme 18 a myslím si,co jich máme.
Kristi, snad vás zubař moc netrápil.
Aničko F., držím palce, abys měla dobré výsledky. Pejsek bude frajer. A to jedete na tu chatu, jak se tam krade?
Regi pěkně oslavila narozky, v cukrárně.
A už nevím, kdo co. Jdu hlasovat. Střídám to, tak musím častěji.
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsem vás nestihla pozdravit.Po 6hod jsem mazala k mudr a na krev.Až ve středu budou výsledky. Už zase pojedeme na chatu. Koupila jsem si pangamín,tak snad na mě klíšťata nepolezouSmajlík V 15hod jdu nechat ostříhat péjska.
SmajlíkDěvčata nechte si chutnatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás dneska krásněSmajlíkNa oběd máme špenát s vajičkemSmajlíkTak to bude rychlovkaSmajlík
Ráno jsme byli oba s manželem u zubařeSmajlík
Včera večer jsem se už neozvala měli jsme návštěvu,přišli kamarádi a pak se mi už nechtělo nic psátSmajlíkA navíc mi včera nebylo moc dobře,nějak mi haproval tlak.....
Přeji vám všem dobrou chuť a krásný denSmajlíkSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný začátek nového týdne...SmajlíkSmajlíkSmajlík
I u nás je hezky, postupně sázím rajčata,už jsem zasadila 30,tak to je ai polovina...je třba přetrhat mrkev a okopat cibuli...Smajlík
Taky peu...už třetí pračku...Smajlík
Dnes máme okurkovou omáčku, vejce a knedlík...Smajlík
Regi, moc hezky jsi oslavila naozky a ivčerejší vátek matek...Smajlík
Mějte všechny příjemné pondělíčko...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
bude asi krásný den, tak se bude konat obvyklá práce, t.j. zahrada, praní a sušení. Bude koprovka, aby to bylo brzy.Budu mezi zahradničením prát deky a závěsy, jsou těžší, tak dnes uschnou...Přeji vám pohodový den všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme jej opět sluníčkový. Aničko Filipi, je dobře že jste byly s kamrádkou na zákusku, Pejsek snad doma nic neprovedl.
Po kopračce s vejcem a bramborami jsem si zašla k sestřenici. Dopoledne se naplánval úklid pneu do garáže a pak jsme zajely do cukrárny na kávičku a zákuseček. Mohly jsme si tak oslavit svátek matek. Paní v cukrárně jsme dovezly hlínu z marketu pro její kytičky k venkovnímu posezení, které již dobří lidé nainstalovali. Dokoupily si další mls i pro dceru a jeli oslavit narozky s vínečkem a jednohubkami. Při tom fandily našim hokejistům. Odpoledne krásně uteklo v pohodě, vyřešilo se mnohé. Pak již honem domů na MOdravu.
Obrázek uživatelky
profil
tak Vás jdu všechny pozdravit a jako vy ostatní také spěchám na zahrádku, alespoň dle možností.Četla jsem příspěvek Marcelky, kdepak jsi nějak mi uniklo, ale jsi asi podle příspěvku v pohodě tak si užívej.
Hezký den všem.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles