Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 11.05.2015 14:40 hod. | |||
|
Od dcerky jsme přijeli včera k večeru. Na moravě bylo moc hezky. Byla nám sdělena radostná zpráva, že naši mladí čekají na srpen miminko.![]() Tady jsem zahlédla, že měli Anička a Regi narozeniny, tak vám děvčata přeji dodatečně všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví. Teď jdu na zahradu zasadit papriku, okurku a Lobelky, co jsem si koupila v krásném zahradním centru, kousek od Brna. Měli vše krásně naaranžované, tak jsem i fotila. Mějte krásné odpoledne. ![]() |
||||
| bertice | Hezký den všem | Datum vložení: 11.05.2015 13:59 hod. | |||
|
I u nás je ukázkově, sluníčko svítí, venku je příjemně. Dnes jsem si zajela do Polska pro léky- oční kapky. Dají se koupit na náš recept, také jsem přibrala lékárenský petrolej D5. Na zpáteční cestě jsem pak ještě poseděla s bývalou kolegyní. Ona ještě pracuje, má jedno dítě, ale asi bude letos končit. Vytiskla mi zajímavou knížku o léčitelství Nemoc jako řeč duše. Už si v ní čtu. Koupila jsem vnučce do budoucna Malého prince/ jen za 129 Kč/ a objednala CD s písničkami na jméno Písničky pro Sárinku v Knihcentru vyšly na 270 Kč, jinak stojí i přes 300 Kč. Jsem zvědavá, jak udělají pohádku o kočičce, tam se zase jako hlavní hrdinka objeví ona a jako kamarád chlapec z jesliček. I fotku jsem poslala, tu s kočičkami. Jsem zvědavá na výsledek. Dnes je tolik lákadel. Koupila jsem vnučce čepičku růžovou bavlněnou se šiltem,ale byla jí malá, tak jsem jí věnovala jedné známé, co má v rodině malou vnučku. Hodila jsem jí " zabalený dáreček" do schránky, poslala mi sms-ku, že moc děkuje ... |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 11.05.2015 12:38 hod. | |||
|
Blani ano.Třeba mě ukradne pořádný chlap![]() |
||||
| Bm68 | Dobré poledne, | Datum vložení: 11.05.2015 12:29 hod. | |||
|
dobrou chuť k obídku. My ještě knedlo, zelo... Na zahrádce jsem se hrabala na skalce,ale rozhodli jsme se, že ji na podzim zrušíme. Je moc veliká a jak jsem už několik let k ničemu, tak to nezvládám, doktor mi rovnou řekl, kvůli páteři, ať na zahrádce nepracuju. Uděláme jen malinkou, přece jen nějaké skalničky chci. Maru, 30 rajčat a je to půlka? My máme 18 a myslím si,co jich máme. Kristi, snad vás zubař moc netrápil. Aničko F., držím palce, abys měla dobré výsledky. Pejsek bude frajer. A to jedete na tu chatu, jak se tam krade? Regi pěkně oslavila narozky, v cukrárně. A už nevím, kdo co. Jdu hlasovat. Střídám to, tak musím častěji. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 11.05.2015 12:00 hod. | |||
|
Ráno jsem vás nestihla pozdravit.Po 6hod jsem mazala k mudr a na krev.Až ve středu budou výsledky. Už zase pojedeme na chatu. Koupila jsem si pangamín,tak snad na mě klíšťata nepolezou V 15hod jdu nechat ostříhat péjska. Děvčata nechte si chutnat![]() |
||||
| badysek | Pěkné poledne, | Datum vložení: 11.05.2015 11:50 hod. | |||
|
u nás dneska krásně Na oběd máme špenát s vajičkem Tak to bude rychlovka![]() Ráno jsme byli oba s manželem u zubaře ![]() Včera večer jsem se už neozvala měli jsme návštěvu,přišli kamarádi a pak se mi už nechtělo nic psát A navíc mi včera nebylo moc dobře,nějak mi haproval tlak.....Přeji vám všem dobrou chuť a krásný den ![]() ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 11.05.2015 11:00 hod. | |||
|
Pěkný začátek nového týdne...![]() ![]() ![]() I u nás je hezky, postupně sázím rajčata,už jsem zasadila 30,tak to je ai polovina...je třba přetrhat mrkev a okopat cibuli... ![]() Taky peu...už třetí pračku... ![]() Dnes máme okurkovou omáčku, vejce a knedlík... ![]() Regi, moc hezky jsi oslavila naozky a ivčerejší vátek matek... ![]() Mějte všechny příjemné pondělíčko... ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkné slunečné ráno, | Datum vložení: 11.05.2015 08:54 hod. | |||
|
bude asi krásný den, tak se bude konat obvyklá práce, t.j. zahrada, praní a sušení. Bude koprovka, aby to bylo brzy.Budu mezi zahradničením prát deky a závěsy, jsou těžší, tak dnes uschnou...Přeji vám pohodový den všem![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Hezký den přeji. | Datum vložení: 11.05.2015 08:53 hod. | |||
|
Máme jej opět sluníčkový. Aničko Filipi, je dobře že jste byly s kamrádkou na zákusku, Pejsek snad doma nic neprovedl. Po kopračce s vejcem a bramborami jsem si zašla k sestřenici. Dopoledne se naplánval úklid pneu do garáže a pak jsme zajely do cukrárny na kávičku a zákuseček. Mohly jsme si tak oslavit svátek matek. Paní v cukrárně jsme dovezly hlínu z marketu pro její kytičky k venkovnímu posezení, které již dobří lidé nainstalovali. Dokoupily si další mls i pro dceru a jeli oslavit narozky s vínečkem a jednohubkami. Při tom fandily našim hokejistům. Odpoledne krásně uteklo v pohodě, vyřešilo se mnohé. Pak již honem domů na MOdravu. |
||||
| vlavod | Máme sluníčkový, krásný den | Datum vložení: 11.05.2015 08:36 hod. | |||
|
tak Vás jdu všechny pozdravit a jako vy ostatní také spěchám na zahrádku, alespoň dle možností.Četla jsem příspěvek Marcelky, kdepak jsi nějak mi uniklo, ale jsi asi podle příspěvku v pohodě tak si užívej. Hezký den všem. |
||||