Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
I my jsme měli krásné počasí...SmajlíkSmajlík
Jak jsem pořád venku, pálí mě obličej, asi jsem se opálila...
Podařilo se mi dosázet ta rajčata a mám jich celkem 67...my je vždy zkonzumujeme,jen aby nechytly plíseň jako loni...
Jinuš, Regi, přeji vám moc, aby nožky byly zdravé...Smajlík
Jiřinka má milou zprávu o vnoučátku...Smajlík
Alenka si užila výlet...Smajlík
Zdeni,Blani, já jsem nedávno přešla k Tesco mobilu, tak uvidím,jestli to bude výhodnější...Smajlík
Děvčata jste všecky pracovité a pilné...odpočívejte, mějte pěkný zbytek večera a hezké sny...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak vidím, že pěkně bylo všude.
Jiřinko, no to je krásná zpráva, v srpnu bude miminko. To čekají první?
Irenko a Kristi, jste jistě pyšné na děti, že darují krev. Já se jako mladá taky hlásila, zapsali si mě, že mě pozvou a už se neozvali.
Kristi, nejsi lenoch, na zahradě dělat nemůžeš,ale zase děláš jinou práci.
Zdeni, to je nadělení, já mám od O2 také seniorskou slevu, ale zatím mi nic nevolali. On část koupil Kellner, budou nějaké změny v organizaci, ale aby to odnášeli klienti?
Nebudu se navečer rozčilovat. Taky už přeju dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky, zatím nedočítám , je přeji pěkný večer..byla jsem s kamarádkama, dopředu jsem nic neavizovala, protože nebylo jisté, jestli ráno vstanu a pojeduSmajlík
přeji hned i dobrou noc..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vy jste strašně pracovité,já si připadám jako největší lenochSmajlíkSmajlíkJá na zahradě nedělám nic........Vše dělá manžel...
Blani ne,zubařka byla v pohoděSmajlík
Jiřinko dobrá zpráva,budete mít v rodině vnoučátkoSmajlík**17*
Ijo syn i snacha taky daruji krev.Syn už má více jak 40 odběrů,je to potřebaSmajlík
JarušB dobře jsi vnučce nakoupilaSmajlík
Děvčátka přeji už dobrou nockuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pracujete moc.Dnes bylo krásně, byli jsme na zahradě pomáhat něco sázet.Jino tak syn to musí pochopit, když jsi měla bolesti. Děvčátka jste pilné, ale nic nepřehánějte. Dnes jsem se naštvala, volali mi s 02 že se ruší sleva pro seniory a budu platit o 120 kč za volání víc, tak jsem řekla že nesouhlasím a radši půjdu k jinému operátorovi, tak uvidím. Mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata už te´d vám jdu popřát dobrou noc.Jsem uběhaná .Péjsek je krásné ostřihaný(vypadá jak štěnátko) Po zprávah ho vyvenčím a půjdu do postele
Obrázek uživatelky
profil
makáme, makáme jako diví...Byl krásný den, a my to máme teď rozdělené, já zahradu a manžel pole. Vetšinou dělá i zahradu, ale musí se brambory okopat a nahrnout.....Jeden druh máme s vysokou natí, ale jsou moc chutné...Jdeme společně zalévat, protože je toho dost, neprší a neprší...Pěkný večer a krásnou dobrou noc všem...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata makáte na zahrádce jako divé i já jsem nebyla pozadu,dala jsem ven jen kedlubny,květák,brokolici a saláty.Rajčata ještě né ty jsou ve skleníku a cukety také ještě se bojím,že to pomrzne.Odpoledne přijel syn,dostal placené volno.V čera večer po 10 hodině příjela k němu sanitka a policajti,zvonili na něho a honem fofrem aby šel dolů že potřebují krev.Nedaleko od nás byla bouračka 2 motorkáři s autem.Jeden na tom byl moc zle vše se to seběhlo rychle.Snad kluka zachránili.On dává krev od vojny a může dát každému.Regi dáváme také kolem 30 rajčat,přjedou mláďata a skoro vše vyplení.Bolí mě hřbet jdu směr koupelna a už zalezu.S Kristínkou hlasujeme na přeskáčku,zazvoní budík a už letí,hlídá to sama,ještě tento týden musí být doma dost zamešká ve škole.Přeji hezký večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Den jak molovaný. Chtěla jsem udělat dobrý skutek a jet po návštěvě klubu seniorů k rodičům, aby měli housky. Naštěstí je koupil bráška,když dojeli z kontroly u doktorů s rukou. Tak jsem nejela ani na chalupu zalít. Naplánovala jsem na zítra, snad to pořídím jak u našich tak chalupu. Autem je jednoduší. Naši mají někdy dost vlhko a na nahorách snad nebylo tak teplo.
Jino, máš to trápení s nohou, mě se také nechce ekzem na noze ztratit. Když mažu zdá se na ústupu, když umírnim tak mě noha svědí a hned se to loupe a je suché. Bertice udělala dobrý nákup pro vnučku. Mám objednané knížky z knižního klubu a poprvé zkouším vyzvednutí ve výdejně. Platí se pak jen dopravné.
Maru mě se zdá i 20 kusů rajčat hodně a ty píšeš polovina 30 nasázených. Já je ještě nechám v chodbě, příští víkend straší na horách s chumelením.
Obrázek uživatelky
profil
Před chvilkou jsme se vráili ze zahrady, manžel staví skleník, potřebuji ho, protože druhá babička mi donese sazenice rajčat a paprik. Skleník by už byl hotový, ale nemohli jsme najít manuál k němu. Už jsme ho našli, manžel jej dal do kufříka k vrtačce. Jo, to je náš děda. Někde něco strčí a pak to jak dlouho hledáme.
Na zahradě mi krásně a hodně kvetou kanadské borůvky, tak jsem si je vyfotila.
Zítra jedu zase do Přerova na masáže, ale musím napřed jet na naftu, protože ji mám v autě málo.
Ve čtvrtek byl u nás v Lipníku v kasárnách Den otevřených dveří, chtěli jsme se tam jít podívat, ale nakonec jsme nešli, protože mě strašně bolela noha. Syn je na mne teď naštvaný, protože nám chtěl ukázat kasárna. On je totiž voják z povolání. Tak a teď si jdu uvařit kávu. Přeji krásný podvečer, zítra začínají Zmzlí muži.
SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles