Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 11.05.2015 22:07 hod. | |||
|
I my jsme měli krásné počasí...![]() ![]() Jak jsem pořád venku, pálí mě obličej, asi jsem se opálila... Podařilo se mi dosázet ta rajčata a mám jich celkem 67...my je vždy zkonzumujeme,jen aby nechytly plíseň jako loni... Jinuš, Regi, přeji vám moc, aby nožky byly zdravé... ![]() Jiřinka má milou zprávu o vnoučátku... ![]() Alenka si užila výlet... ![]() Zdeni,Blani, já jsem nedávno přešla k Tesco mobilu, tak uvidím,jestli to bude výhodnější... ![]() Děvčata jste všecky pracovité a pilné...odpočívejte, mějte pěkný zbytek večera a hezké sny... ![]() |
||||
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 11.05.2015 20:12 hod. | |||
|
tak vidím, že pěkně bylo všude. Jiřinko, no to je krásná zpráva, v srpnu bude miminko. To čekají první? Irenko a Kristi, jste jistě pyšné na děti, že darují krev. Já se jako mladá taky hlásila, zapsali si mě, že mě pozvou a už se neozvali. Kristi, nejsi lenoch, na zahradě dělat nemůžeš,ale zase děláš jinou práci. Zdeni, to je nadělení, já mám od O2 také seniorskou slevu, ale zatím mi nic nevolali. On část koupil Kellner, budou nějaké změny v organizaci, ale aby to odnášeli klienti? Nebudu se navečer rozčilovat. Taky už přeju dobrou noc. ![]() |
||||
| fanypol | Pěkný večer přeji.. | Datum vložení: 11.05.2015 19:56 hod. | |||
|
Holky, zatím nedočítám , je přeji pěkný večer..byla jsem s kamarádkama, dopředu jsem nic neavizovala, protože nebylo jisté, jestli ráno vstanu a pojedu![]() přeji hned i dobrou noc.. ![]() |
||||
| badysek | Krásný večer děvčátka, | Datum vložení: 11.05.2015 19:25 hod. | |||
|
vy jste strašně pracovité,já si připadám jako největší lenoch![]() Já na zahradě nedělám nic........Vše dělá manžel...Blani ne,zubařka byla v pohodě ![]() Jiřinko dobrá zpráva,budete mít v rodině vnoučátko **17*Ijo syn i snacha taky daruji krev.Syn už má více jak 40 odběrů,je to potřeba ![]() JarušB dobře jsi vnučce nakoupila ![]() Děvčátka přeji už dobrou nocku ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 11.05.2015 19:12 hod. | |||
|
Pracujete moc.Dnes bylo krásně, byli jsme na zahradě pomáhat něco sázet.Jino tak syn to musí pochopit, když jsi měla bolesti. Děvčátka jste pilné, ale nic nepřehánějte. Dnes jsem se naštvala, volali mi s 02 že se ruší sleva pro seniory a budu platit o 120 kč za volání víc, tak jsem řekla že nesouhlasím a radši půjdu k jinému operátorovi, tak uvidím. Mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| filipi | pěkný večer | Datum vložení: 11.05.2015 19:11 hod. | |||
|
Děvčata už te´d vám jdu popřát dobrou noc.Jsem uběhaná .Péjsek je krásné ostřihaný(vypadá jak štěnátko) Po zprávah ho vyvenčím a půjdu do postele | ||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 11.05.2015 19:06 hod. | |||
|
makáme, makáme jako diví...Byl krásný den, a my to máme teď rozdělené, já zahradu a manžel pole. Vetšinou dělá i zahradu, ale musí se brambory okopat a nahrnout.....Jeden druh máme s vysokou natí, ale jsou moc chutné...Jdeme společně zalévat, protože je toho dost, neprší a neprší...Pěkný večer a krásnou dobrou noc všem...![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 11.05.2015 18:51 hod. | |||
|
děvčata makáte na zahrádce jako divé i já jsem nebyla pozadu,dala jsem ven jen kedlubny,květák,brokolici a saláty.Rajčata ještě né ty jsou ve skleníku a cukety také ještě se bojím,že to pomrzne.Odpoledne přijel syn,dostal placené volno.V čera večer po 10 hodině příjela k němu sanitka a policajti,zvonili na něho a honem fofrem aby šel dolů že potřebují krev.Nedaleko od nás byla bouračka 2 motorkáři s autem.Jeden na tom byl moc zle vše se to seběhlo rychle.Snad kluka zachránili.On dává krev od vojny a může dát každému.Regi dáváme také kolem 30 rajčat,přjedou mláďata a skoro vše vyplení.Bolí mě hřbet jdu směr koupelna a už zalezu.S Kristínkou hlasujeme na přeskáčku,zazvoní budík a už letí,hlídá to sama,ještě tento týden musí být doma dost zamešká ve škole.Přeji hezký večer a dobrou noc.![]() |
||||
| 2baculka | Pěkné odpoledne | Datum vložení: 11.05.2015 18:10 hod. | |||
|
Den jak molovaný. Chtěla jsem udělat dobrý skutek a jet po návštěvě klubu seniorů k rodičům, aby měli housky. Naštěstí je koupil bráška,když dojeli z kontroly u doktorů s rukou. Tak jsem nejela ani na chalupu zalít. Naplánovala jsem na zítra, snad to pořídím jak u našich tak chalupu. Autem je jednoduší. Naši mají někdy dost vlhko a na nahorách snad nebylo tak teplo. Jino, máš to trápení s nohou, mě se také nechce ekzem na noze ztratit. Když mažu zdá se na ústupu, když umírnim tak mě noha svědí a hned se to loupe a je suché. Bertice udělala dobrý nákup pro vnučku. Mám objednané knížky z knižního klubu a poprvé zkouším vyzvednutí ve výdejně. Platí se pak jen dopravné. Maru mě se zdá i 20 kusů rajčat hodně a ty píšeš polovina 30 nasázených. Já je ještě nechám v chodbě, příští víkend straší na horách s chumelením. |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 11.05.2015 17:23 hod. | |||
|
Před chvilkou jsme se vráili ze zahrady, manžel staví skleník, potřebuji ho, protože druhá babička mi donese sazenice rajčat a paprik. Skleník by už byl hotový, ale nemohli jsme najít manuál k němu. Už jsme ho našli, manžel jej dal do kufříka k vrtačce. Jo, to je náš děda. Někde něco strčí a pak to jak dlouho hledáme. Na zahradě mi krásně a hodně kvetou kanadské borůvky, tak jsem si je vyfotila. Zítra jedu zase do Přerova na masáže, ale musím napřed jet na naftu, protože ji mám v autě málo. Ve čtvrtek byl u nás v Lipníku v kasárnách Den otevřených dveří, chtěli jsme se tam jít podívat, ale nakonec jsme nešli, protože mě strašně bolela noha. Syn je na mne teď naštvaný, protože nám chtěl ukázat kasárna. On je totiž voják z povolání. Tak a teď si jdu uvařit kávu. Přeji krásný podvečer, zítra začínají Zmzlí muži. ![]() ![]() ![]() |
||||