Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 12.05.2015 08:55 hod. | |||
|
u nás je taky krásně![]() ![]() Blani my sadime 16 rostlinek rajčatek a 18 paprik a 4 okurky.A cukety vůbec nevzešly.Letos jsou ty semínka nějaké divné,hodně lidem se letos nedaří..... Boženka se má na co těšit,na dovču přijede miminko Maruška ![]() Ale teď se kuryruj ať jsi do té doby v pořádku ![]() Alenko včera jsi si to užila z kamarádkami ![]() ![]() Včera mi přišla výzva do lázni,tak máme nástup 31.5. na 28 dnů.Alenko tak doufám,že se zas uvidíme ![]() Udělej si někde místečko ![]() Dneska peru alespoň 3 pračky,chci převlíknout peřiny ![]() Mějte krásný den ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné ráno | Datum vložení: 12.05.2015 08:29 hod. | |||
|
Vy, co mluvíte o stárnutí, znáte písničku: " Když člověk přichází do let, všechno ho začíná bolet..." a to jste podle mě ještě mladé...Každý kdo hrbí hřbet na zahrádkách je unavený a bolí ho záda. Je toho na jaře moc a když jsou ještě jiné aktivity, tak je toho příliš...Člověk si ale může vybrat, nemusí dělat všechno...Odpočiňte si a mějte dobrou náladu. Jiřinko, to bude nad děťátkem, které budeš mít v náručí, i pár slziček štěstí, přeji ti to od srdíčka, já jsem to prožila 7x a z toho byla dvojčátka, ta byla jiná veliká radost. Dnes jim jde na 18 rok....Přeji klidný a pohodový den![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 12.05.2015 08:00 hod. | |||
|
Máme sluníčko i když trochu vítr. Jiřinka se těší na drobečkem.Maru tady není Tesko , uvidím jak to bude.Dnes mějte pěkný den a hlavně klidný.Jo Aenko neboj, stárneme všichni i když se nám to nelíbí![]() |
||||
| Bm68 | Hezké ráno, | Datum vložení: 12.05.2015 07:43 hod. | |||
|
vypadá to na krásný den! A to už máme zmrzlíky.Já bohužel dnes na zahrádku nejdu, mám čekat balík. Prý od 8 do 17 hodin. Doufám, že chlapec se ozve telefonicky a že to nebude tak dlouho trvat. Jiřinko, to je radostné očekávání, zvlášť, když jde o první vnoučátko. ![]() Maru, u nás TESKO není, to by možná byl problém. Uvidím, až se ozvou. A já mám od nich i pevnou linku, internet, televizní vysílání a i mobilní internet, teď momentálně přerušený. Ach jo. Rajčat bych chtěla taky víc, ale my je máme jen ve skleníku, venku nám pokaždé chytí plíseň. No a do skleníku se musí vejít ještě papriky a roubované okurky. Horší je, tže mi vůbec nevylezly kytičky. Za semena jsem dala plno peněz a není ani rostlinka. To se mi za celých asi 30 let nestalo. Že by to tak beze zbytku sežrali slimáci se mi nechce věřit, bylo to asi 5 druhů kytiček. ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 12.05.2015 07:41 hod. | |||
|
Dnes bude krásně. Tak vám přeji ať se vám vydaří. Jiřinko určitě se těšíš na vnoučátko. Já Marušku, která se dceři narodila koncem ledna uvidím v srpnu. Přijedou na dovolenou. Už se těším. Píšete o telefonech. My máme pevnou linku i s internetem. Mobily s manželem máme taky, ale používáme je jen velmi málo. Kredit, který si koupíme za dvě stovky nám vydrží asi tak půl roku. Musela jsem zavolat zubaři, že ve středu nepřijdu. Stále kašlu, mám moc hlenů a jsem stále hodně unavená. Antibiotika jsem dobrala, ale o moc lépe se necítím. Za týden po dobrání antibitik mám jít k doktorce na kontrolu. Tak uvidím. | ||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 12.05.2015 07:04 hod. | |||
|
Holky, už je to únavné, už stárnu, celé tělo bolí i z toho cestování, bylo to dlouhé sezení,chvíli jsem si pokecala s kamarádkami a zase domů...![]() Dnes budu dohánět zahrádku Muž má volno, tak půjdeme spolu asi zaplatit daně.![]() Jiřinko, tak máš milé očekávání na vnoučka ![]() MARU, vy jste veliká rodina.. to máš rajčatovou plantáž, já sadím tak 10 rostlin..ale loni nebyla skoro žádná úroda.. Tak ať se zadaří všem a máme letos úrodičku![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 12.05.2015 06:57 hod. | |||
|
děvčátka,máme vymetenou oblohu,bude krásný den a hurá znovu na zahrádku.Jiřinko,příjemná zpráva,mimčo se čeká budeš radostí bez sebe až uvitíš prvně maličký uzlíček.Přeji krásný pohodový den.![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 12.05.2015 06:28 hod. | |||
|
A dobré úterní ráno.U nás vykukuje sluníčko,ale při venčení mě bylo chladno. A co péjsek? když jsem mu včera sundala kožich![]() Jdu dělat dobrý skutek.Kamarádce z vedléjši vesnice jdu do Penny koupit levné mléko. Vy když můžete tak ještě spínkejte ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 11.05.2015 22:20 hod. | |||
|
Podařilo se mi vyžehit. Měla jsem chuť zpravit několik věcí, ale dceři nešlo najet na testy. Nebyla schopná si najít něco jiného,když ji na původních stránká psalo, že již končí. Mě se podailo najít jiný odkaz, který testy měl také. Kdo chce najde. Na zahradu jsem se nedostala. Zítra se pokusím alespoň něco napravit. Spíše omezit některé aktivity.To ještě chtěla známá, abych za ni přijela a užila si trochu kluky. Netroufám si zatím jet v době, kdy jezdí lidé z automobilky. Ten velký provoz neberou ani někteří vyježdění, natož moje maličkost. Sice bych měla mít ten směr naježdění z dob autoškoly, ale stejně nemám tu jistotu. Ijo,my jsme jen dvě, tak si myslím, že mých 20 rajčat musí bohatě stačit. Dříve jsme jich nedávali více a když se zadařilo, tak se dělala leča do sklínek. Letos budou dobraná a ráda bych zase nějaká zavaříla. Jiřinka se těší na vnouče. Tiše závidím. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 11.05.2015 22:10 hod. | |||
|
Blani, bude to jejich první mimčo a naše první vnoučátko. ![]() Krev máme s mužem také 0. Já pozitivní muž negativní. Muž daroval také od vojny, pak mu ale přišli na bilirubin v krvi a už to nešlo. Moje krev nebyla vhodná. Kristinko, ty zastaneš dost práce kolem domácnosti. Marti i ostatní, co pracujete na zahradách, ať vám všechno hezky roste. Nám brambory začínají vylézat, tak je na noc raději přikrývám.Mějte dobrou noc. ![]() |
||||