Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
u nás je taky krásněSmajlíkSmajlík
Blani my sadime 16 rostlinek rajčatek a 18 paprik a 4 okurky.A cukety vůbec nevzešly.Letos jsou ty semínka nějaké divné,hodně lidem se letos nedaří.....
Boženka se má na co těšit,na dovču přijede miminko MaruškaSmajlík
Ale teď se kuryruj ať jsi do té doby v pořádkuSmajlík Smajlík
Alenko včera jsi si to užila z kamarádkamiSmajlíkSmajlík
Včera mi přišla výzva do lázni,tak máme nástup 31.5. na 28 dnů.Alenko tak doufám,že se zas uvidímeSmajlíkSmajlíkUdělej si někde místečko Smajlík
Dneska peru alespoň 3 pračky,chci převlíknout peřinySmajlík
Mějte krásný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vy, co mluvíte o stárnutí, znáte písničku: " Když člověk přichází do let, všechno ho začíná bolet..." a to jste podle mě ještě mladé...Každý kdo hrbí hřbet na zahrádkách je unavený a bolí ho záda. Je toho na jaře moc a když jsou ještě jiné aktivity, tak je toho příliš...Člověk si ale může vybrat, nemusí dělat všechno...Odpočiňte si a mějte dobrou náladu.SmajlíkJiřinko, to bude nad děťátkem, které budeš mít v náručí, i pár slziček štěstí, přeji ti to od srdíčka, já jsem to prožila 7x a z toho byla dvojčátka, ta byla jiná veliká radost. Dnes jim jde na 18 rok....Přeji klidný a pohodový denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko i když trochu vítr. Jiřinka se těší na drobečkem.Maru tady není Tesko , uvidím jak to bude.Dnes mějte pěkný den a hlavně klidný.Jo Aenko neboj, stárneme všichni i když se nám to nelíbíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vypadá to na krásný den!Smajlík A to už máme zmrzlíky.
Já bohužel dnes na zahrádku nejdu, mám čekat balík. Prý od 8 do 17 hodin. Doufám, že chlapec se ozve telefonicky a že to nebude tak dlouho trvat.
Jiřinko, to je radostné očekávání, zvlášť, když jde o první vnoučátko. Smajlík
Maru, u nás TESKO není, to by možná byl problém. Uvidím, až se ozvou. A já mám od nich i pevnou linku, internet, televizní vysílání a i mobilní internet, teď momentálně přerušený. Ach jo.
Rajčat bych chtěla taky víc, ale my je máme jen ve skleníku, venku nám pokaždé chytí plíseň. No a do skleníku se musí vejít ještě papriky a roubované okurky.
Horší je, tže mi vůbec nevylezly kytičky. Za semena jsem dala plno peněz a není ani rostlinka. To se mi za celých asi 30 let nestalo. Že by to tak beze zbytku sežrali slimáci se mi nechce věřit, bylo to asi 5 druhů kytiček.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes bude krásně. Tak vám přeji ať se vám vydaří. Jiřinko určitě se těšíš na vnoučátko. Já Marušku, která se dceři narodila koncem ledna uvidím v srpnu. Přijedou na dovolenou. Už se těším. Píšete o telefonech. My máme pevnou linku i s internetem. Mobily s manželem máme taky, ale používáme je jen velmi málo. Kredit, který si koupíme za dvě stovky nám vydrží asi tak půl roku. Musela jsem zavolat zubaři, že ve středu nepřijdu. Stále kašlu, mám moc hlenů a jsem stále hodně unavená. Antibiotika jsem dobrala, ale o moc lépe se necítím. Za týden po dobrání antibitik mám jít k doktorce na kontrolu. Tak uvidím.
Obrázek uživatelky
profil
Holky, už je to únavné, už stárnu, celé tělo bolí i z toho cestování, bylo to dlouhé sezení,chvíli jsem si pokecala s kamarádkami a zase domů...Smajlík
Dnes budu dohánět zahrádkuSmajlíkMuž má volno, tak půjdeme spolu asi zaplatit daně.Smajlík
Jiřinko, tak máš milé očekávání na vnoučkaSmajlík
MARU, vy jste veliká rodina.. Smajlíkto máš rajčatovou plantáž, já sadím tak 10 rostlin..ale loni nebyla skoro žádná úroda..SmajlíkTak ať se zadaří všem a máme letos úrodičkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,máme vymetenou oblohu,bude krásný den a hurá znovu na zahrádku.Jiřinko,příjemná zpráva,mimčo se čeká budeš radostí bez sebe až uvitíš prvně maličký uzlíček.Přeji krásný pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
A dobré úterní ráno.U nás vykukuje sluníčko,ale při venčení mě bylo chladno. A co péjsek? když jsem mu včera sundala kožichSmajlík
Jdu dělat dobrý skutek.Kamarádce z vedléjši vesnice jdu do Penny koupit levné mléko.
Vy když můžete tak ještě spínkejteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Podařilo se mi vyžehit. Měla jsem chuť zpravit několik věcí, ale dceři nešlo najet na testy. Nebyla schopná si najít něco jiného,když ji na původních stránká psalo, že již končí. Mě se podailo najít jiný odkaz, který testy měl také. Kdo chce najde.
Na zahradu jsem se nedostala. Zítra se pokusím alespoň něco napravit. Spíše omezit některé aktivity.To ještě chtěla známá, abych za ni přijela a užila si trochu kluky. Netroufám si zatím jet v době, kdy jezdí lidé z automobilky. Ten velký provoz neberou ani někteří vyježdění, natož moje maličkost. Sice bych měla mít ten směr naježdění z dob autoškoly, ale stejně nemám tu jistotu.
Ijo,my jsme jen dvě, tak si myslím, že mých 20 rajčat musí bohatě stačit. Dříve jsme jich nedávali více a když se zadařilo, tak se dělala leča do sklínek. Letos budou dobraná a ráda bych zase nějaká zavaříla.
Jiřinka se těší na vnouče. Tiše závidím.
Obrázek uživatelky
profil
Blani, bude to jejich první mimčo a naše první vnoučátko. Smajlík
Krev máme s mužem také 0. Já pozitivní muž negativní. Muž daroval také od vojny, pak mu ale přišli na bilirubin v krvi a už to nešlo. Moje krev nebyla vhodná.
Kristinko, ty zastaneš dost práce kolem domácnosti.
Marti i ostatní, co pracujete na zahradách, ať vám všechno hezky roste.SmajlíkNám brambory začínají vylézat, tak je na noc raději přikrývám.
Mějte dobrou noc.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles