Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 12.05.2015 18:42 hod. | |||
|
Tak šikulky zase makáte. Dnes to vypadalo na déšť a jde to bokem.Věrko užívej si návštěvu.Annau tak snad se drobečkovi bude dařit lépe.Marti , máte se co ohánět na zahradě. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný podvečer, | Datum vložení: 12.05.2015 18:06 hod. | |||
|
jdeme zalévat, na déšť to nevypadá. Máme toho hodně a zaléváme konvemi.....Hezký večer děvčata a hned klidnou dobrou noc![]() ![]() |
||||
| annau | Příjemné odpoledne děvčata, | Datum vložení: 12.05.2015 14:43 hod. | |||
|
tak co máme zahrádky se tužíme o sto šest.Nestačím zalévat, je to hned suché.Já sázím asi 3O ks rajčat a 60 ks paprik po dvou sazeničkách, z toho i beraní rohy. Budu sázet až příští týden, teď jednotím krmnou řepu. Dyně i cukety taky špatně klíčí,chtělo by to víc vodičky, jenže zalévat vše nemohu. Jiři, to je krásné, dočkáš se též vnoučete,hlavně ať jsou zdraví.Můj poslední vnouček(9m)není na tom zdravotně dobře, pořád doktoři nemají jasno, je to k vzteku. |
||||
| ija1 | Dobrou chut | Datum vložení: 12.05.2015 11:58 hod. | |||
|
k obědu přeji, máme čočku s klobásou a spletla jsem pálivou maďarskou s normální to bude nářez a Kristuli jsem vyndala párek.Boženko po antibiotikách nesmíš na sluníčko tak s prací pozvolna at se uzdravíš abys mohla muchlovat Marušku.Kristi to je fakt,semena jsou čím dál horší špatně vzcházejí,já mám až napodruhé rajčata jsou i menší jak loni a porek také mám tam pár nítí s celého pytlíku a to jsem se kasala že dám sousedce,aby nesela.Ted budeme kupovat obě Blani ty dáváš papriku rajčata okurky k sobě do skleníku?Nám se to nevedlo když to bylo pospolu vždy okurka chytla bud třásněnky nebo jinou havěd a pok to chytne paprika a bylo po úrodě.No u vás je jiné klima jak tady tak vám to asi jde.Papriky máme zvlášť jinak bych neměla nic.Rajčata máme venku a preventivně je stříkám když jsou malé pak už ná, ale slyšela jsem že se může stříkat občas mlékem rozředěným když jsou plody a hrozí plíseň.Vyzkoušeno nemám,tak nevím zda by byl úspěch.Mějte po obídku pauzu,dejte si kávičku.![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 12.05.2015 11:38 hod. | |||
|
Dobré chutnání, tak Maru nevím, tady teda nic moc, sluníčko jne , ale studený vítr, no první den zmrzlíku Kristínko, tak si lázně užiješ a Alču taky Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 12.05.2015 11:35 hod. | |||
|
Napapkejde se, po obídku oddechněte... ....jdu ještě okrájet brambory a dát vařit a budeme taky jíst![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 12.05.2015 10:23 hod. | |||
|
Mužovi se do města nechce..sedí u televize s noťasem na klíně Jiři, to je dojemné, tak se nediv, ono je to s vnoučky jiné, než s dětmi, víc radostné ![]() ![]() BOŽI, TAK SI MARUŠKU TAKY O PRÁZDNINÁCH TROŠKU UŽIJEŠ ![]() Za chvilku půjdu vařit, kotletu s bramborem a nějakou zeneninku asi mrkev a celer ještě je, jak nejsem doma, nemám přehled..chichi ![]() KRISTY..snad to výjde a do Luhačovic přijedu ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 12.05.2015 09:59 hod. | |||
|
dnes má být nejteplejší den týdne, tak si užijte sluníčka, teplíčka a jarní pohody... ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 12.05.2015 09:25 hod. | |||
|
Děkuji, že sdílíte se mnou radost z miminka. Marti, já už jsem slzela, když mi tu správu dcerka řekla. Nevím proč, ale dříve mě nerozházelo nic a teď jsem na měkko každou chvíli.U nás je také hezky, tak půjdu na zahradu. Ještě chci zasít bylinky a hrášek. Mějte krásný a pohodový den. ![]() |
||||
| 2baculka | Přeji pěkný den. | Datum vložení: 12.05.2015 08:57 hod. | |||
|
Máme sluníčkově, půjdu na nákup a pak odjedu k našim. Internet mám ze sítě která je rozvedena v paneláku. Mobil mám sice paušlál, tak záleží jak dlouh volám. Měli jsme se setřenicí stejného operátora a ona jej změnila, tím mám dříve vytelefonované volné minuty do jiných sítí. Co nadělám, musím se naučit ji nevolat, ale SMSkovat. Oni i naši mají jiného operátora.Tak to není lehké zkloubit. Na zahrádce se neuvnavte, dává nám tovšem stejně zabrat. |
||||