Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak šikulky zase makáte. Dnes to vypadalo na déšť a jde to bokem.Věrko užívej si návštěvu.Annau tak snad se drobečkovi bude dařit lépe.Marti , máte se co ohánět na zahradě. Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdeme zalévat, na déšť to nevypadá. Máme toho hodně a zaléváme konvemi.....Hezký večer děvčata a hned klidnou dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak co máme zahrádky se tužíme o sto šest.Nestačím zalévat, je to hned suché.Já sázím asi 3O ks rajčat a 60 ks paprik po dvou sazeničkách, z toho i beraní rohy. Budu sázet až příští týden, teď jednotím krmnou řepu. Dyně i cukety taky špatně klíčí,chtělo by to víc vodičky, jenže zalévat vše nemohu.
Jiři, to je krásné, dočkáš se též vnoučete,hlavně ať jsou zdraví.Můj poslední vnouček(9m)není na tom zdravotně dobře,
pořád doktoři nemají jasno, je to k vzteku.
Obrázek uživatelky
profil
k obědu přeji, máme čočku s klobásou a spletla jsem pálivou maďarskou s normální to bude nářez a Kristuli jsem vyndala párek.Boženko po antibiotikách nesmíš na sluníčko tak s prací pozvolna at se uzdravíš abys mohla muchlovat Marušku.Kristi to je fakt,semena jsou čím dál horší špatně vzcházejí,já mám až napodruhé rajčata jsou i menší jak loni a porek také mám tam pár nítí s celého pytlíku a to jsem se kasala že dám sousedce,aby nesela.Ted budeme kupovat oběSmajlík Blani ty dáváš papriku rajčata okurky k sobě do skleníku?Nám se to nevedlo když to bylo pospolu vždy okurka chytla bud třásněnky nebo jinou havěd a pok to chytne paprika a bylo po úrodě.No u vás je jiné klima jak tady tak vám to asi jde.Papriky máme zvlášť jinak bych neměla nic.Rajčata máme venku a preventivně je stříkám když jsou malé pak už ná, ale slyšela jsem že se může stříkat občas mlékem rozředěným když jsou plody a hrozí plíseň.Vyzkoušeno nemám,tak nevím zda by byl úspěch.Mějte po obídku pauzu,dejte si kávičku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, tak Maru nevím, tady teda nic moc, sluníčko jne , ale studený vítr, no první den zmrzlíkuSmajlíkKristínko, tak si lázně užiješ a Alču takySmajlíkMějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Napapkejde se, po obídku oddechněte...Smajlík ....jdu ještě okrájet brambory a dát vařit a budeme taky jístSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Mužovi se do města nechce..sedí u televize s noťasem na klíně

Jiři, to je dojemné, tak se nediv, ono je to s vnoučky jiné, než s dětmi, víc radostnéSmajlíkSmajlík
BOŽI, TAK SI MARUŠKU TAKY O PRÁZDNINÁCH TROŠKU UŽIJEŠSmajlík

Za chvilku půjdu vařit, kotletu s bramborem a nějakou zeneninku asi mrkev a celer ještě je, jak nejsem doma, nemám přehled..chichiSmajlík
KRISTY..snad to výjde a do Luhačovic přijeduSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

dnes má být nejteplejší den týdne, tak si užijte sluníčka, teplíčka a jarní pohody...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji, že sdílíte se mnou radost z miminka.Smajlík Marti, já už jsem slzela, když mi tu správu dcerka řekla. Nevím proč, ale dříve mě nerozházelo nic a teď jsem na měkko každou chvíli.
U nás je také hezky, tak půjdu na zahradu. Ještě chci zasít bylinky a hrášek.
Mějte krásný a pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčkově, půjdu na nákup a pak odjedu k našim.
Internet mám ze sítě která je rozvedena v paneláku. Mobil mám sice paušlál, tak záleží jak dlouh volám. Měli jsme se setřenicí stejného operátora a ona jej změnila, tím mám dříve vytelefonované volné minuty do jiných sítí. Co nadělám, musím se naučit ji nevolat, ale SMSkovat. Oni i naši mají jiného operátora.Tak to není lehké zkloubit.
Na zahrádce se neuvnavte, dává nám tovšem stejně zabrat.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles