Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Kolem půlnoci přiklusla bouřka,jen asi 2x zahřmělo a zapršelo a byl klid. Nakonec jsem si ještě chvilku četla s tím že se dospím, ale pod okny nám kutají něco s vodou do úpravny vody asi budou dávat nové vedení. Vše je ve sklepě našeho vchodu a tak i s rámusem a nepořádkem je nejvíce u nás. Obloha je již zase do modrá s občas bílými obláčky. Tak nakonec pojedu na chalupu,jen si dojdu pro brambory na trh. Napakuji si do auta telku a strojení a jídlo, abych nestrádala a nechám dítě samotné, ať se stará. Jen se poptám našich co potřebují.
Obrázek uživatelky
profil
Krušnohorec hlásí všem
máme opět sluníčkový den.
Trochu tedy vám zaduji
těžké mraky odfukuji Smajlík

více v kašpárkově Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás přeletěla asi před půl hodinkou malá přeháněčka, ale i to jsem rádaSmajlíkUž začíná vykukovat sluníčko..já mám ráda, takhle ráno, když je ticho, jen ptáčci štěbetají...Smajlík Smajlík
Měla bych jít dnes do města, do spořky..
Taky Věrku obdivuji, že tak hodně uklízela a ještě měla sílu v noci péci pohoštění..to já bych spala a otevřela sušenkySmajlíkjsem hrozná hostitelkaSmajlíkale to bude tím, že nerada vařím a peču ještě neraději, ale papkám rááádaSmajlík Věruška vaří a peče ráda, má to vždy načančané, úhledné.. Jistě jí návštěva udělala radost.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,dnes se zalívat nebude prší nám od noci,ani venku se nedá jen chvilku s psíkem a hned domů.Přeji hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nadělaly jste hodně práce. Odpoledne jsem byla u rodičů i vlasy jsou umyté. Dokonce je na zahradě trochu jiřin. Zbytek jsem odvezla na chalupu. Zítra se rozhodnu, jestli budu další sázení na chalupě, nebo jiná práce. Ještě jsem dostala medvědí česnek, ten zasadím u našich na stinné místo.
Věra udělala hodně práce, a snad si užila kamarádku.
Pršení se u nás také nekoná, také běhám s konví.
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,Věruško to sis tedy mákla v noci pekla a kdy jsi spala?To brzo odpadneš.No a já se loučím,přeji krásný večer a klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
já dneska vyprala 3 pračky,krásně posušila,převlekla postele a vyprala povlečení,už mám vše uložené...Celé odpoledne jsem byla venku.Ale už sedím u noťasu a odpočívám.....
Věruško užij si návštěvuSmajlíkSmajlík
Máte hodně zalévaní,u nás se na večer zatáhloSmajlíkSmajlík
Stázi máte toho taky hodně jak Marti,ať se vám všem vše daříSmajlíkSmajlíkVnouček ať je brzy v pořádku!!!
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
já mám trošku zalito, taky běhám s konví, chtělo by to víc vody, ale nezvládám to..
Věruška má vzácnou návštěvuSmajlíkbude mít si o čem povídat..Smajlík
holky na jihu Moravy se rozmnožily chrousti, ožírají ořechové listy,Smajlík
Stázičko, ony ty nemoci u miminek se někdy těžko určují..Snad bude drobečkovi brzy lépe..
Přeji všem pěkný večer a dobrou nocinkuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ani u nás nepršelo.
Věrko, tak jsi měla pěknou šichtu a jsi dobrá, žes to všechno zvládla. Návštěvu jste si jistě užili.
Boženko, než přijede Maruška, budeš už jistě úplně fit a budeš ji moci muchlovat.
Stázko, mrňouskovi držím palce,aby bylo líp.Smajlík
Zítra ráno jedem do Strakonic a jak přijedeme,jdu na schůzi, tak nevím, kdy se ukážu.
Vy se na zítřek řádně vyspěte!SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsem využila krásného dne.Byla jsem celý den venku.
Vám jdu popřát krásnou nocSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles