Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 13.05.2015 18:13 hod. | |||
|
Děvčátka, jdu se rozloučit..už mám doma tatíka a ještě mne čeká zalévání... Prožijte pěkný podvečer i večer a dobrou nocku ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 13.05.2015 18:03 hod. | |||
|
Tak to u nás v noci hřmělo i pršelo. Celej den sekali trávu. To člověk nemůže ani otevřít okno, jakej je rámus,...![]() ![]() |
||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 13.05.2015 12:59 hod. | |||
|
tady je stále fešně sluníčkově, vlajkosláva všechna uschla, už je vyžehlená a venku vlaje další. Večer bouřilo a peršánkovalo to byla vůně na dadání,snad se to dnes zopakuje a ráno bude krásně voňavo. tož papapa |
||||
| filipi | přejí dobré chutnání | Datum vložení: 13.05.2015 11:53 hod. | |||
|
Krásný den děvčata.Já jsem šla ráno k lékaři pro výsledky.Ještě néjsou. Tak snad zítra se dozvím?![]() Dnes se z návštěvama roztrhl pytel.Dcera jedna kámoška,druhá tá tady ještě sedí,ale luští mě osmisměrku,tak jsem sedla abych pozdravila a popřála dobrou chuť ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 13.05.2015 11:42 hod. | |||
|
jdu popřát dobré chuti..![]() Oběhla jsem město, zítra půjdu zase..mám kontrolu na kožním.. Vařím zeleninovou polévku co dům dal A jinak budeme dojídat co kdo v ledničce najde![]() ![]() Synek běhal po doktorech do nové práce, docela jsme se divili, že ho na oční a ušní hned vzali.. Tak měl přání , že má chuť na klobásu, a muž příjde skoro k večeři, tak je zbytečné vařit.. Já si udělám domácí vajíčko, dostala jsem od kamarádky.![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 13.05.2015 10:28 hod. | |||
|
Nám v noci sprchlo, nic moc, ale zalito máme...![]() ![]() Dnes se venku honí mraky, pofukuje, ale jinak je kolem 17. stupňů... ![]() Jdu vařit špenátovou polévku, květák zapečený s nivou a těstoviny...k tomu salát...prostě zeleninový den... ![]() Věrko, ty jsi šikovná...určitě sis návštěvu užila... Kristi, užij si saunu... Jiřinko, dobré pořízení ve městě... Regi, ať se ti na chalupě daří... Mějte pohodovou středu... ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 13.05.2015 09:01 hod. | |||
|
Po půlnoci se blýskalo, tak jsem myslela, že bude zalito. Nespadla ani kapka a teď je jasno a větrno. Čekám pošťáka a pak pojedem do města. Mějte pohodový den. |
||||
| badysek | Pěkné dobré ránko, | Datum vložení: 13.05.2015 08:28 hod. | |||
|
u nás zamračeno,v noci nepršelo...,ale byl šílený vítr. Já jdu za chvíli do sauny,budu dopoledne relaxovat ![]() ![]() Regi užij si to na chaloupce ![]() Věruš je kabrňák,ale určitě ji to dalo zabrat ![]() ![]() Užijte si všechny pěkný den a nezapomeňte relaxovat ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 13.05.2015 08:16 hod. | |||
|
Tady polojasno, nepršelo v noci, ale dost chladno je i ledový vítr.mějte dnes pohodový den.![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, | Datum vložení: 13.05.2015 07:43 hod. | |||
|
jen zdravím a už svištíme. V noci byla u nás buřina a liják a dnes je černo, sluníčko nevidět, ptáčka neslyšet. |
||||