Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Pěkný den přeji. | Datum vložení: 14.05.2015 07:34 hod. | |||
|
Pracovití jste stále moc, Ija se těší s vnoučaty. Půjdu si pro knížky a zaplatit daň, aby mi penízky nezůstaly v peněžence, zajedu zkotrolvat chalupu, možná něco uklidit a pak k našim. Sluníčko se snaží,ale asi takové teplo nebude. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 14.05.2015 06:58 hod. | |||
|
Krásné čtvrteční ráno.U nás je dnes pod mrakem.Včera se zastavil Jakub vzal si na 1 den Sida.Trnu aby ho zase nepřivedl nemocného![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 14.05.2015 06:54 hod. | |||
|
děvčata,Alenko a AničkoF u lékařů dobré výsledky držím vám Věruško ty dnes odpočívej,měla jsi šupec ale příjemný,vzpomínky stojí za to,znovu se těšíš na další setkání s kamarádkou.Kritínko malá cácorka dává radost to její žvatlání a nápady je dobré odreagování od všeho.Jako ta naše maličká,ta si brouká a když si povídáme,tak nás překřičí,abychom se jí věnovali a dává nám znát,že také přišla k nám,chce si povídat.Máme zataženo 12 stupnů.Kritínka se zotavuje už pupence odeznívají,ted to u nás vypadá jako beránku otřes se,místo korunek z ní padá pudr musíme luxovat.Mějte příjemný den![]() |
||||
| 2baculka | ponocuji. | Datum vložení: 13.05.2015 23:05 hod. | |||
|
Vyprala jsem světlé prádlo a dala ven do lodžie. Akorát je blízko pole s řepkou tak to moc nevoní. Mamině jsem pobrala něco co nebylo moc vyprané a zadařílo se plepšit to. Blani, on bráška vozí maminu po doktorech, mě ještě dělá ježdění ve velkém provozu problém a zaparkovat není zrovna moje parketa. U polikliniky je vždy moc aut a není kde zastavit. Na durhou stranu, je bráška mladší a podniká, tak je problém s jeho časem a mamina je stále hrdá a neřekne si co potřebuje udělat nikomu. Říká, že musí dělat sama. Když vidím jak ji to dělá problém utrousím někdy poznámku i ostřeji a to je zlé. Hlavně když vidím, jak mamina zakopává o běhouny a pak se motá a skoro padá. Ty koberce jsu příčinou pádů i mého otce. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 13.05.2015 22:49 hod. | |||
|
Aspoň kousek jsem si přečetla, dneska jsem byla za mamkou v Třebíči, takže celý den padl na návštěvu, dneska měla docela dobrou náladu, těší se na svatbu naší Katky, tak to tam snad v pořádku zvládne. Včera jsem na zahradě zasadila okurky a cukety, snad už nebude mrznout. Ale řádí škůdci, dokonce jsem objevila mšice na šalvěji. Ráno musím do města a pak bych chtěla aspoň chvíli na zahradu, musím nasypat proti slimákům, aby mi nesežrali, co jsem zasadila - snad se do toho už nepustili. | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 13.05.2015 20:25 hod. | |||
|
nakonec bylo horko i u nás,úplné léto. Ve Strakonicích jsme pořídili, co jsme chtěli, schůze byla taky fajn, měli jsme tam dětičky ze školky i pana starostu, dostali jsme kytičku k svátku matek a pak my oslavenci ještě další. Přihlásili jsme se s kamarádkou na zájezd na Chodsko, snad to zvládnem. Alčo a Aničko, přeju dobré výsledky u lékaře. Věrko, tak jsi měla fajn návštěvu. Víš plno novinek a teď se budeš těšit na vinobraní. Kristi, ty máš pořád drobotinu na dosah, to ti závidím. A do lázní pojedeš coby dup,užij si to. Regi,máš to těžké, měl by tě bratr aspoň občas u rodičů zastoupit. Děvčátka, mějte se fajn večer i v noci. ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 13.05.2015 20:11 hod. | |||
|
Dnes odpoledne bylo hezky, tak jsem dookopala všechny záhony...![]() Kristi si užila rodinku, hlavně Anýska... Věrka měla vzácnou návštěvu... Regi, snad tatínkovi bude líp... Alenko, zítra dobré pořízení na kožním... Aničko f: tak zítra dobré výsledky... Děvčátka, mějte pohodový večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 13.05.2015 19:40 hod. | |||
|
v sauně bylo supr![]() Odpoledne přijela dcera se zetěm a vnučkami. Starši vnučka Barunka si hrála s Robínkem.A Anýsek poletovala od jednoho k druhému je to malá cácorka,už se hodně chytla mluvení,tak jsme se ji nasmáli![]() ![]() Věruška si užila kamarádku ![]() ![]() Regi nemáš to vůbec lehké ![]() Snad zas bude líp.....Ali zítra ať se daří ![]() ![]() Přeji pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 13.05.2015 18:40 hod. | |||
|
Regi máš to těžké,m ale snad bude lépe.Alenko zítra dobré pořízení u lékaře. Venku je ještě pěkně , jen ten vítr stále zlobí. Mějte pohodový večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| 2baculka | Kuk. | Datum vložení: 13.05.2015 18:31 hod. | |||
|
Nedojela jsem dál než k našim. Vše napakované, ale otec zase spadnul, mamině se s ním špatně manipuluje, domluva je špatná. Tak jsem došla na nákup pro ně, zasadit darovaný medvědí česnek, umyla nádobí a vyžehlila. V noci sice trochu zapršelo, ale na zahradě to není znát. Vzhledem k událostem u našich a reakci maminy, že nic nepotřebují jsem v 5 odpoledne jela jen domů, na chalupu to už nemělo cenu, tam je zima když se tam netopí. Koupelnovky jsem šamotovala a tak bych asi měla jen trochu zatopit, tím je další komplikace. Nikde jsem tedy nezalila. To mě ta radost ze zahrady zase dohnala, zase špatná konstalace hvězd. |
||||