Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Pracovití jste stále moc, Ija se těší s vnoučaty.
Půjdu si pro knížky a zaplatit daň, aby mi penízky nezůstaly v peněžence, zajedu zkotrolvat chalupu, možná něco uklidit a pak k našim. Sluníčko se snaží,ale asi takové teplo nebude.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné čtvrteční ráno.U nás je dnes pod mrakem.Včera se zastavil Jakub vzal si na 1 den Sida.Trnu aby ho zase nepřivedl nemocnéhoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Alenko a AničkoF u lékařů dobré výsledky držím vám SmajlíkVěruško ty dnes odpočívej,měla jsi šupec ale příjemný,vzpomínky stojí za to,znovu se těšíš na další setkání s kamarádkou.Kritínko malá cácorka dává radost to její žvatlání a nápady je dobré odreagování od všeho.Jako ta naše maličká,ta si brouká a když si povídáme,tak nás překřičí,abychom se jí věnovali a dává nám znát,že také přišla k nám,chce si povídat.Máme zataženo 12 stupnů.Kritínka se zotavuje už pupence odeznívají,ted to u nás vypadá jako beránku otřes se,místo korunek z ní padá pudr musíme luxovat.Mějte příjemný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Vyprala jsem světlé prádlo a dala ven do lodžie. Akorát je blízko pole s řepkou tak to moc nevoní. Mamině jsem pobrala něco co nebylo moc vyprané a zadařílo se plepšit to.
Blani, on bráška vozí maminu po doktorech, mě ještě dělá ježdění ve velkém provozu problém a zaparkovat není zrovna moje parketa. U polikliniky je vždy moc aut a není kde zastavit. Na durhou stranu, je bráška mladší a podniká, tak je problém s jeho časem a mamina je stále hrdá a neřekne si co potřebuje udělat nikomu. Říká, že musí dělat sama. Když vidím jak ji to dělá problém utrousím někdy poznámku i ostřeji a to je zlé. Hlavně když vidím, jak mamina zakopává o běhouny a pak se motá a skoro padá. Ty koberce jsu příčinou pádů i mého otce.
Obrázek uživatelky
profil
Aspoň kousek jsem si přečetla, dneska jsem byla za mamkou v Třebíči, takže celý den padl na návštěvu, dneska měla docela dobrou náladu, těší se na svatbu naší Katky, tak to tam snad v pořádku zvládne. Včera jsem na zahradě zasadila okurky a cukety, snad už nebude mrznout. Ale řádí škůdci, dokonce jsem objevila mšice na šalvěji. Ráno musím do města a pak bych chtěla aspoň chvíli na zahradu, musím nasypat proti slimákům, aby mi nesežrali, co jsem zasadila - snad se do toho už nepustili.
Obrázek uživatelky
profil
nakonec bylo horko i u nás,úplné léto. Ve Strakonicích jsme pořídili, co jsme chtěli, schůze byla taky fajn, měli jsme tam dětičky ze školky i pana starostu, dostali jsme kytičku k svátku matek a pak my oslavenci ještě další.
Přihlásili jsme se s kamarádkou na zájezd na Chodsko, snad to zvládnem.
Alčo a Aničko, přeju dobré výsledky u lékaře. Věrko, tak jsi měla fajn návštěvu. Víš plno novinek a teď se budeš těšit na vinobraní.
Kristi, ty máš pořád drobotinu na dosah, to ti závidím. A do lázní pojedeš coby dup,užij si to.
Regi,máš to těžké, měl by tě bratr aspoň občas u rodičů zastoupit.
Děvčátka, mějte se fajn večer i v noci.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes odpoledne bylo hezky, tak jsem dookopala všechny záhony...Smajlík
Kristi si užila rodinku, hlavně Anýska...
Věrka měla vzácnou návštěvu...
Regi, snad tatínkovi bude líp...
Alenko, zítra dobré pořízení na kožním...
Aničko f: tak zítra dobré výsledky...

Děvčátka, mějte pohodový večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
v sauně bylo suprSmajlík
Odpoledne přijela dcera se zetěm a vnučkami.SmajlíkStarši vnučka Barunka si hrála s Robínkem.A Anýsek poletovala od jednoho k druhému je to malá cácorka,už se hodně chytla mluvení,tak jsme se ji nasmáliSmajlíkSmajlík
Věruška si užila kamarádkuSmajlíkSmajlík
Regi nemáš to vůbec lehkéSmajlíkSmajlíkSnad zas bude líp.....
Ali zítra ať se daříSmajlíkSmajlík
Přeji pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
Regi máš to těžké,m ale snad bude lépe.Alenko zítra dobré pořízení u lékaře. Venku je ještě pěkně , jen ten vítr stále zlobí. Mějte pohodový večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nedojela jsem dál než k našim. Vše napakované, ale otec zase spadnul, mamině se s ním špatně manipuluje, domluva je špatná. Tak jsem došla na nákup pro ně, zasadit darovaný medvědí česnek, umyla nádobí a vyžehlila. V noci sice trochu zapršelo, ale na zahradě to není znát. Vzhledem k událostem u našich a reakci maminy, že nic nepotřebují jsem v 5 odpoledne jela jen domů, na chalupu to už nemělo cenu, tam je zima když se tam netopí. Koupelnovky jsem šamotovala a tak bych asi měla jen trochu zatopit, tím je další komplikace. Nikde jsem tedy nezalila. To mě ta radost ze zahrady zase dohnala, zase špatná konstalace hvězd.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles