Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.06. 2026
Dnes má svátek Jan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
už jsem zpátky.. Vyšla jsem z domu, pršelo a zašla jsem za roh, už bylo po dešti, a já se tahala s palazorem..Cestou od kožní už nebylo poznat, že kdy pršelo, jen dusno bylo.Smajlík
Trošku bylo tyty..mám opálený krk, ten jsem občas nenamazala.. vypálila mi dva drobky, ve vlasech a na lopatce, na podzim pokračování..takže celé léto, abych na slunko nešla.SmajlíkPaní doktorka mne vždy varuje!

Děvčátka..mějte hezký čtvrtrček...
Smajlík
MARU..koláče budou mňam..SmajlíkSmajlík
VĚRUŠ..ten česnek vadí na ty cysty v ledvinách?? já jich mám v ledvinách několik,i šutr, tak abych věděla..
Obrázek uživatelky
profil
přeji...taky u nás sprchlo, aspoň je zalito májovým deštíkem...SmajlíkSmajlík
Zadělávám na koláče...budou ovocné nahoru s posypkou...Smajlík
Děvčátka u doktorů dobré výsledky...
Kritínka se brzo začne balit do lázní...
Ijo,je to krásné pomazlení a povídání s takovýn drobečkem...
Regi,ty starosti ti neubývají, ale zvládáš to dobře...

Mějte pohodový a klidný den...SmajlíkSmajlíkSmajlík

Obrázek uživatelky
profil
U nás je stále nádherně.Záhrádky,ale potřebují vodu**7*
Věruš už jsem 3x*
Obrázek uživatelky
profil
u nás taské prší, ale není to prudké, tak to je dobře pro zahradu..Přeji všem, kdo jde k lékaři, dobré pořízení.Včera jsem si naložila čínu a tak bude s rýží. polévku ještě musím vymyslet, možná hrášková o opečeným rohlíkem na kostičky...Věruš, ta kostka je moc pěkná, je to zajímavý nápad ,už jsem klikla 2x a přeji jim aby zvítězili....Vám všem přeji krásný a pohodový den..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Zase v noci pršelo,ale je to jen zkropit prach,už to zase skoro uschlo.
Cukety mám ještě doma za oknem.
Věrko, odhlasováno a výtvor se mi moc líbí. Evička přišla,ona má obrázek tam jako Alča a Anička, byla první a teď je to jak na houpačce, nyní druhá. Já se snažím hlasovat často, střídám Aničku a Alču a když vidím, že je Eva druhá, tak i ji.
Kdo jste mi posílal e-maily, snad večer budu mít chvilku a nahlásím novou adresu, na starou už NIC neposílejte.
Děvčata, přeju dobré výsledky u MUDrů a ať se vám vše daří.Smajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen zdravím..jdu se oblékat a půjdu na kožní..prší, tak mne to vůbec neláká, ale déšť moc potřebujeme..dočtu potom
Obrázek uživatelky
profil
Máme pod mrakem zatím, ale nefouká, ale jak dlouhoSmajlíkBady to balení dá fušku, přemýšlet co vzít, máš pravdu.Hlavně že ultrazvuk je dobrý.SmajlíkDěvčátkům u lékaře dobré pořízení přeji.Všechny mějte klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ještě dopisujiSmajlíkVěruško ultrazvuk byl celkem dobrý,což je dobrá zprávaSmajlíkLázně se už blíží,vloni jsme se s Alčou sešly,bylo to bezvaSmajlík
Ještě příští sobotu budu mít doma babinec SmajlíkTento krát hostím jáSmajlíkA pak se chytnu balení kufru,už s toho mám bobky, dva lidi nabalit na měsíc,není žádná sranda....Přímo to nesnáším...Ale pak si to snad užijuSmajlík
Ijo ty si taky hodně užíváš vnoučátek,ta malá panenka musí byt k pomuchlováníSmajlíkSmajlík
Jaruško svatba se už blíží,maminka se má na co těšitSmajlíkUž máš šatičky?
Regi máš toho moc na bedrech,snad bude lípSmajlíkNezapomeň na relaxSmajlík
Vladi snad budou výsledky OK!!!
Obrázek uživatelky
profil
u nás svítí sluníčko a mráček nikde.Vypadá to , že bude hezky.Já teď šupnu pod sprchu a pak honem do města .Chci si koupit sazenice celeru, mám ho jenom na nať.V poledne jedeme s manželem na cukr.Tak jsem zvědavá, jak dopadnem.Jinak přeji krásně prožitý den všem a hlavně bez bolístek.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás dneska prší a dost vydatněSmajlíkBude dobře zalitoSmajlík
Chlebík už mám dneska upečenýSmajlík,bude na snídani.
Alenko a AničkoF dobré pořízení,ať je vše OK
Blani dětičky mám jedny doma a druhé na dosah asi 4km,tak hupnou do auta a jsou u násSmajlíkJsem za to ráda,alespoň si je užijeme dokud jsou malé.Už to začíná vyrůstat,tak na babičku a dědu už není tolik času SmajlíkSmajlík
Na neděli budu péct zákusek,budou se teprve slavit dceřiny a narozeniny vnučky ,které měly začátkem měsíce a taky Anýsek má svátek a dcera bude mít,tak to vezmeme jedním vrzemSmajlíkSmajlík
Vnučka si přála ovocný,ten je u vnoučat v kurzuSmajlíkBude nás 15 ,sejde se celá rodinkaSmajlíkSmajlík
Nějak jsem se rozepsala,mějte všechny pohodový a klidný denSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles