Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 14.05.2015 10:51 hod. | |||
|
už jsem zpátky.. Vyšla jsem z domu, pršelo a zašla jsem za roh, už bylo po dešti, a já se tahala s palazorem..Cestou od kožní už nebylo poznat, že kdy pršelo, jen dusno bylo.![]() Trošku bylo tyty..mám opálený krk, ten jsem občas nenamazala.. vypálila mi dva drobky, ve vlasech a na lopatce, na podzim pokračování..takže celé léto, abych na slunko nešla. Paní doktorka mne vždy varuje!Děvčátka..mějte hezký čtvrtrček... ![]() MARU..koláče budou mňam.. ![]() ![]() VĚRUŠ..ten česnek vadí na ty cysty v ledvinách?? já jich mám v ledvinách několik,i šutr, tak abych věděla.. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 14.05.2015 10:28 hod. | |||
|
přeji...taky u nás sprchlo, aspoň je zalito májovým deštíkem...![]() ![]() Zadělávám na koláče...budou ovocné nahoru s posypkou... ![]() Děvčátka u doktorů dobré výsledky... Kritínka se brzo začne balit do lázní... Ijo,je to krásné pomazlení a povídání s takovýn drobečkem... Regi,ty starosti ti neubývají, ale zvládáš to dobře... Mějte pohodový a klidný den... ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 14.05.2015 09:52 hod. | |||
|
U nás je stále nádherně.Záhrádky,ale potřebují vodu**7* Věruš už jsem 3x* |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 14.05.2015 09:05 hod. | |||
|
u nás taské prší, ale není to prudké, tak to je dobře pro zahradu..Přeji všem, kdo jde k lékaři, dobré pořízení.Včera jsem si naložila čínu a tak bude s rýží. polévku ještě musím vymyslet, možná hrášková o opečeným rohlíkem na kostičky...Věruš, ta kostka je moc pěkná, je to zajímavý nápad ,už jsem klikla 2x a přeji jim aby zvítězili....Vám všem přeji krásný a pohodový den..![]() |
||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata. | Datum vložení: 14.05.2015 09:00 hod. | |||
|
Zase v noci pršelo,ale je to jen zkropit prach,už to zase skoro uschlo. Cukety mám ještě doma za oknem. Věrko, odhlasováno a výtvor se mi moc líbí. Evička přišla,ona má obrázek tam jako Alča a Anička, byla první a teď je to jak na houpačce, nyní druhá. Já se snažím hlasovat často, střídám Aničku a Alču a když vidím, že je Eva druhá, tak i ji. Kdo jste mi posílal e-maily, snad večer budu mít chvilku a nahlásím novou adresu, na starou už NIC neposílejte. Děvčata, přeju dobré výsledky u MUDrů a ať se vám vše daří. ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 14.05.2015 08:45 hod. | |||
|
jen zdravím..jdu se oblékat a půjdu na kožní..prší, tak mne to vůbec neláká, ale déšť moc potřebujeme..dočtu potom | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 14.05.2015 08:08 hod. | |||
|
Máme pod mrakem zatím, ale nefouká, ale jak dlouho Bady to balení dá fušku, přemýšlet co vzít, máš pravdu.Hlavně že ultrazvuk je dobrý. Děvčátkům u lékaře dobré pořízení přeji.Všechny mějte klidný den.![]() |
||||
| badysek | Kuk , | Datum vložení: 14.05.2015 08:03 hod. | |||
|
ještě dopisuji Věruško ultrazvuk byl celkem dobrý,což je dobrá zpráva Lázně se už blíží,vloni jsme se s Alčou sešly,bylo to bezva![]() Ještě příští sobotu budu mít doma babinec Tento krát hostím já A pak se chytnu balení kufru,už s toho mám bobky, dva lidi nabalit na měsíc,není žádná sranda....Přímo to nesnáším...Ale pak si to snad užiju![]() Ijo ty si taky hodně užíváš vnoučátek,ta malá panenka musí byt k pomuchlování ![]() ![]() Jaruško svatba se už blíží,maminka se má na co těšit Už máš šatičky?Regi máš toho moc na bedrech,snad bude líp Nezapomeň na relax![]() Vladi snad budou výsledky OK!!! |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 14.05.2015 07:52 hod. | |||
|
u nás svítí sluníčko a mráček nikde.Vypadá to , že bude hezky.Já teď šupnu pod sprchu a pak honem do města .Chci si koupit sazenice celeru, mám ho jenom na nať.V poledne jedeme s manželem na cukr.Tak jsem zvědavá, jak dopadnem.Jinak přeji krásně prožitý den všem a hlavně bez bolístek.![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 14.05.2015 07:34 hod. | |||
|
U nás dneska prší a dost vydatně Bude dobře zalito![]() Chlebík už mám dneska upečený ,bude na snídani.Alenko a AničkoF dobré pořízení,ať je vše OK Blani dětičky mám jedny doma a druhé na dosah asi 4km,tak hupnou do auta a jsou u nás Jsem za to ráda,alespoň si je užijeme dokud jsou malé.Už to začíná vyrůstat,tak na babičku a dědu už není tolik času ![]() ![]() Na neděli budu péct zákusek,budou se teprve slavit dceřiny a narozeniny vnučky ,které měly začátkem měsíce a taky Anýsek má svátek a dcera bude mít,tak to vezmeme jedním vrzem ![]() ![]() Vnučka si přála ovocný,ten je u vnoučat v kurzu Bude nás 15 ,sejde se celá rodinka![]() ![]() Nějak jsem se rozepsala,mějte všechny pohodový a klidný den ![]() |
||||