Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | - | Datum vložení: 14.05.2015 14:40 hod. | |||
|
Blani tak jsem si to přečetla , je tam že když nechci těch 120sms tak to můžu bez nějaké pokuty do 11.6 ukončit. Takže tam zavolám a ukončím to .Ale že to zvednou o 120kč to tam nepíši, také mám slevu 50kč, to asi všichni. | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 14.05.2015 14:30 hod. | |||
|
Hlasuji také co to jde i Alence. Blani mě také chodí vše na počítač. Taky se na ně vykašlu. Mě co volala , tak se zatím neozvali. |
||||
| Bm68 | Kukuč, | Datum vložení: 14.05.2015 14:04 hod. | |||
|
tak jsem hlasovala (správně, na kostku) a koukám jako blázen, že je o tolik bodů druhá. Musíme se snažit. Maru, 15.5. je zítra, ale když neznám podmínky jiných operátorů, je to problém. A taky, u 02 je celá naše rodina (v širším slova smyslu) a kamarádky. Asi by mě to levněji nepřišlo. Uvidím. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 14.05.2015 13:38 hod. | |||
|
ta kostka je už o dost hlasů druhá..škoda![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Také jsem nakoukla, | Datum vložení: 14.05.2015 12:54 hod. | |||
|
děvčata, dávejte sim pozor, komu dáváte hlas pro Věrušku, musí to být " rubíkova kostka" byla pořád první a už je druhá, předhonily ji ředvičky také z Litovle!!!!!Pěkné odpoledne jdu na sázení rajčat a paprik, bude trvat asi skoro do večera....![]() ![]() |
||||
| koudy | kuk... | Datum vložení: 14.05.2015 12:34 hod. | |||
|
dobré chutnání přeji...já jsem se naládovala teplýma koláčama, tak nevím,nevím...a muž už láduje pátý...to to dopadne...![]() Blani, však 15.5.je až zítra...jsou to hajzlíci...napíšou to někde jako blechy, aby se to snadno přehlídlo... Před chvílí třída Věrčiny dcerky vedla o hodně a už ti druzí zas dotahují... ![]() Alenko, tak paní doktorku poslouchej... ![]() Ijo, Kristínka je šikula... ![]() Děvčátka, mějte pěkné odpoledne |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 14.05.2015 12:33 hod. | |||
|
HOLKY..ta fotečka od Věrky už je druhá o hlas..tak jestli máte chviličku, hlásněte.. | ||||
| Bm68 | Dobré poledne | Datum vložení: 14.05.2015 12:03 hod. | |||
|
a dobré chutnání, děvčata.![]() Děláte mi chutě, Maru s koláčem,Irča s knedlíkama a Marti s čínou. Já dnes hladovku místo včerejška, protože na schůzi míváme ke kávě zákusek, to by mi přišlo líto. Zdeni, tys psala o tom rušení seniorské slevy od O2. Tak už to mám taky. Místo toho mi dali 120 SMS do všech sítí zdarma, na to já jim kašlu. Jenomže prý jsem to měla zrušit do 15.5., teď už jen se smluvní pokutou.Prý mi to oznámili v dubnu na faktuře. Mně chodí faktury do e-mailu, tak jsem se koukala, je to tam titěrnými písmenky, to jsem samozřejmě přehlídla. Až vychladnu, tak se rozmyslím,mně ta sleva dělala jen 50 Kč. Napřed si musím zjistit podmínky u jiných operátorů. |
||||
| ija1 | Dobrou chut | Datum vložení: 14.05.2015 11:55 hod. | |||
|
k obědu také hlasujeme co to dá vlastně Kristínka,ta mě sem nechce pustit,má nastavené pucle a pak si to přetukne když zazvoní budík a hlasuje.Máme zataženo ale neprší.Holky kdo jdete k doktorům tak at jsou dobré výsledky a kdo pracujete na zahrádce,pozor na záda.Kristi a MaruK s těmi prcky je sranda,prosvítí to v domě však to znáte užijme si jich dokud jsou mrňata,ty velký už mají jiný zájem.Alenko ty máš v sobě hotový kamenolom,kde jsi to nabrala?Užijte si hezký den a já pádím ohřát oběd máme meruňkové knedlíky-říkáme jim blbouni a gulášovou polévku. | ||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 14.05.2015 11:29 hod. | |||
|
Jdu popřát dobré chutnání..Párkrát ještě kliknu Věrušce a půjdu si vykouzlit něco k jídlu![]() |
||||