Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Blani tak jsem si to přečetla , je tam že když nechci těch 120sms tak to můžu bez nějaké pokuty do 11.6 ukončit. Takže tam zavolám a ukončím to .Ale že to zvednou o 120kč to tam nepíši, také mám slevu 50kč, to asi všichni.
Obrázek uživatelky
profil
Hlasuji také co to jde i Alence. Blani mě také chodí vše na počítač. Taky se na ně vykašlu. Mě co volala , tak se zatím neozvali.
Obrázek uživatelky
profil
tak jsem hlasovala (správně, na kostku) a koukám jako blázen, že je o tolik bodů druhá. Musíme se snažit.
Maru, 15.5. je zítra, ale když neznám podmínky jiných operátorů, je to problém. A taky, u 02 je celá naše rodina (v širším slova smyslu) a kamarádky. Asi by mě to levněji nepřišlo. Uvidím.
Obrázek uživatelky
profil
ta kostka je už o dost hlasů druhá..škodaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata, dávejte sim pozor, komu dáváte hlas pro Věrušku, musí to být " rubíkova kostka"Smajlík byla pořád první a už je druhá, předhonily ji ředvičky také z Litovle!!!!!Pěkné odpoledne jdu na sázení rajčat a paprik, bude trvat asi skoro do večera....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré chutnání přeji...já jsem se naládovala teplýma koláčama, tak nevím,nevím...a muž už láduje pátý...to to dopadne...Smajlík
Blani, však 15.5.je až zítra...jsou to hajzlíci...napíšou to někde jako blechy, aby se to snadno přehlídlo...
Před chvílí třída Věrčiny dcerky vedla o hodně a už ti druzí zas dotahují...Smajlík
Alenko, tak paní doktorku poslouchej...Smajlík
Ijo, Kristínka je šikula...Smajlík
Děvčátka, mějte pěkné odpoledne
Obrázek uživatelky
profil
HOLKY..ta fotečka od Věrky už je druhá o hlas..tak jestli máte chviličku, hlásněte..
Obrázek uživatelky
profil
a dobré chutnání, děvčata.Smajlík
Děláte mi chutě, Maru s koláčem,Irča s knedlíkama a Marti s čínou. Já dnes hladovku místo včerejška, protože na schůzi míváme ke kávě zákusek, to by mi přišlo líto.
Zdeni, tys psala o tom rušení seniorské slevy od O2. Tak už to mám taky. Místo toho mi dali 120 SMS do všech sítí zdarma, na to já jim kašlu. Jenomže prý jsem to měla zrušit do 15.5., teď už jen se smluvní pokutou.Prý mi to oznámili v dubnu na faktuře. Mně chodí faktury do e-mailu, tak jsem se koukala, je to tam titěrnými písmenky, to jsem samozřejmě přehlídla. Až vychladnu, tak se rozmyslím,mně ta sleva dělala jen 50 Kč. Napřed si musím zjistit podmínky u jiných operátorů.
Obrázek uživatelky
profil
k obědu také hlasujeme co to dá vlastně Kristínka,ta mě sem nechce pustit,má nastavené pucle a pak si to přetukne když zazvoní budík a hlasuje.Máme zataženo ale neprší.Holky kdo jdete k doktorům tak at jsou dobré výsledky a kdo pracujete na zahrádce,pozor na záda.Kristi a MaruK s těmi prcky je sranda,prosvítí to v domě však to znáte užijme si jich dokud jsou mrňata,ty velký už mají jiný zájem.Alenko ty máš v sobě hotový kamenolom,kde jsi to nabrala?Užijte si hezký den a já pádím ohřát oběd máme meruňkové knedlíky-říkáme jim blbouni a gulášovou polévku.
Obrázek uživatelky
profil
Jdu popřát dobré chutnání..Párkrát ještě kliknu Věrušce a půjdu si vykouzlit něco k jídluSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles