Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 14.05.2015 19:32 hod. | |||
|
Máme dost chladno, už to počasí moc zlobí. Aničko tak snad bude vše v pořádku, psali, že je moc klíšťat. Marti tak máte odpracováno. Klikám děvčátka jak to jde . Aničko to teda byla fuška tolik trubiček.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 14.05.2015 19:27 hod. | |||
|
dnešek jsem měla pestrý. PC mně přestal jít, měla prý jsem tam 149 hrozeb, tudíž dera mně to dávala několik hodin do pořádku. Ráno jsem vstávala v 6 hodin a zadělávala jsem lístkové těsto na trubičky, kterých jsem upekla 170 ks. V sobotu máme klubovou akci, takže je to jasné, kam přijdou. Zítra je budu plnit sněhem. Věruško už také hlasuji, a hlasovat budu co budu moci. Kdyby to šlo ,byla bych ráda kdyby jsi mně mohla přidat nějaký ten hlásek na http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9240&competitionID=80#ImageDetail . Všem přeji hezký večer | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji vám pěkný večer | Datum vložení: 14.05.2015 19:10 hod. | |||
|
Zahrada je osázená, šlo nám to dobře, když jsme byli s manželem rychlí.....Pak přišla dolů Verunka a začaly jsme obě klikat pro Věrušku a ji bavilo to zapisovat, kolik je hodin a jaké pořadí jsme potvrdily.Teď jsem se dívala na naklikaly jsme za to odpoledne 48x. Verunka má svůj noťas a tak to bylo tuplovaný... Ještě já něco ráno..Už ji to začalo bolet, dala jsem ji prášek, dostala tam 3 injekce a vše přichází k sobě...Všem přeji pěkný večer a klidnou dobrou noc s krásnými sny... | ||||
| Hali | Krásný pohodový podvečer Vám všem! | Datum vložení: 14.05.2015 18:04 hod. | |||
|
Po dopoledním vydatném dešti máme vymetenou modrou oblohu.Ali,Věruš-na oba odkazy hlasuji-tým kuchařů vede,snad se vedení udrží!Ali,hrad ne a ne se pohnout výš,škoda.Děvčata,s klíšťaty se zase roztrh pytel-já jich měla přisátých(ještě malinkatých nenapitých) v tyto dny šest!Pořád něco dělám venku na zahradě,fenku už nemáme,tak se klíšťata vrhla na mě.Na manžela neleze nic,ani komáři.Děvčata,všem Vám přeji pohodu v rodině,žádné špatné zprávy a hlavně hodně zdraví. | ||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 14.05.2015 17:49 hod. | |||
|
Věruš klíště jsem si donesla s chaty.Bylo malé ještě nenacunané.Po vytažení se mi udělal velký červený flek.Vybrala jsem 10ks antibiotik po 24hod a v pondělí jsem šla na krev.Dnes mi volal doktor,že tam zítra nebude. Nasadil mě 20 ant a za 2 měsíce opět na odběr .Nevím jestli to nejsou nervy,ale bolí mě všechny klouby a mívám zimnici. Hlasují kařdých 5min ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 14.05.2015 16:52 hod. | |||
|
Blani tak to je do zítra, já ty jejich sms nepotřebuji |
||||
| Bm68 | Kukuč, | Datum vložení: 14.05.2015 16:13 hod. | |||
|
Hlasuju fest. Uklízím v koupelně a každých 5 minut letím k noťasu. Zdeni, tak vidíš, mně napsali že to můžu ukončit do 15.5.2015. |
||||
| badysek | Ahojky děvčátka, | Datum vložení: 14.05.2015 15:32 hod. | |||
|
taky už hlasuji asi 2hod.,pěkně to najednou poskočilo![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 14.05.2015 15:31 hod. | |||
|
Tak jsem 2x hlásla Věrce.Teprve te´d jsem se vrátila od doktora Mám silnou boriolozu.Vyfsovala jsem silné antibiotika a za 2měsíce na krev | ||||
| MaKuShKa15 | Kuk | Datum vložení: 14.05.2015 15:11 hod. | |||
|
Věruška je první, teď to jenom udržet![]() |
||||