Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 15.05.2015 07:45 hod. | |||
|
Ještě jsem noční košili, ale byla jsem hlásnout![]() ![]() Trubičky jsem nikdy nepekla, ale ráda je mám.. Nám je pekla moc roků sousedka,když byla oslava či jiná událost, už je to stará paní, už nepeče... Muž jede do práce před polednem, , něco si uvaříme a po obědě si půjdu pro vnučku..![]() MARTI, jak přečkala Verunka noc? Věruš, hlasuj Aničce, já nemám šanci na výhru... KOSTKA už je zase druhá.. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 15.05.2015 07:34 hod. | |||
|
Máme sluníčko , ale ráno trochu bílo bylo. Věrko už zase hlasuji, večer mě to tam nechtělo pustit vůbec, už nás předběhli, ale neva doženem to. Alenka tam má tu fotku jak Anička, ten zámek z Německa je 4. Mějte pěkný a klidný den.![]() |
||||
| 2baculka | Ještě tu strším | Datum vložení: 14.05.2015 23:06 hod. | |||
|
koukala jsem na ordinaci a přepínala na hokej. K tomu se psal meilík kamarádce. Nakonec jsem našla i adresu na uložení a vzkaz od Věrky, tak již hlsuji i na noťsasu. Co je Verunce je v diskusi Aničky 58. | ||||
| badysek | Jdu se rozloučit, | Datum vložení: 14.05.2015 22:09 hod. | |||
|
byla jsem na schůzi z osadního výboru,no bylo to velmi rušné.....Ze zastupitelstva se ani nikdo neobtěžoval.....co pro ně znamenají voliči....Špína,peníze a byznys kraluje naší radnici![]() ![]() ![]() Taky mi uniklo co je z Verunkou,tak ať se ji dobře daří ![]() ![]() Taky hlasuji pro Věrušku a Alenku ![]() Přeji všem pěknou nocku ![]() ![]() |
||||
| Anna58 | Ahoj děvčata | Datum vložení: 14.05.2015 21:32 hod. | |||
|
Konečně jsem si všechno přečetla. V televizi je hokej, což mě nezajímá, zato tátu až moc. Ani na Vyprávěj jsem se dívat nesměla,.. Zas pad gól, řve jak praštěněj,...Ach jó.. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Bm68 | Datum vložení: 14.05.2015 21:08 hod. | |||
|
Děkuji za hlásky. Hlasy se uvidí asi až na konci soutěže do 3.místa. Já ty trubičky dělám druhým rokem, dostala jsem super recept, a místo mléka se zadělávají šlehačkou |
||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata | Datum vložení: 14.05.2015 20:48 hod. | |||
|
tak jsem dočetla. Regi, nejsi sama, co nevíš, co se stalo Verunce, já taky ne. Snad to není nic vážného. Aničko, hlasuju Ti i Alče, ale škoda, že tam nepoznám, kolik kdo má hlasů. A škoda, že nebydlíš blíž,šla bych k tobě do učení. Trubičky (ale ne kremrole) jsem kdysi dělala přes vařečku, to bylo dobré. Pak jsem si koupila kovové trubičky a z těch mě to nešlo vůbec sundat, tak od té doby jsem je nedělala. A 170, to si ani neumím představit. Zdeni, mně ještě ke všemu dnes přišel dopis od RWE s dodatkem smlouvy, abych si zafixovala cenu plynu na 3 roky. Chtějí to podepsané vrátit do 31.5.2015. Musím si to taky promyslet, už mě to štve. Jedním okem koukám na Svatby a ještě je hokej, tak musím končit.Ale než půjdu spát, tak ještě párkrát zahlasuju. Děvčata, hezky se vyspěte ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 14.05.2015 20:09 hod. | |||
|
Děvčata nějak mi uniklo co je Verunce, také mi utekla klikačka s kostkou. Tam možná proto, že u noťasu se mi nedaří dát na lištu. Pak již do PC nedám a klikám méně. Nejsem tak šikovná. Klíště jsem zatím neměla, naštěstí. Přeji aby se příští kontrola projevila dobře. Anička napekla trubiček. To bych asi nedala. Tedy ani je neumím. |
||||
| fanypol | Pěkný večer přeji.. | Datum vložení: 14.05.2015 19:50 hod. | |||
|
MARTI..chudinka Verunka, to ještě i v noci bude bolet, prášek neúčinkuje dlouho.. AničkoFilipi..snat léky zaberou, aby jsi se vyléčila.. Maru-Hali..vy jste u lesa, tak asi proto tolik klíšťat..jen aby nebylo některé infikované.. ![]() Přeji všem hezký večer..Taky klikám jak mám čas.. Holky..dobrou..už se loučím..už budu jen klikat ![]() |
||||
| 2baculka | Pěkný večer. | Datum vložení: 14.05.2015 19:35 hod. | |||
|
Děvčata teprve začínám číst. Sice bylo tak nějak měňavé počasí, ale po donesení knížek jsem se sbalila a jela na chalupu. Samozřejmě začalo pršet sice málo, ale ani uklidit větvičky od ořezané vrby jsem nemohla. Naředila jsem si postřik na plevele a i přes přeháňku zkusila co to provede. Netuším, zda to bude mít účinek na mokrých listech. Pak v dešti pomaličku k našim akorát na mytí nádobí. Dovolila jsem si vysát ještě jednu místnost, dokonce se našly i hadice, abych se dostala pod rozvody topení. Toho pršení nebylo u našich moc, musela jsem vzít kropičku a jahody pokropit. Asi si zavolám děvčatům, jak napršelo na horách. Badýsek se chystá do lázní, přeji ji tam dobré pořízení. Alče také hlasuji, jen méně, než asi vy ostatní, díky cestám. |
||||