Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Ještě jsem noční košili, ale byla jsem hlásnoutSmajlíkSmajlík
Trubičky jsem nikdy nepekla, ale ráda je mám.. Nám je pekla moc roků sousedka,když byla oslava či jiná událost, už je to stará paní, už nepeče...
Muž jede do práce před polednem,Smajlík, něco si uvaříme a po obědě si půjdu pro vnučku..Smajlík


MARTI, jak přečkala Verunka noc?
Věruš, hlasuj Aničce, já nemám šanci na výhru...SmajlíkKOSTKA už je zase druhá..
Obrázek uživatelky
profil
Máme sluníčko , ale ráno trochu bílo bylo. Věrko už zase hlasuji, večer mě to tam nechtělo pustit vůbec, už nás předběhli, ale neva doženem to.SmajlíkAlenka tam má tu fotku jak Anička, ten zámek z Německa je 4. Mějte pěkný a klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
koukala jsem na ordinaci a přepínala na hokej. K tomu se psal meilík kamarádce. Nakonec jsem našla i adresu na uložení a vzkaz od Věrky, tak již hlsuji i na noťsasu. Co je Verunce je v diskusi Aničky 58.
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem na schůzi z osadního výboru,no bylo to velmi rušné.....Ze zastupitelstva se ani nikdo neobtěžoval.....co pro ně znamenají voliči....Špína,peníze a byznys kraluje naší radniciSmajlíkSmajlíkSmajlík
Taky mi uniklo co je z Verunkou,tak ať se ji dobře daříSmajlík
Smajlík
Taky hlasuji pro Věrušku a Alenku Smajlík Smajlík
Přeji všem pěknou nockuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Konečně jsem si všechno přečetla. V televizi je hokej, což mě nezajímá, zato tátu až moc. Ani na Vyprávěj jsem se dívat nesměla,..
Zas pad gól, řve jak praštěněj,...Ach jó..
SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za hlásky. Hlasy se uvidí asi až na konci soutěže do 3.místa. Já ty trubičky dělám druhým rokem, dostala jsem super recept, a místo mléka se zadělávají šlehačkou

Obrázek uživatelky
profil
tak jsem dočetla. Regi, nejsi sama, co nevíš, co se stalo Verunce, já taky ne. Snad to není nic vážného.
Aničko, hlasuju Ti i Alče, ale škoda, že tam nepoznám, kolik kdo má hlasů. A škoda, že nebydlíš blíž,šla bych k tobě do učení. Trubičky (ale ne kremrole) jsem kdysi dělala přes vařečku, to bylo dobré. Pak jsem si koupila kovové trubičky a z těch mě to nešlo vůbec sundat, tak od té doby jsem je nedělala. A 170, to si ani neumím představit.
Zdeni, mně ještě ke všemu dnes přišel dopis od RWE s dodatkem smlouvy, abych si zafixovala cenu plynu na 3 roky. Chtějí to podepsané vrátit do 31.5.2015. Musím si to taky promyslet, už mě to štve. Jedním okem koukám na Svatby a ještě je hokej, tak musím končit.Ale než půjdu spát, tak ještě párkrát zahlasuju.
Děvčata, hezky se vyspěteSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata nějak mi uniklo co je Verunce, také mi utekla klikačka s kostkou. Tam možná proto, že u noťasu se mi nedaří dát na lištu. Pak již do PC nedám a klikám méně. Nejsem tak šikovná.
Klíště jsem zatím neměla, naštěstí. Přeji aby se příští kontrola projevila dobře.
Anička napekla trubiček. To bych asi nedala. Tedy ani je neumím.
Obrázek uživatelky
profil
MARTI..chudinka Verunka, to ještě i v noci bude bolet, prášek neúčinkuje dlouho..
AničkoFilipi..snat léky zaberou, aby jsi se vyléčila..
Maru-Hali..vy jste u lesa, tak asi proto tolik klíšťat..jen aby nebylo některé infikované..Smajlík
Přeji všem hezký večer..Taky klikám jak mám čas..

Holky..dobrou..už se loučím..už budu jen klikatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata teprve začínám číst. Sice bylo tak nějak měňavé počasí, ale po donesení knížek jsem se sbalila a jela na chalupu. Samozřejmě začalo pršet sice málo, ale ani uklidit větvičky od ořezané vrby jsem nemohla. Naředila jsem si postřik na plevele a i přes přeháňku zkusila co to provede. Netuším, zda to bude mít účinek na mokrých listech. Pak v dešti pomaličku k našim akorát na mytí nádobí. Dovolila jsem si vysát ještě jednu místnost, dokonce se našly i hadice, abych se dostala pod rozvody topení. Toho pršení nebylo u našich moc, musela jsem vzít kropičku a jahody pokropit. Asi si zavolám děvčatům, jak napršelo na horách.
Badýsek se chystá do lázní, přeji ji tam dobré pořízení. Alče také hlasuji, jen méně, než asi vy ostatní, díky cestám.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles