Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 15.05.2015 12:56 hod. | |||
|
stále je ještě třeba víc než 100 hlasů,ale my to dohoníme![]() Kdo ještě nepapkal tak dobrou chuť ![]() Jinak příjemné kafičkování ![]() |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 15.05.2015 12:04 hod. | |||
|
Přejí dobré chutnání.Myslím si,že nás hlasuje málo![]() Jim to naskakuje rychleji ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 15.05.2015 11:03 hod. | |||
|
Marti též mám takový dojem![]() Věruško odkaz na Alčinu fotku http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9245&competitionID=80#ImageDetail je 4 Taky klikam od rána Věrušce,myslím ,že to dohoníme ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Nakukuji | Datum vložení: 15.05.2015 10:52 hod. | |||
|
Věruš, já jsem si to myslela, protože včera ty hlasy jsme doháněly až po vyučování. Napadlo mě, jestli neklikají ve škole..Zítra je sobota a bude neděle, tak se to ukáže....Já také od rána klikám, ale snižuje se to velmi pomalu....Ale někdy od nás přibude za 5 minut jen 5 hlasů, to je málo.Uvidíme odpoledne a přes víkend. Mějte se všechny pěkně....![]() |
||||
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 15.05.2015 10:38 hod. | |||
|
holky..Věrčina kostka je pořád druhá...hlásněte, kdo můžete | ||||
| Bm68 | Hezký den, děvčata. | Datum vložení: 15.05.2015 10:20 hod. | |||
|
Ráno jsme byli na zahrádce otevřít skleník a zasadit ještě nějaké kedlubny. A přinesla jsem si saláty. Pak jsme se zdrželi ve městě. Teď teprve budu vymýšlet oběd. Jsem dneska jako látro, zase skoro nemůžu chodit. Aničko58, jak to, že nefandíš hokeji? Já se dívám (ale až po seriálu). Věrko, jak píšeš, že nemáte rádi sněhovou náplň, to asi myslíte kremrole? Já myslela, že Anička peče ty úzké trubičky. Asi ne. AničkoF., jak je? Pojedeš na chatu, když ti není dobře? Marti, hlavně, že to má Verunka za sebou. Už to bude jen lepší. Jdu hlásnout,koukala jsem ráno, že přes noc Cele/r/brita spadla. Jo, děvčata, dík za komentáře. |
||||
| badysek | Pěkné dobré ránko, | Datum vložení: 15.05.2015 09:32 hod. | |||
|
u nás krásně svítí sluníčko a je teplo. Dneska jsem měla noční šichtu,ještě v půl 4 jsem nespala..... Trubičky mám taky ráda,už jsem je pekla,ale takové množství nikdy,no je to zápřah ![]() ![]() Verunce ať je brzy dobře ![]() AničkoF to máš smůlu,to je léčba na delší dobu,to prý sedá na klouby tak proto tě bolí..... ![]() Děvčátka mějte všechny krásný den ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 15.05.2015 09:07 hod. | |||
|
vše napravím,měla jsem zato, že jsem to napsala, ale je to fuč.... Verunka byla na menší operaci kvůli rovnátkům na patra v puse. Ne na zoubky, ty má rovné, ale špatně by se jí vyslovovali sykavky , tak se pan doktor v Brně rozhodl k léčbe .Už je to skoro dva roky. Když jí řezali horní uzdičku, bylo to vcelku bez problému, ale také měla dvě injekce , ale hned nás upozornil, že u dolejšího patra počkáme až ta za půl roku a bude to horší. To jsme jí neříkaly, protože si dobře pamatovala, že to nebylo nic příjemného. Včera ráno ji udělali řez asi 2 cm., byly tam dány 3 injekce a domů přijela se zafixovanou dolní čelistí, aby to nekrvácelo, bylo to něčím napuštěné.Už to má za sebou a už večer byla i veselá, ale jíst a mluvit moc nejde. Tak jen pije a už začala i jíst jogurty, musí být ale trochu ředěné. Je ale v pohodě. Všem děkuji za zájem a promiňte, že jsem se tak rozepsala...Pěkný den![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Krásný den. | Datum vložení: 15.05.2015 08:32 hod. | |||
|
Máme slunečné počasí ale chladno. Snažím se hlasovat a půjduna nákup a pojedu na chalupu. Musímto tam uklidit. | ||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 15.05.2015 07:47 hod. | |||
|
Krásné ráno děvčata.Po ránu jsem musela zavřít okno.Jinak spím při otevřeném okně.Za noc jsme při hlasování trochu zpadly,ale už to doháníme![]() |
||||