Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
stále je ještě třeba víc než 100 hlasů,ale my to dohonímeSmajlík
Kdo ještě nepapkal tak dobrou chuťSmajlík
Jinak příjemné kafičkováníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.Myslím si,že nás hlasuje máloSmajlík
Jim to naskakuje rychlejiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marti též mám takový dojemSmajlík
Věruško odkaz na Alčinu fotku
http://www.infoglobe.cz/fotosoutez?photoID=9245&competitionID=80#ImageDetail je 4
Taky klikam od rána Věrušce,myslím ,že to dohonímeSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Věruš, já jsem si to myslela, protože včera ty hlasy jsme doháněly až po vyučování. Napadlo mě, jestli neklikají ve škole..Zítra je sobota a bude neděle, tak se to ukáže....Já také od rána klikám, ale snižuje se to velmi pomalu....Ale někdy od nás přibude za 5 minut jen 5 hlasů, to je málo.Uvidíme odpoledne a přes víkend. Mějte se všechny pěkně....Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
holky..Věrčina kostka je pořád druhá...hlásněte, kdo můžete
Obrázek uživatelky
profil
Ráno jsme byli na zahrádce otevřít skleník a zasadit ještě nějaké kedlubny. A přinesla jsem si saláty. Pak jsme se zdrželi ve městě. Teď teprve budu vymýšlet oběd.
Jsem dneska jako látro, zase skoro nemůžu chodit.
Aničko58, jak to, že nefandíš hokeji? Já se dívám (ale až po seriálu).
Věrko, jak píšeš, že nemáte rádi sněhovou náplň, to asi myslíte kremrole? Já myslela, že Anička peče ty úzké trubičky. Asi ne.
AničkoF., jak je? Pojedeš na chatu, když ti není dobře?
Marti, hlavně, že to má Verunka za sebou. Už to bude jen lepší.
Jdu hlásnout,koukala jsem ráno, že přes noc Cele/r/brita spadla.
Jo, děvčata, dík za komentáře.
Obrázek uživatelky
profil
u nás krásně svítí sluníčko a je teplo.
Dneska jsem měla noční šichtu,ještě v půl 4 jsem nespala.....
Trubičky mám taky ráda,už jsem je pekla,ale takové množství nikdy,no je to zápřahSmajlíkSmajlík
Verunce ať je brzy dobřeSmajlík
AničkoF to máš smůlu,to je léčba na delší dobu,to prý sedá na klouby tak proto tě bolí.....Smajlík
Děvčátka mějte všechny krásný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
vše napravím,měla jsem zato, že jsem to napsala, ale je to fuč.... Verunka byla na menší operaci kvůli rovnátkům na patra v puse. Ne na zoubky, ty má rovné, ale špatně by se jí vyslovovali sykavky , tak se pan doktor v Brně rozhodl k léčbe .Už je to skoro dva roky. Když jí řezali horní uzdičku, bylo to vcelku bez problému, ale také měla dvě injekce , ale hned nás upozornil, že u dolejšího patra počkáme až ta za půl roku a bude to horší. To jsme jí neříkaly, protože si dobře pamatovala, že to nebylo nic příjemného. Včera ráno ji udělali řez asi 2 cm., byly tam dány 3 injekce a domů přijela se zafixovanou dolní čelistí, aby to nekrvácelo, bylo to něčím napuštěné.Už to má za sebou a už večer byla i veselá, ale jíst a mluvit moc nejde. Tak jen pije a už začala i jíst jogurty, musí být ale trochu ředěné. Je ale v pohodě. Všem děkuji za zájem a promiňte, že jsem se tak rozepsala...Pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme slunečné počasí ale chladno. Snažím se hlasovat a půjduna nákup a pojedu na chalupu. Musímto tam uklidit.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné ráno děvčata.Po ránu jsem musela zavřít okno.Jinak spím při otevřeném okně.Za noc jsme při hlasování trochu zpadly,ale už to dohánímeSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles