Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Hlasuji co to jde . Blani tak to máš fajn. Aničko tak to také není špatný výsledek.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Byli jsme na návštěvě a pak ještě v Lídlu.. Už jsme chvíli doma..hlásky už jsem dala a zase nějaké do večera dám..
Aničko59.. i druhé místo je úspěch..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
ta už jsem z klubové akce doma a bylo prima. Na výstavě jsme skončili sice ve své třídě jako druzí, ale už jsem to rozdýchala a večírek neměl chybu. Víno teklo proudem, stoly se prohýbaly pod tíhou sladkých dobrot, chlebíčků a obložených mís. Tohle vše připravili někteří členové klubu. Já pekla trubičky, ale to jsem myslím tady psala. Měla jsem objednaný jednolůžkový pokoj a mému překvapení tam byly manželské postele a rozkládací sedačka. Takže jsme s Boničkou spaly jak baroni. Už se těším na další podobnou akci klubu. Věrko za klikání moc děkuji, po včerejší neúčasti jsem právě ted začala přidávat hlasy na tvůj odkaz.
Obrázek uživatelky
profil
koukám jako blázen, že jsem tu měla příspěvek 2x. Přitom jsem jen opravovala.
Zdeni, ale já mám ještě slevu 100,- Kč proto, že mám od nich i internet.
Taky si vždycky dám noťas do úsporného režimu.
Jdu hlasovat.
Obrázek uživatelky
profil
my jdeme na chviličku ještě na malou návštěvičku..neteřinka s rodinkou odjíždí domů, tak se rozloučit.Smajlík
Děkuji všem za hlásky..SmajlíkTaky se snažím Věrušce hlasovat co to jde.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás se objevuje místy sluníčko, ale ven nejdu. Stačí mě když lítám po zahradě. Koláče jsou upečený, vnoučata už si už ochutnávají, ale jsou ještě teplejší....Verunka už je zdravá, zítra půjde do školy. Dnes měla pod helmou na kolo takovou kuklu jako ochranu hlavy.....Ujela na kole 4 km před obědem, byli na kolech v sousední vesnici. Manžel dcery vzal 3 děti ty menší a jeli se projet....Vítr zatím nefouká a bylo 17 st....Klikám také a odpoledne se chystáme na hokej s manželem a u toho budu opět klikat a něco zašívat...Pěkné odpoledne všem a užijte si neděli.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne, tak Blani to by šlo za těch 230kč. Byla jsem na nádráží a teda máme tak silný vítr a studený. Mějte pěkné odpoledne všechny a jdu klikat dálSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a dobré chutnání. Smajlík
Irenko, taky jsem měla chudou snídani a i chudý oběd. A Pepík má hnačku, tak nevím, co nás to postihlo.
Zdeni,telefon jsem nechala. Mám hovory do O2 zdarma a volám skoro denně sestře skoro hodinu, s kámoškami a zatím nemám zjištěno, jaké jsou podmínky jinde. Prý těch 330,- budu mít jen teď,protože jsem měla několik prémiových SMS a také volání na informační linku,běžně by mi to mělo dělat jen tak asi 230 Kč. No a v červenci mi končí smlouva, tak do té doby zjistím, co a jak a když tak ji neprodloužím.
Věrko, ty bývalé kolegyně jsem poznala, jsou to ještě mláďataSmajlík ve věku mého syna, přišly mi skoro stejné.
Syn se s většinou lidí, co tam byli, zná, tak tam chvíli pobyl s námi.
Kristi, Anetce vše nejlepší, cácorce malé.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děkuji za odkaz, první hlásek je tam, další budou následovat Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ahoj holky, pokud mi některá napíšete odkaz na tu Rubikovu kostku, pomůžu s hlasováním, jsem na pc často.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles