Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 17.05.2015 18:52 hod. | |||
|
Hlasuji co to jde . Blani tak to máš fajn. Aničko tak to také není špatný výsledek.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 17.05.2015 17:06 hod. | |||
|
Byli jsme na návštěvě a pak ještě v Lídlu.. Už jsme chvíli doma..hlásky už jsem dala a zase nějaké do večera dám.. Aničko59.. i druhé místo je úspěch.. ![]() ![]() |
||||
| Anicka59 | Hezké odpoledne | Datum vložení: 17.05.2015 16:26 hod. | |||
|
ta už jsem z klubové akce doma a bylo prima. Na výstavě jsme skončili sice ve své třídě jako druzí, ale už jsem to rozdýchala a večírek neměl chybu. Víno teklo proudem, stoly se prohýbaly pod tíhou sladkých dobrot, chlebíčků a obložených mís. Tohle vše připravili někteří členové klubu. Já pekla trubičky, ale to jsem myslím tady psala. Měla jsem objednaný jednolůžkový pokoj a mému překvapení tam byly manželské postele a rozkládací sedačka. Takže jsme s Boničkou spaly jak baroni. Už se těším na další podobnou akci klubu. Věrko za klikání moc děkuji, po včerejší neúčasti jsem právě ted začala přidávat hlasy na tvůj odkaz. |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, děvčata | Datum vložení: 17.05.2015 16:09 hod. | |||
|
koukám jako blázen, že jsem tu měla příspěvek 2x. Přitom jsem jen opravovala. Zdeni, ale já mám ještě slevu 100,- Kč proto, že mám od nich i internet. Taky si vždycky dám noťas do úsporného režimu. Jdu hlasovat. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 17.05.2015 13:59 hod. | |||
|
my jdeme na chviličku ještě na malou návštěvičku..neteřinka s rodinkou odjíždí domů, tak se rozloučit.![]() Děkuji všem za hlásky.. Taky se snažím Věrušce hlasovat co to jde.![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné odpoledne, | Datum vložení: 17.05.2015 13:07 hod. | |||
|
u nás se objevuje místy sluníčko, ale ven nejdu. Stačí mě když lítám po zahradě. Koláče jsou upečený, vnoučata už si už ochutnávají, ale jsou ještě teplejší....Verunka už je zdravá, zítra půjde do školy. Dnes měla pod helmou na kolo takovou kuklu jako ochranu hlavy.....Ujela na kole 4 km před obědem, byli na kolech v sousední vesnici. Manžel dcery vzal 3 děti ty menší a jeli se projet....Vítr zatím nefouká a bylo 17 st....Klikám také a odpoledne se chystáme na hokej s manželem a u toho budu opět klikat a něco zašívat...Pěkné odpoledne všem a užijte si neděli. ![]() |
||||
| Sarita | - | Datum vložení: 17.05.2015 12:46 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne, tak Blani to by šlo za těch 230kč. Byla jsem na nádráží a teda máme tak silný vítr a studený. Mějte pěkné odpoledne všechny a jdu klikat dál![]() |
||||
| Bm68 | Dobré poledne | Datum vložení: 17.05.2015 12:28 hod. | |||
|
a dobré chutnání. ![]() Irenko, taky jsem měla chudou snídani a i chudý oběd. A Pepík má hnačku, tak nevím, co nás to postihlo. Zdeni,telefon jsem nechala. Mám hovory do O2 zdarma a volám skoro denně sestře skoro hodinu, s kámoškami a zatím nemám zjištěno, jaké jsou podmínky jinde. Prý těch 330,- budu mít jen teď,protože jsem měla několik prémiových SMS a také volání na informační linku,běžně by mi to mělo dělat jen tak asi 230 Kč. No a v červenci mi končí smlouva, tak do té doby zjistím, co a jak a když tak ji neprodloužím. Věrko, ty bývalé kolegyně jsem poznala, jsou to ještě mláďata ve věku mého syna, přišly mi skoro stejné.Syn se s většinou lidí, co tam byli, zná, tak tam chvíli pobyl s námi. Kristi, Anetce vše nejlepší, cácorce malé. ![]() |
||||
| kolegynka | Karofka | Datum vložení: 17.05.2015 12:08 hod. | |||
|
Děkuji za odkaz, první hlásek je tam, další budou následovat ![]() |
||||
| kolegynka | kostka | Datum vložení: 17.05.2015 11:40 hod. | |||
|
Ahoj holky, pokud mi některá napíšete odkaz na tu Rubikovu kostku, pomůžu s hlasováním, jsem na pc často. | ||||