Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 16.05.2015 13:29 hod. | |||
|
ještě máme chvíli čásek než půjdeme na návštěvu.. malá po obědě ještě spinká Líčka jsem ještě neměla taky. ![]() Věruš, nám to nechce z jiného počítače..máme to zapojené jako domácí skupinu...takže i na to svoje si můžu klikat jen z mého.. ![]() U nás je dnes na kraťasy.. přemýšlím, co si mám obléci, venku horko, uvnitř chládek.. ![]() ![]() |
||||
| jimas | Mám na stole kafíčko | Datum vložení: 16.05.2015 13:07 hod. | |||
|
a vy asi také. Věru, na líčka jsem u řezníka čekala 3 týdny, než uspokojil zájemce přede mnou. Je to opravdu dobré masko, jak říkají v pořadech o vaření. Jdu se chvíli věnovat mužíkovi a pak půjdu ven. |
||||
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 16.05.2015 12:21 hod. | |||
|
Dobrou chuť dšvčata.Já jsem si udělala rybí fílé a brambory. Klikám ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 16.05.2015 11:09 hod. | |||
|
Jdu popřát dobré chutnání..my budeme mít nové zelí s bramborem a vepř. medailonky..Mužík se ujal vařečky, na mne zbyde jen dát vařit brambory..![]() Klikám jen co to jde... ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 16.05.2015 11:08 hod. | |||
|
K obědu vařím hovězí líčka na víně, podle prostřeno. Děvčatům mám odkliknuto a budu se snažit, co to půjde. Mrazík, kde nebyla na jabloni plachta, trochu spálil květy. Irenko, snad už ti je dneska líp. Blani, na článek kouknu až budu v klidu. Aničko užíj si párty a Alenko ty u syna. Aničko, už aby jsi měla tablety dobrané a bylo ti líp. Jdu pokračovat ve vaření. Všechny mějte co nejpohodovější sobotu. |
||||
| 2baculka | Ahojky | Datum vložení: 16.05.2015 10:52 hod. | |||
|
Jdu jen pozdravit a popřát dobrou chuť k obědu který asi vaříte. Nestíhám a musím jít vařit, abych nebyla jen na pečivu a chlebech. | ||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 16.05.2015 09:35 hod. | |||
|
přeji všem krásnou sluníčkovou sobotu... ![]() ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásný den děvčátka, | Datum vložení: 16.05.2015 09:26 hod. | |||
|
u nás krásně svítí sluníčko a je tam teplo![]() ![]() Dneska jsem se konečně dobře vyspala Po dlouhé době bez prášku a v kuse 8hod.![]() Alenko užij si návštěvu u syna ![]() AničkoF,kamarád nedávno na boryliózu bral 2dávky tetraciklinu a taky mu bylo stále šoufl ![]() Ijo co jsi to zas chytla,snad bude dobře ![]() ...Aničko59 ať se ti na akci daří a užij si to ![]() Jaruš vyber dobře ![]() Klikam když jsem doma,snad to udržime ![]() ![]() Jdu péct ten zákusek ať mě pak nehoní ![]() ![]() Mějte všechny krásnou ,pohodovou sobotu ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 16.05.2015 09:09 hod. | |||
|
Přeji pěknou sobotu, po kafíčku pojedeme nakoupit a odpoledne k synovi..![]() Až pak dočtu..jdu zalít to kafčo ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 16.05.2015 09:04 hod. | |||
|
Ráno jsem stále hlasovala po 5min. Potom jsem šla nakoupit. Je mě po těch prášcich mizerně. Bojím se abych nepobouřila žaludeční vředy![]() Blanka má krásný článek ![]() |
||||