Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| ija1 | . | Datum vložení: 17.05.2015 23:28 hod. | |||
|
Už nás mají | ||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 17.05.2015 23:08 hod. | |||
|
to je boj už nás zase dohání![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 17.05.2015 20:30 hod. | |||
|
Ijo je dobře,že už je ti líp![]() Sluničkoka snad se Mumišek brzy vyléči,držím pěstí ![]() Aničko59 pěkné umístění,gratuluji ![]() ![]() Regi si zvelebovala zahrádku ![]() Děvčátka děkuji za přanička pro Anetku,užila jsem si ji i malého Domču jsou to malé zlatíčka.Anetka už začala žvatlat,tak se hodně nasmějeme,banán je Baman.... Jsem už utahaná,tak dobrou noc Budu ještě klikat![]() |
||||
| Bm68 | Dobrý večer, | Datum vložení: 17.05.2015 20:21 hod. | |||
|
Irenko,jsem ráda, že je ti líp. Mně je blbě už delší dobu, s přestávkami. Sluníčko, dobře, že dcera sehnala Mumíškovi pomoc v té laboratoři, chudinka musel zkusit. Snad už bude jen lépe. Aničko,druhé místo je paráda a párty jsi si užila, takže pohoda. Kristi, jdu hledat zákusek. Taky budu hlasovat při Modravě i při hokeji. Užijte si večer a v noci krásně spinkejte ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 17.05.2015 20:09 hod. | |||
|
děvčata,Blani tak to máte jako já ani nevím kde jsem k tomu přišla.Bylo to náhle a v noci, dnes o ničem nevím.Ale chudě jsem jedla i dnes,bojím se aby se to nevrátilo.Alenka se vyblbla s prckama,to oni mají velice rádi,když blbneme.Aničko krásné umístění a noční konfort,to se vám to spinkalo.Irenko Mumíškovi snad se brzy uleví léky zaberou,je to moc smutný když vidíš že mu je zle a nemůžeš rychle pomoci.Dnes jsme byli na hooby a udělala jsem si radost a koupila pár kytiček.Mějte hezký večer a ještě hezčí noc,jdu klikat abych dohnala pauzu. Kristínko Anetce přeji zdravíčko a moc krásné,spokojené děctví.![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 17.05.2015 19:51 hod. | |||
|
už jsme dorazili domů,šli jsme pěšky![]() Už budu hlasovat taky![]() Děvčátka děkuji ji za pochvalu mého zákuska,moc mě to potěšilo,naše rodinka se ho nemůže dojíst ![]() Chtějí pořád stejný,když se zeptám![]() Jdu dočíst co jste dělaly...... |
||||
| fanypol | Pěkný večer přeji.. | Datum vložení: 17.05.2015 19:47 hod. | |||
|
Snad Mumíškovi léky zaberou.. Byla jsem na zahradě, tahala konve s vodou a snažila se svlaščce vyrývat a tahat s kořínky..už se pro dnešek loučím..Prožijte klidný večer i noc |
||||
| 2baculka | Hezký večer. | Datum vložení: 17.05.2015 19:46 hod. | |||
|
Sluníčko, snad se pejsek uzdraví, sice netuším co to obnáší, ale držím mu pěsti. Děvčata, mě ty brambory vždy začaly na jaře černat,to ještě v době kdy jsme si je vozili od maminky mého muže, ta mi klíče vždy otrhala. Moje babička říkala, to tak brambory prý dělají. Alenka si užila neteřinku, Anička byla s pejskem sice druhá ale i tak je to krásné umístění. Mě se nakonec podařilo odjet na chalupu, dodala jsem hlínu kam šlo, i sousedka se stavila na kávičku a společně jsme daly těžké korýtko na kolečko, a pak na stojánek. Odvézt to byla brnkačka, ale sama jsem nebyla stavu ho sundat. Tak jsem nasázela co šlo i jiřiny, zalila a jela domů. Dcera upekla stehna z kuřete a uvařila brambory. Nádobí mám již umyté, schne, tak jdu pod sprchu a budu koukat na Modravu. Samozřejmě i klikat. |
||||
| slunickoka | Ahoj holky, | Datum vložení: 17.05.2015 19:18 hod. | |||
|
nečtu pravidelně, sem tam něco. Mám nemocného Mumíška a určitě víte, jakou má pro nás cenu. Prvního května jsme ho dali ostříhat a od té doby se choval divně. Bohužel i veterinářka řekla, že pokud baští a kaká, ať to neřeším. Ale jsem s ním dvacet čtyři hodin denně, tak jsem věděla, že je cosi špatně. Začal mít třes, to jsme přičítali tomu, že mu sebrali dlouhý kožíšek, začal být unavený, celé dny spal v křesle,apatický, bez nás nešel ani na zahradu, prohýbal se do luku. Poslední dva dny už nejedl.Až se mi podařilo přesvědčit dceru, že je zle. Vytelefonovala pomoc u vedoucí laboratoře v Brně, tady jsme mu nechali nabrat krev a v pondělí večer jsme to poslali.V úterý před polednem nám volala, že má pozitivní anaplasmata. K tomu měl už i špatné jaterní testy.Nastalo shánění " lidských " antibiotik, má je dvakrát denně na tři týdny, k tomu lék z ostropestřece mariánského a probiotika. Už je lepší, bohužel tuto nemoc velmi málo veterinářů zná, navíc v Evropě prý nemá příznaky. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer přeji | Datum vložení: 17.05.2015 19:07 hod. | |||
|
jdu zalévat, manžel šel natahnout vodu ze studně do barelů a budeme zalévat spolu. Docela fouká studený vítr, tak si raději vezmu svetr...Přeji všem pěkný večer a po nevydařeném hokeji i dobrou noc a krásné sny.....![]() ![]() |
||||