Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Už nás mají
Obrázek uživatelky
profil
to je boj už nás zase doháníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Ijo je dobře,že už je ti lípSmajlík
Sluničkoka snad se Mumišek brzy vyléči,držím pěstíSmajlík
Aničko59 pěkné umístění,gratulujiSmajlíkSmajlík
Regi si zvelebovala zahrádkuSmajlík Smajlík
Děvčátka děkuji za přanička pro Anetku,užila jsem si ji i malého Domču jsou to malé zlatíčka.Anetka už začala žvatlat,tak se hodně nasmějeme,banán je Baman....
Jsem už utahaná,tak dobrou nocSmajlíkBudu ještě klikatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Irenko,jsem ráda, že je ti líp. Mně je blbě už delší dobu, s přestávkami.
Sluníčko, dobře, že dcera sehnala Mumíškovi pomoc v té laboratoři, chudinka musel zkusit. Snad už bude jen lépe.
Aničko,druhé místo je paráda a párty jsi si užila, takže pohoda.
Kristi, jdu hledat zákusek.
Taky budu hlasovat při Modravě i při hokeji.
Užijte si večer a v noci krásně spinkejteSmajlíkSmajlík



Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,Blani tak to máte jako já ani nevím kde jsem k tomu přišla.Bylo to náhle a v noci, dnes o ničem nevím.Ale chudě jsem jedla i dnes,bojím se aby se to nevrátilo.Alenka se vyblbla s prckama,to oni mají velice rádi,když blbneme.Aničko krásné umístění a noční konfort,to se vám to spinkalo.Irenko Mumíškovi snad se brzy uleví léky zaberou,je to moc smutný když vidíš že mu je zle a nemůžeš rychle pomoci.Dnes jsme byli na hooby a udělala jsem si radost a koupila pár kytiček.Mějte hezký večer a ještě hezčí noc,jdu klikat abych dohnala pauzu.SmajlíkKristínko Anetce přeji zdravíčko a moc krásné,spokojené děctví.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už jsme dorazili domů,šli jsme pěškySmajlíkSmajlík Už budu hlasovat takySmajlík
Děvčátka děkuji ji za pochvalu mého zákuska,moc mě to potěšilo,naše rodinka se ho nemůže dojístSmajlíkSmajlíkChtějí pořád stejný,když se zeptámSmajlík
Jdu dočíst co jste dělaly......
Obrázek uživatelky
profil
Snad Mumíškovi léky zaberou..

Byla jsem na zahradě, tahala konve s vodou a snažila se svlaščce vyrývat a tahat s kořínky..už se pro dnešek loučím..Prožijte klidný večer i noc
Obrázek uživatelky
profil
Sluníčko, snad se pejsek uzdraví, sice netuším co to obnáší, ale držím mu pěsti.
Děvčata, mě ty brambory vždy začaly na jaře černat,to ještě v době kdy jsme si je vozili od maminky mého muže, ta mi klíče vždy otrhala. Moje babička říkala, to tak brambory prý dělají.
Alenka si užila neteřinku, Anička byla s pejskem sice druhá ale i tak je to krásné umístění.
Mě se nakonec podařilo odjet na chalupu, dodala jsem hlínu kam šlo, i sousedka se stavila na kávičku a společně jsme daly těžké korýtko na kolečko, a pak na stojánek. Odvézt to byla brnkačka, ale sama jsem nebyla stavu ho sundat. Tak jsem nasázela co šlo i jiřiny, zalila a jela domů. Dcera upekla stehna z kuřete a uvařila brambory. Nádobí mám již umyté, schne, tak jdu pod sprchu a budu koukat na Modravu. Samozřejmě i klikat.
Obrázek uživatelky
profil
nečtu pravidelně, sem tam něco.
Mám nemocného Mumíška a určitě víte, jakou má pro nás cenu. Prvního května jsme ho dali ostříhat a od té doby se choval divně. Bohužel i veterinářka řekla, že pokud baští a kaká, ať to neřeším. Ale jsem s ním dvacet čtyři hodin denně, tak jsem věděla, že je cosi špatně. Začal mít třes, to jsme přičítali tomu, že mu sebrali dlouhý kožíšek, začal být unavený, celé dny spal v křesle,apatický, bez nás nešel ani na zahradu, prohýbal se do luku. Poslední dva dny už nejedl.Až se mi podařilo přesvědčit dceru, že je zle. Vytelefonovala pomoc u vedoucí laboratoře v Brně, tady jsme mu nechali nabrat krev a v pondělí večer jsme to poslali.V úterý před polednem nám volala, že má pozitivní anaplasmata. K tomu měl už i špatné jaterní testy.Nastalo shánění " lidských " antibiotik, má je dvakrát denně na tři týdny, k tomu lék z ostropestřece mariánského a probiotika. Už je lepší, bohužel tuto nemoc velmi málo veterinářů zná, navíc v Evropě prý nemá příznaky.
Obrázek uživatelky
profil
jdu zalévat, manžel šel natahnout vodu ze studně do barelů a budeme zalévat spolu. Docela fouká studený vítr, tak si raději vezmu svetr...Přeji všem pěkný večer a po nevydařeném hokeji i dobrou noc a krásné sny.....SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles