Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | už zase první. | Datum vložení: 16.05.2015 20:26 hod. | |||
|
Od 6ti jsem doma. Sebrala prádlo, umyla si vlasy a pak se najedla. Klikám asi hodinu ale s většími přestávkami. | ||||
| ija1 | Kristi | Datum vložení: 16.05.2015 19:45 hod. | |||
|
makáme hurá![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 16.05.2015 19:38 hod. | |||
|
Dnes byl náročný den. Blani jak jsi to vyřešila s telefonem? Den jste si každa užila v pohodě, já dnes už jen popřeji pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 16.05.2015 18:52 hod. | |||
|
holky makejme ,makejme jsme druzí a už o 100![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 16.05.2015 18:49 hod. | |||
|
Krásný podvečer.Klikám každých 5min.Ale ti rošťáci jsou v popředí.![]() |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 16.05.2015 18:42 hod. | |||
|
Irenko, skleník máme z desek karbo, ještě kdyby to šlo nasadit na základnu. Píšeš, že budu mít ryby v zásobě, já mám plnej jeden šuplík v mražáku, a už mi to leze krkem. Když ten můj dědek si nedá říct a stále na ty ryby chodí. A teď jdu kliknout. Zatím se loučím. ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Holky | Datum vložení: 16.05.2015 18:17 hod. | |||
|
koukám jako puk jsme druhý ![]() |
||||
| ija1 | Kafíčkujete | Datum vložení: 16.05.2015 18:11 hod. | |||
|
tak at vám chutná,já čajčkuju a docela mě štvete,servírujete takové dobroty a já jsem o rohlíku,půl pytlíku pičkotů,žaludek by něco slupnul,ale ve střevech je stávka,tam se mi to honí a všelijak kroutí.2 prášky endiaronu a 2 imodium,tak se zdá že bude líp ale hladovka raději bude.Nic nedělám,aspon jsem užitečná na hlasování.Blani ve Strakonicích si to užij v hokeji byla prohra tak syn s tebou bude ujíždět.Anička si také užívá párty.Jiřinko,ty mě děsíš u vás byl mrazík, dnes dává muž ven rajčata snad nám to nepomrzne jsou také náchylné.Jinuš budeš mít zase ryby v zásobě,hned bude co vařit.Jaký máte skleník?Skleněný nebo s těch desek karbo.Pozor na vítr,nám se rozlítal,desky jsme měli až u druhé bytovky.To jsou skleníky někam do stodoly,aby tam nefoukalo Mějte hezký zbytek dne a jdu klikat at máme náskok přes noc.![]() |
||||
| Jina | zdravím | Datum vložení: 16.05.2015 17:30 hod. | |||
|
Dnes jsme byli s mladýma v Olomouci. Byli jsme i v Globusu, tam jsem se ptala na ten náš skleník, že skleník nejde nijak připevnit k základně. Není to napsané ani v manuálu jak se připevňuje. Tak budu v pondělí volat do Prahy , odkud ten skleník poslali. Už mě to dost štve. Věruš, body jim přibývají, taky klikám když mám čas. Naši vnuci dnes tancovali v Uničově a příští týden budou tančit v Praze. Ten můj děda se zase chystá na ryby, je domluvený na 6 hodin že pojedou. Zítra zase pojedeme na zahradu i s mladýma. Hokej jsme prohráli, tak uvidíme jak to bude dál. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Hezké odpoledne, | Datum vložení: 16.05.2015 13:58 hod. | |||
|
kafíčko jsem si nedala, nějak mi není akorát. Přebírám lejstra. Mám takový stojánek na noviny,ale mám v něm všelijaké ještě staré a růzuné věci,které jsem si schovala, tže se můžou hodit a že si něco přečtu později. Teď většinu vyhodím. Mezitím běhám klikat. Kvečeru jedu na slezinu do Strakonic. Syn mi slíbil na 100%, že mě doveze a pak zase pro mne přijede, ale včera najednou povídá: Nojo, ale on je hokej. Tak nevím, možná přijedeme dýl. ![]() Líčka jsem ještě nikdy nejedla. musím se po nich popídit. Tak mějte hezké odpoledne ![]() |
||||