Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Kasparek | tralala | Datum vložení: 18.05.2015 10:06 hod. | |||
|
inu než se vrátí Karofka s máslíčkem bude po rozdílu máme 189 | ||||
| MaKuShKa15 | nakukuji, | Datum vložení: 18.05.2015 10:06 hod. | |||
|
nevím, ale právě je rozdíl 408 hlasů, máme co dělat.....![]() ![]() |
||||
| Kasparek | tralala tralala | Datum vložení: 18.05.2015 10:00 hod. | |||
|
to je šturmem 201 | ||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 18.05.2015 09:54 hod. | |||
|
221 ![]() |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 18.05.2015 09:50 hod. | |||
|
Máme modrou oblohu a bude příjemný den...![]() ![]() Taky jsem koukala na ten nepříjemný náskok...musíme to dohnat... ![]() Kristi, zákusek vypadá skvěle, mám uloženo...díky za recept... ![]() Vladi u doktorů dobré pořízení... ![]() Já vařím masovou směs na špagety... ![]() Děvčátka mějte všechny klidný a pohodový den... ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji všem pěkné pondělí | Datum vložení: 18.05.2015 09:47 hod. | |||
|
Včera jsem se dívala na poslední hokej, moc se mi líbil a přitom jsem klikala, ale rozdíl narůstal.Budeme se ale snažit to dohonit, končí to zítra, tak ještě mám dva dny....Máme sluníáčko a má být 20 st. tepla.Kristínko, děkuji za recept, Galaretky mám také a více příchutí.Jednou jsem si je objednala na netu...Děvčátka, ať se vám vše daří, nic vás nezlobí a máte pohodový den...Klikáni zdar!!!!![]() |
||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 18.05.2015 09:38 hod. | |||
|
rozdíl 253 | ||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 18.05.2015 09:19 hod. | |||
|
Mám odklikáno. U nás svítí slunko. K obědu udělám těstoviny, ale zatím nevím jak. Kristinko, recept jsem si uložila, děkuji. Kdo jdete k mudrům nebo na jiné pochůzky, tak dobře pořiďte a mějte hezké pondělí. ![]() |
||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 18.05.2015 08:58 hod. | |||
|
rozdíl 335 | ||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 18.05.2015 08:40 hod. | |||
|
u nás vymeteno,budu prát a pomalu se chystat Hodně jsme přes noc spadli.....Snad to dohoníme![]() ![]() Děvčátka děkuji za pochvalu mého zákuska,skutečně naši rodině chutná všem,prý zbyly jenom 3 kousky .Někteří si dali i 2x![]() Když chutná mám radost![]() Recept na ovocný řez ---------------------- Piškot: 5 vajec 1 hrnek (2dcl) cukr krupice ---------------------------- utřít do pěny 1 hrnek polohrubé mouky 1 lžička sody ----------------------------------------------------- Dát na vysoký plech,peču na 160°C asi 30 min. Náplň:1 šlehačka ,1 galaretka (žele ovocné) když už začíná tuhnout vmíchám do udělané šlehačky a naliju na piškot,dám do lednice ztuhnout.Pak ukládám ovoce a na horu další galaretku. --------------------------------------------------------------- Já dávám 2 šlehačky a 2 galaretky a na horu další 2 galaretky.Nejlepší je z Polská jsou různé příchuti. DOBROU CHUŤ ![]() ![]() Mějte všechny krásný den ![]() ![]() |
||||