Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| kolegynka | kostka | Datum vložení: 17.05.2015 11:40 hod. | |||
|
Ahoj holky, pokud mi některá napíšete odkaz na tu Rubikovu kostku, pomůžu s hlasováním, jsem na pc často. | ||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 17.05.2015 11:31 hod. | |||
|
přišel synek..pak dočtu![]() |
||||
| jimas | Dobrý den děvčata. | Datum vložení: 17.05.2015 10:25 hod. | |||
|
Dneska u nás fouká silný studený vítr. U brambor také odstraňujeme klíčky. Blani, měla jsi pěkný mejdan. Kristinko, hezky oslavte svátek Anetky. Přeji jí všechno nejlepší. Alenko, také jsi si měla hezké odpoledne. Irenko, už ti je líp, to je dobrá zpráva. Aničko, tobě bude také dobře, až dobereš ATB. Děvčatům Alence a Aničce klikám na střídačku a dětem, když tu jsem také kliknu. Já musím vypínat počítač, když u něho nesedím, jelikož jsou doma řeči, že prý PC žere zbytečně proud. Mějte hezkou neděli. |
||||
| MaKuShKa15 | Pěknou neděli | Datum vložení: 17.05.2015 09:38 hod. | |||
|
dnes máme zamračeno všude, kam se podívám.Zadělala jsem na tvarohové koláče. Pro manžela zbyl řízek, dost velký a já si udělám file, salát také zbyl....Jak můžu tak klikám za dva hlasy, jsme první, ale kdoví??? Reginko, nevím, kdo ti to poradil, aly my pěstujeme brambory už 30let a vždycky se klíčky musí na jaře odstraňovat, brambora je potom pěkná, jinak hubkovatí a je měkká. Odstraňijeme je i 3x. Máme ještě brambory krásné tvrdé a vždy od brambor do nových. Myslím, že mě to potvrdí i ostatní děvčata... Děvčata pěknou neděli.. ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 17.05.2015 09:11 hod. | |||
|
Blanka i Alena si užily svá posezení, je to dobře být s rodinou a neboz kamarádkami. Klikala jsem večer ataké u th usínala. Dnes zatím trochu, ay nás nedohnali. |
||||
| 2baculka | Pěkný den přeji | Datum vložení: 17.05.2015 09:08 hod. | |||
|
U nás fouká vítr s honí se mraky, i dost šedivé. Nemohu se rozhodnout, zda jet na chalupu. Potřebovala bych. Zdeni,ty dáváš úryč kíče z brambor, mě se pak uvnitř začly dělat černé fleky a mohla jsem je vyhodit. Raději jsem nechávala klíče na nich, také mi to tak pěstitelé říkali. |
||||
| badysek | Pěknou neděličku přeji, | Datum vložení: 17.05.2015 09:03 hod. | |||
|
u nás zamračeno v noci pršelo.![]() Aničkof já taky myslela,že vstanu a budu klikat já zas nemohla zabrat,ale pak jsem usnula,to by jsme klikaly na střídačku ![]() Alenko děkuji,dneska tam jedeme bude oslava vše jedním vrzem ![]() Taky sis to včera užila s dětičkami ![]() Blani to je fajn si zavzpomínat a sejít,my budeme příští rok ze základky po 45 letech ![]() Chodím,byla jsem skoro na všech...Mějte pěknou nedělí,jestli mi to vyjde vložím zákusek ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 17.05.2015 08:28 hod. | |||
|
Kristy..koukám, že má sváteček Anetka....Vše nej drobečkovi přeji![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 17.05.2015 08:16 hod. | |||
|
Přeji všem pěknou neděličku![]() ![]() My jsme se včera dost zdrželi,už jsem počítač nezapínala...Trošku jsme se vyblbli s drobotinou, házeli jsme míčem, byli na průlezkách, popapkali jsme, vínečko si dali, byly dva dorty..bylo to fajn.. ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Krásnou neděli, děvčata. | Datum vložení: 17.05.2015 08:15 hod. | |||
|
Zatím jsem nepřečetla vaše příspěvky, budu dočítat postupně. Včera jsem se dobře pobavila na tom našem mejdanu. Sice nás bylo méně, v sobotu to ledaskomu nevyhovuje, ale zase mohly přijet 2 holky,které bydlí a pracují daleko a které jsem neviděla dobrých 25 let. |
||||