Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 17.05.2015 07:53 hod. | |||
|
Máme zamračeno a studený vítr. AničkoF jsi pilná, hlavně abys byla v pohodě.Regi tak volný den bys potřebovala. včera jsme ze sklepa vytáhly jwště brambory, jsou ještě pěkné, očistila jsem je od klíčku, pár jich necháme ještě na jídlo a budu z nich dělat knedlíky do mrazáku. Ale až po neděli, Mějte pohodový den.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 17.05.2015 06:51 hod. | |||
|
děvčátka,AničkF já už jsem také tady Už je ti lépe?Vydrž po antibiotikách bude,ale musí se dobrat celá dávka.Mě je už holky fajn a ted jdu na snídani ale bude jen chudá nesmím to přehnat.U nás mrholí na hezké počasí to nevypadá.Minutka volá- tak mějte krásný den.![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 17.05.2015 05:38 hod. | |||
|
Krásný nedělní ráno. Koukám,že spínkáte.Já už od 3hod klikám,ale zjiš´tují,že sama.Jim to naskakuje rychleji![]() |
||||
| 2baculka | Filipi, | Datum vložení: 16.05.2015 21:46 hod. | |||
|
snad ti bude lépe, ant.je potřeba asi dobrat. Držím pěsičky, aby Ti bylo lépe. Po tom zjištění s křovíňákem jsem se šla uklidnit na zahradu, ale nějak to nešlo vydýchat. Poseděla jsem v altánu zavolala sestřenici a pak ostříhala odkvetlé kamzičníky, zalila co bylo suché, dala si mrkev i petržel tady. Dokonce jsem si projela brambory.Ty co dával bráška moc nelezou a když tak tam co by měla být mezera a pak někde i ve vyvýšeném. On dával možná pozdní, nenaklíčené, nevhnojil. Tam mu leze mnoho plevele,ale dával řádky dost blízko sebe a nějak mě tam nejde moch chodit,když tak koukám jak tu brambora a tam brambora. Nechala jsem být,jemuje jedn zda vyroste něco nebo nic. Zalila jsem znovu a šla k našim zjistit, že mamina na zítra nic nechce, že si upeče vepřové ..???. Snad to s otcem pořídí, Klidně si udělám volný den nebo pjedu zacharaňvat chalupu, vyvázat pytle na rajčata, ale to pokud nebude pršet. Sice se zatahlo, ale uvidím co bude ráno. |
||||
| filipi | kuk | Datum vložení: 16.05.2015 21:33 hod. | |||
|
Reginko já vím.Nesmím mléko ani džus,Zapíjím je vodou nebo čajem.![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 16.05.2015 21:32 hod. | |||
|
Děvčata, já líčka asi také nikdy neměla a na prostřeno se koukám velmi sporadicky. Každá si užívíte dnešní slunečný den. Myslela jsemže si natahnu do Notase klikánína Alenčin zámek a nějak jsem nepořídila, pokusím se jinak. Když je na pořítači dcera nemám pak možnost pro hrady zámky hlasvat. Včera jsem na chalupě začala rubat hlínu z kompostu,dodala jsem do jednoho osázeného sudu a místo vytahaných cibulovin. Dokonce jsem vyplevelila záhon kam dávám kany a dala je tam, také přidala hlínu. Zasela jsem semena cibule a mrkve a petržele. Domů jela velmi unavená a pak volala mamině co potřebuje. Měla jsem pcit, že je nespokojená, že jsem tam nebyla. Ach jo asi si fakt vymýšlím.Její odpovědi jsou tak nejasné. Ssi ji nechápu. Dnes jsem ji dovezla knedlík, povyměnila vodu u kytek a když dorazila její mladší vnučka chtěla jsem jít sekat trávu, ale brácha pravil, že koviňák netahne, tudíž že to nemohol udělat. Je toskoro3 týdny a neřekl nic, už jsem mohla mít vyčištěné či co, od údžbáře. |
||||
| 2baculka | Filipi, | Datum vložení: 16.05.2015 21:04 hod. | |||
|
na některá ant. se nesmí kyselé, a někdy zas ne mléko. Není ti zle třeba z toho,že jsi měla něcocose s těmiktvými neslučuje. Neboje pravda co píše Alenka. Snad ti budé lépe a Ije také snad je již dobře. Jdu si přetahnout na noťas klikačku, abych pomohla s hlasováním, kdyžjsem doma. | ||||
| 2baculka | tak dočítám od včerejšího dne. | Datum vložení: 16.05.2015 20:47 hod. | |||
|
Hlavní téma je klikačka, také se snažím, byť omezeně,vzhledem k atktivitám na zahradách.Je zajímavé pozrovat změny na rubikovce.Zámky již střídám, pokusím se dát ještě do Noťase, ale nyní se dělají aktualiczae a je jich 25 tak to potrvá. Je zajímavé jak píšete, že děti klikají asi ze školy. | ||||
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 16.05.2015 20:38 hod. | |||
|
dneska jsem pekla zákusek na zítra Odpoledne jsem byla venku a i večer jsme poseděli...Ale klikala jsem mezi pečením a odpoledne jsem si vzala Notebook na zahradu,abych mohla klikat na kostku![]() Líčka jsem už jedla,je to moc dobré masíčko.Na babinci nám ho udělala kamarádka na červeném víně,bylo to super ![]() Ale nejsou k sehnání ![]() Blani užij si to na slezině ![]() Ijo snad už je ti líp ![]() ![]() Mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() Budu ještě klikat![]() |
||||
| filipi | Dobrou noc děvčata | Datum vložení: 16.05.2015 20:28 hod. | |||
|
Přejí krásnou dobrou noc |
||||