Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno a studený vítr. AničkoF jsi pilná, hlavně abys byla v pohodě.Regi tak volný den bys potřebovala. včera jsme ze sklepa vytáhly jwště brambory, jsou ještě pěkné, očistila jsem je od klíčku, pár jich necháme ještě na jídlo a budu z nich dělat knedlíky do mrazáku. Ale až po neděli, SmajlíkMějte pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,AničkF já už jsem také tady Už je ti lépe?Vydrž po antibiotikách bude,ale musí se dobrat celá dávka.Mě je už holky fajn a ted jdu na snídani ale bude jen chudá nesmím to přehnat.U nás mrholí na hezké počasí to nevypadá.Minutka volá- tak mějte krásný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásný nedělní ráno. Koukám,že spínkáte.Já už od 3hod klikám,ale zjiš´tují,že sama.Jim to naskakuje rychlejiSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
snad ti bude lépe, ant.je potřeba asi dobrat. Držím pěsičky, aby Ti bylo lépe.
Po tom zjištění s křovíňákem jsem se šla uklidnit na zahradu, ale nějak to nešlo vydýchat. Poseděla jsem v altánu zavolala sestřenici a pak ostříhala odkvetlé kamzičníky, zalila co bylo suché, dala si mrkev i petržel tady. Dokonce jsem si projela brambory.Ty co dával bráška moc nelezou a když tak tam co by měla být mezera a pak někde i ve vyvýšeném. On dával možná pozdní, nenaklíčené, nevhnojil. Tam mu leze mnoho plevele,ale dával řádky dost blízko sebe a nějak mě tam nejde moch chodit,když tak koukám jak tu brambora a tam brambora. Nechala jsem být,jemuje jedn zda vyroste něco nebo nic. Zalila jsem znovu a šla k našim zjistit, že mamina na zítra nic nechce, že si upeče vepřové ..???. Snad to s otcem pořídí, Klidně si udělám volný den nebo pjedu zacharaňvat chalupu, vyvázat pytle na rajčata, ale to pokud nebude pršet. Sice se zatahlo, ale uvidím co bude ráno.
Obrázek uživatelky
profil
Reginko já vím.Nesmím mléko ani džus,Zapíjím je vodou nebo čajem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, já líčka asi také nikdy neměla a na prostřeno se koukám velmi sporadicky. Každá si užívíte dnešní slunečný den.
Myslela jsemže si natahnu do Notase klikánína Alenčin zámek a nějak jsem nepořídila, pokusím se jinak. Když je na pořítači dcera nemám pak možnost pro hrady zámky hlasvat.
Včera jsem na chalupě začala rubat hlínu z kompostu,dodala jsem do jednoho osázeného sudu a místo vytahaných cibulovin. Dokonce jsem vyplevelila záhon kam dávám kany a dala je tam, také přidala hlínu. Zasela jsem semena cibule a mrkve a petržele. Domů jela velmi unavená a pak volala mamině co potřebuje. Měla jsem pcit, že je nespokojená, že jsem tam nebyla. Ach jo asi si fakt vymýšlím.Její odpovědi jsou tak nejasné. Ssi ji nechápu. Dnes jsem ji dovezla knedlík, povyměnila vodu u kytek a když dorazila její mladší vnučka chtěla jsem jít sekat trávu, ale brácha pravil, že koviňák netahne, tudíž že to nemohol udělat. Je toskoro3 týdny a neřekl nic, už jsem mohla mít vyčištěné či co, od údžbáře.
Obrázek uživatelky
profil
na některá ant. se nesmí kyselé, a někdy zas ne mléko. Není ti zle třeba z toho,že jsi měla něcocose s těmiktvými neslučuje. Neboje pravda co píše Alenka. Snad ti budé lépe a Ije také snad je již dobře. Jdu si přetahnout na noťas klikačku, abych pomohla s hlasováním, kdyžjsem doma.
Obrázek uživatelky
profil
Hlavní téma je klikačka, také se snažím, byť omezeně,vzhledem k atktivitám na zahradách.Je zajímavé pozrovat změny na rubikovce.Zámky již střídám, pokusím se dát ještě do Noťase, ale nyní se dělají aktualiczae a je jich 25 tak to potrvá. Je zajímavé jak píšete, že děti klikají asi ze školy.
Obrázek uživatelky
profil
dneska jsem pekla zákusek na zítraSmajlíkOdpoledne jsem byla venku a i večer jsme poseděli...Ale klikala jsem mezi pečením a odpoledne jsem si vzala Notebook na zahradu,abych mohla klikat na kostkuSmajlík
Líčka jsem už jedla,je to moc dobré masíčko.Na babinci nám ho udělala kamarádka na červeném víně,bylo to superSmajlíkSmajlík
Ale nejsou k sehnáníSmajlík
Blani užij si to na sleziněSmajlík
Ijo snad už je ti lípSmajlíkSmajlík
Mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlíkBudu ještě klikatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
PřejíSmajlík krásnou dobrou noc

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles