Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| MaKuShKa15 | Pěknou sobotu přeji všem, | Datum vložení: 16.05.2015 08:50 hod. | |||
|
máme na obloze vymeteno, je 14 st.Klikám co jsem vstala, jde to i z jiného prohlížeče a proto ty děti jsou na tom lépe, ty se v tom vyznají a veškolách mají i třiprohlížeče. Já mám funkční dva a tak dávám dva hlasy...Máme tu všechny vnoučata/5/ od dcery a jejího manžela, pojedou ale přát tchánovi a druhé bývalé tchýni jenom naše Verunka a Marky odpoledne .Kluk hraje odpoledne fotbal a Marky spí, byla v noci na brigádě, Ve Vaňkovce bylo disko a tak měly otevřeno od 22.hod-do 4.ráno. Mamka pro ni a její kamarádku jela před pátou, teď spí. Tak jsem dvojčata pozvala na oběd k nám, večer jsem udělala misu salátu a udělám jim řízky.Dcera nemusí vařit, když jsou pozváni na oběd, ale dvojčata tam nejedou...Nějak jsem se rozepsala, vám přeji krásný slunečný den |
||||
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 16.05.2015 08:49 hod. | |||
|
Je krásně, už jsme také nakoupili, vysáli , dám si kafčo a pak se bude vařit Mějte krásnou sobotu.![]() |
||||
| ija1 | Blani | Datum vložení: 16.05.2015 08:34 hod. | |||
|
ty jsi ale čipera už máš nakoupeno,já jsem se teprve trochu skulturnila.Také snídám-suchý rohlík Koukám že nás asi s hlasování dohoní,nějak rychle postupují. |
||||
| Bm68 | Hezkou sobotěnku, děvčata! | Datum vložení: 16.05.2015 08:28 hod. | |||
|
Máme slunečno, ale docela zimu. Irenko, na Hoby jsem se vždycky těšila, teď už se nikam nedostanu. Snad je hnačka jen následek nějakého jídla a nebude tě trápit dlouho. Jiři,snad teď budeš mít správné brýle a uvidíš jako rys. Koberece si dobře vyberte. Věrko, já stejně ještě pak večer hlasovala, když návštěva odešla a teď ráno taky. I děvčatům. A ani nevíte, jakou mám patálii s počítačem. To až jindy. Aničko, přivez zase nějakou cenu a na party se dobře bav. Aničko F., moc děkuju za komentář k dnešnímu článku. Mějte se fajn , já teprve snídám. Ale v krámu už jsem byla.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 16.05.2015 07:23 hod. | |||
|
děvčata odklikáno,máme vymetenou oblohu jen 7 stupnů tak nic moc.Chtěli jsme jít na trhy a na Hobby,jenomže jsem se od noci odstěhovala na příjemný VC- dostala jsem pěknou hnačku a je mi pěkně šoufl .Co jsem si naplánovala že udělám,tak s toho nebude nic.Jiřinko snad si brýle vybereš no a koberce máš pravdu,dnes vypadají krásně ale kde se nejvíc chodí tak je na nich znát.Mějte hezký den.![]() |
||||
| koudy | . | Datum vložení: 15.05.2015 23:58 hod. | |||
|
4014...děvčátka dobrou noc...![]() |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 15.05.2015 23:29 hod. | |||
|
Včera jsem byla v Praze na očním. Potřebovala jsem změřit oko, které na podzim operovali. Paní doktorce u nás s přístrojema co má v ordinaci, se přesné změření nepodařilo. Napsala mi brýle, ale není to ono. Paní doktorka v Praze mě napsala recept na výměnu skel. Dneska jsme s mužem byli ve městě nakoupit a koukali jsme ve dvou obchodech na koberce. Náš koberec má přes 30 let, tak je vybledlý. Muž se s ním nějak nemůže rozloučit. Byl krásný a podobný už dneska není k sehnání. Na zahradě 2 dni přikrývám kvetoucí jahody a 2 jabloně. Včera u nás bylo -1,5°a to je čidlo meteostanice 2 metry vysoko a kousek od zdi. Takže takhle blbnu. Když jsem na PC, tak děvčatům klikám, ale jsem tu málo. Mějte dobrou noc. ![]() |
||||
| ija1 | Dobrý večer | Datum vložení: 15.05.2015 21:12 hod. | |||
|
děvčata od v čera jsem tu nebyla jen chodím hlasovat,hlavně Kristule.Zase jsem v práci a v jednom kole od 7 hodin jsem doma a sedím a hlasuji,koukám jak to skáče nahoru.Musím si vás přečíst abych byla v obraze,co jste všichni dělaly.Ted vám jen přeji hezký zbytek večera a dobrou noc,já si ještě tady posedím.![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer, | Datum vložení: 15.05.2015 19:39 hod. | |||
|
klikam VĚRCE co to dá, odbíhala jsem od pečení i vaření. Mám pocit, že to asi moc čisté od konkurence není. Jinak zítra jsem úplně mimo a nebudu moci hlasovat. Jedu na naši klubovou akci do Starého Jičína, kde máme výstavu a po ní pak večírek BLUE PARTY | ||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 15.05.2015 19:36 hod. | |||
|
jen se rozloučím, mám tu návštěvu. Dočtu zítra. Hezky se vyspěte. ![]() |
||||