Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
máme na obloze vymeteno, je 14 st.Klikám co jsem vstala, jde to i z jiného prohlížeče a proto ty děti jsou na tom lépe, ty se v tom vyznají a veškolách mají i třiprohlížeče. Já mám funkční dva a tak dávám dva hlasy...Máme tu všechny vnoučata/5/ od dcery a jejího manžela, pojedou ale přát tchánovi a druhé bývalé tchýni jenom naše Verunka a Marky odpoledne .Kluk hraje odpoledne fotbal a Marky spí, byla v noci na brigádě, Ve Vaňkovce bylo disko a tak měly otevřeno od 22.hod-do 4.ráno. Mamka pro ni a její kamarádku jela před pátou, teď spí. Tak jsem dvojčata pozvala na oběd k nám, večer jsem udělala misu salátu a udělám jim řízky.Dcera nemusí vařit, když jsou pozváni na oběd, ale dvojčata tam nejedou...Nějak jsem se rozepsala, vám přeji krásný slunečný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Je krásně, už jsme také nakoupili, vysáli , dám si kafčo a pak se bude vařitSmajlíkMějte krásnou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ty jsi ale čipera už máš nakoupeno,já jsem se teprve trochu skulturnila.Také snídám-suchý rohlíkSmajlíkKoukám že nás asi s hlasování dohoní,nějak rychle postupují.
Obrázek uživatelky
profil
Máme slunečno, ale docela zimu.
Irenko, na Hoby jsem se vždycky těšila, teď už se nikam nedostanu. Snad je hnačka jen následek nějakého jídla a nebude tě trápit dlouho.
Jiři,snad teď budeš mít správné brýle a uvidíš jako rys. Koberece si dobře vyberte.
Věrko, já stejně ještě pak večer hlasovala, když návštěva odešla a teď ráno taky. I děvčatům.
A ani nevíte, jakou mám patálii s počítačem. To až jindy.
Aničko, přivez zase nějakou cenu a na party se dobře bav.
Aničko F., moc děkuju za komentář k dnešnímu článku.
Mějte se fajnSmajlík, já teprve snídám. Ale v krámu už jsem byla.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata odklikáno,máme vymetenou oblohu jen 7 stupnů tak nic moc.Chtěli jsme jít na trhy a na Hobby,jenomže jsem se od noci odstěhovala na příjemný VC- dostala jsem pěknou hnačku a je mi pěkně šouflSmajlík.Co jsem si naplánovala že udělám,tak s toho nebude nic.Jiřinko snad si brýle vybereš no a koberce máš pravdu,dnes vypadají krásně ale kde se nejvíc chodí tak je na nich znát.Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
4014...děvčátka dobrou noc...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Včera jsem byla v Praze na očním. Potřebovala jsem změřit oko, které na podzim operovali. Paní doktorce u nás s přístrojema co má v ordinaci, se přesné změření nepodařilo. Napsala mi brýle, ale není to ono. Paní doktorka v Praze mě napsala recept na výměnu skel.
Dneska jsme s mužem byli ve městě nakoupit a koukali jsme ve dvou obchodech na koberce. Náš koberec má přes 30 let, tak je vybledlý. Muž se s ním nějak nemůže rozloučit. Byl krásný a podobný už dneska není k sehnání.
Na zahradě 2 dni přikrývám kvetoucí jahody a 2 jabloně. Včera u nás bylo -1,5°a to je čidlo meteostanice 2 metry vysoko a kousek od zdi. Takže takhle blbnu.
Když jsem na PC, tak děvčatům klikám, ale jsem tu málo.
Mějte dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata od v čera jsem tu nebyla jen chodím hlasovat,hlavně Kristule.Zase jsem v práci a v jednom kole od 7 hodin jsem doma a sedím a hlasuji,koukám jak to skáče nahoru.Musím si vás přečíst abych byla v obraze,co jste všichni dělaly.Ted vám jen přeji hezký zbytek večera a dobrou noc,já si ještě tady posedím.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
klikam VĚRCE co to dá, odbíhala jsem od pečení i vaření. Mám pocit, že to asi moc čisté od konkurence není. Jinak zítra jsem úplně mimo a nebudu moci hlasovat. Jedu na naši klubovou akci do Starého Jičína, kde máme výstavu a po ní pak večírek BLUE PARTY
Obrázek uživatelky
profil
jen se rozloučím, mám tu návštěvu.
Dočtu zítra. Hezky se vyspěte.Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles