Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Krásné ráno, děvčata! | Datum vložení: 18.05.2015 08:33 hod. | |||
|
Máme opět slunečno. Mě v půl čtvrté vzbudila siréna, tak jsem koukla z okna a tam jak máme "průmyslovou zónu", tak sloup černý až k obloze a tam také úplně černý flek. Jestli něco bouchlo, nebo požár, nevím. My máme jen asi 3 podníčky, jinak u nás není žádný průmysl,vše je zničené. Propadu se moc nedivím, oni už včera před půlnocí strašně šturmovali. Ale myslím, že to dáme. Věrko, průjem má Pepík, mě spíš bolí žaludek a slinivka. Listerie je prevít. Já měla jen salmonelózu a měla jsem toho plný kecky. Horečky a dehydratace, vzali mě do nemocnice na kapačky. Vlaďko, moc držím palce, abys u všech lékařů měla dobré výsledky. Tak klikání zdar!! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 18.05.2015 08:27 hod. | |||
|
Moc ten rozdíl nejde snížit asi kliká celá třída![]() Pojedeme do servisu s autem a procházkou domů |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 18.05.2015 07:57 hod. | |||
|
Taky koukám na ten propad, to snad oni klikaji celou noc Máme sluníčko , tak bude krásně. Všem u lékaře dobré pořízení a hlavně mějte pěkný den.![]() |
||||
| Kasparek | kuky kuk | Datum vložení: 18.05.2015 07:52 hod. | |||
|
nebojte, jen 444 hlasů to dáme |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 18.05.2015 07:44 hod. | |||
|
Krásné pondělní ráno.Dlouho do noci jsem klikala na rubikovou kostku.Dnes se mě povedlo déle spát(vzala jsem si na noc UNO) a teď koukám máme velký propad![]() |
||||
| vlavod | Kráené ráno. | Datum vložení: 18.05.2015 07:13 hod. | |||
|
u nás sluníčkově, ale je docela chladno.Taky hlasuji, co to jde, ale za chvíli jedu k lékaři a celý tento týden mám lékaře.Tak už abych to měla za sebou.Hezké pondělí a celý týden všem přeji.Jdu hlásnout. | ||||
| Kasparek | krásné ranko raníčko | Datum vložení: 18.05.2015 07:09 hod. | |||
|
už mám sluníčkově, Mářa dopírá. Tož děvenky moje, konečně jsem se dopídila na rubikovku, tož dnes mám volno, tak budu klikat. Jinak klidně písněte sz s odkazem, nemám moc času hledat. Inu práce je práce. Básnička je víte kde papapa |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 18.05.2015 07:04 hod. | |||
|
už vedou o hodně...to je škoda..snad náskok snížíme![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 18.05.2015 05:25 hod. | |||
|
děvčátka u nás 7 stupnů a máme vymeteno snad bude krásně.Deštíček by nevadil je hrozný sucho.Regi také otrháváme klíče z brambor a ještě ted jsou v pohodě,vydrží mi do nových.Přeji hezký den Jdu tukat. |
||||
| jimas | Dobrý večer. | Datum vložení: 17.05.2015 23:51 hod. | |||
|
Ještě jsem jsem přišla přidat pár hlasů. Věru, já PC uspávám tlačítkem na klávesnici. Nejde mi ale spustit ťuknutím na klávesu, musím ho nastartovat hlavním vypinačem. Spuštění netrvá tak dlouho jako u úplného vypnutí, ale přesto mě to tady trvá. Spuštění klávesou po uspání mě šlo u notebuku, ale ten přestal fungovat. Irenko, jsem ráda, že tě vidím. Máš trápení s Mumíškem, ještě že se přišlo na to co mu je a je správně léčený. Aničko, dobře jste se s pejskem umístili a užila jsi si párty. Kristinko, zákusek vypadá velice pohledně a chutně, tak také prosím o recept. ![]() Venku už jsou jenom 2°. Mám jahody, brambory i ty dvě jabloně přikryté, tak doufám, že to nepomrzne. Přeji dobrou noc. ![]() |
||||