Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Jsem dnes trochu unavená. Dopoledne jsem byla na rehabilitaci a zpět trochu nakoupila, k obědu si dala 2 kaiserky a odjela k našim s vypraným prádlem. Ponejprv jsem se stavila na zahradě posypat slimáky, jelikož byl jeden i u medvědího česnenku. Došla rodičům na nákup a mamina si chtěla nechat umýt vlasy. Nakonec začala vyndávat aspsrágus, že ho mám dát ven na okno. Kytky bylo potřeba zalít, pak vše vyluxovat od suchých listů. Došla jsem pro kytky na zahradu. Je znát, že mamina už skoro nikam nechocí, měla zájem o tulipány, které jsou již odkvetlé. Naštěstí déšť moc nerozbil pivoňky, tak bylo co nařezat. Asi se moje záda dožadují většího klidu pro masáži, uvidím co budu říkat zítra.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.
já už mám bramborový salátek v lednici.Přijeli jsme ze zahrady před chvilkou.Byli jsme na okružní procházce s fenkami.

Jdu ještě udělat květákové placičky.

Věrko, já se tedy hlásím o nějakou sazeničku feferonky.Ještě se domluvíme co a jak.

Jaruško, já také nepoužívám internet v mobilu.

Přeji pěkný večer a dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
O té kombuše jsem četka jak je dobrá, dokonce i jeden čas jsme ji doma měli, jenže byla ke konzumaci jen pro mne a nějak jsem ji nestačila pít, tak zkočila bůh ví kde.
Klikám sice pomálu, u zámků se snažím jak Alence i Aničce i Kašpárkovi.To pořídím za hodinu každé jednou a pak utíkám něco dělat nebo jedu k našim. Děvčata se nepohnou ani náhodou.
Obrázek uživatelky
profil
ale nejprve byla nutnost si upéct palačinky k večeři. byly rychlé a ještě 3 mámna talíři, že si zéítra něco k nim seženu. Dnes jsem nemazala borůvkovou marmeládou. Rebarbrovou jsem nikdy neměla, jelikož ji nepěstuji a muž ji ani nikdy nechtěl. Jak o ní píšete, s banány nebo i jiným ovocem, může být dobrá.
Obrázek uživatelky
profil
taky jsem měla dnes málo času.
A zítra musím noťas úplně odstavit, tak se nedivte, že se nehlásím.
Vlaďko, jsem ráda, že už nemusíš brát onko léky a přeju ti, aby i revmatická artritida ustoupila.
Jaruš B., v mobilu internet nepoužívám a v notasu mi ten odkaz nebyl na nic. Ale koukala jsem, že už jsi někdy s receptem vyhrála. Jsi šikulka.
AničkoF.,máš šikovnou vnučku.
A už zas nevím, co kdo psal.
Ještě budu hlasovat Blance a holkám, ale sem už dnes nepřijdu, tak mějte pěkný večer i noc!!Smajlík
SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Holky-Smajlík-dnes nebyl na počítač vůbec čas..Už se hned loučím..Za chvíli přijede muž, tak ať neklikám do kláves místo přivítáníSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji
krásný večer a klidnou dobrou noc s hezkými sny. SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady jsme jak na houpačce, chvíli poprcháva, pak zase né. Aničko tak to se ani nedivím, co to je za ženskouSmajlík ještě musím volat mamce, mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu se chválitSmajlíkBarborka 18 letá vnučka dnes udělala řidičákSmajlík
Jsem zase naměko. Vlasta (cigaretka) dnes se mnou telefonovala. Vždy si stěžovala na svou maminku,které bylo 92 roků,že jí denně mockrát volá. Dnes o ní nic neříkala. Bylo mě to divné.Tak se jí ptám co bábička.Ona v uterý zemřela-dostávám odpověď. Žádná lítost. Tak jí kondolují a ona mě říka,že už měla svůj čas.Je mi z ní nazvracení. Čůza jedná.Úplně se mě zhnusila. To nemůžu rozdýchatSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jen zdravím, vozila kjsem kočáírek, před chvíli dcera odjela a vystřídala se u branky se synkem, přijel z práce, tak později nakouknuSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles