Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.05.2015 19:55 hod. | |||
|
Jsem dnes trochu unavená. Dopoledne jsem byla na rehabilitaci a zpět trochu nakoupila, k obědu si dala 2 kaiserky a odjela k našim s vypraným prádlem. Ponejprv jsem se stavila na zahradě posypat slimáky, jelikož byl jeden i u medvědího česnenku. Došla rodičům na nákup a mamina si chtěla nechat umýt vlasy. Nakonec začala vyndávat aspsrágus, že ho mám dát ven na okno. Kytky bylo potřeba zalít, pak vše vyluxovat od suchých listů. Došla jsem pro kytky na zahradu. Je znát, že mamina už skoro nikam nechocí, měla zájem o tulipány, které jsou již odkvetlé. Naštěstí déšť moc nerozbil pivoňky, tak bylo co nařezat. Asi se moje záda dožadují většího klidu pro masáži, uvidím co budu říkat zítra. | ||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 21.05.2015 19:42 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. já už mám bramborový salátek v lednici.Přijeli jsme ze zahrady před chvilkou.Byli jsme na okružní procházce s fenkami. Jdu ještě udělat květákové placičky. Věrko, já se tedy hlásím o nějakou sazeničku feferonky.Ještě se domluvíme co a jak. Jaruško, já také nepoužívám internet v mobilu. Přeji pěkný večer a dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 21.05.2015 19:39 hod. | |||
|
O té kombuše jsem četka jak je dobrá, dokonce i jeden čas jsme ji doma měli, jenže byla ke konzumaci jen pro mne a nějak jsem ji nestačila pít, tak zkočila bůh ví kde. Klikám sice pomálu, u zámků se snažím jak Alence i Aničce i Kašpárkovi.To pořídím za hodinu každé jednou a pak utíkám něco dělat nebo jedu k našim. Děvčata se nepohnou ani náhodou. |
||||
| 2baculka | Sice jsem doma již hodinu, | Datum vložení: 21.05.2015 19:32 hod. | |||
|
ale nejprve byla nutnost si upéct palačinky k večeři. byly rychlé a ještě 3 mámna talíři, že si zéítra něco k nim seženu. Dnes jsem nemazala borůvkovou marmeládou. Rebarbrovou jsem nikdy neměla, jelikož ji nepěstuji a muž ji ani nikdy nechtěl. Jak o ní píšete, s banány nebo i jiným ovocem, může být dobrá. | ||||
| Bm68 | Hezký večer, | Datum vložení: 21.05.2015 19:18 hod. | |||
|
taky jsem měla dnes málo času. A zítra musím noťas úplně odstavit, tak se nedivte, že se nehlásím. Vlaďko, jsem ráda, že už nemusíš brát onko léky a přeju ti, aby i revmatická artritida ustoupila. Jaruš B., v mobilu internet nepoužívám a v notasu mi ten odkaz nebyl na nic. Ale koukala jsem, že už jsi někdy s receptem vyhrála. Jsi šikulka. AničkoF.,máš šikovnou vnučku. A už zas nevím, co kdo psal. Ještě budu hlasovat Blance a holkám, ale sem už dnes nepřijdu, tak mějte pěkný večer i noc!! ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 21.05.2015 19:04 hod. | |||
|
Holky- -dnes nebyl na počítač vůbec čas..Už se hned loučím..Za chvíli přijede muž, tak ať neklikám do kláves místo přivítání![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Já vám všem | Datum vložení: 21.05.2015 18:56 hod. | |||
|
přeji krásný večer a klidnou dobrou noc s hezkými sny. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 21.05.2015 18:20 hod. | |||
|
Tak tady jsme jak na houpačce, chvíli poprcháva, pak zase né. Aničko tak to se ani nedivím, co to je za ženskou ještě musím volat mamce, mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 21.05.2015 17:59 hod. | |||
|
Jdu se chválit Barborka 18 letá vnučka dnes udělala řidičák![]() Jsem zase naměko. Vlasta (cigaretka) dnes se mnou telefonovala. Vždy si stěžovala na svou maminku,které bylo 92 roků,že jí denně mockrát volá. Dnes o ní nic neříkala. Bylo mě to divné.Tak se jí ptám co bábička.Ona v uterý zemřela-dostávám odpověď. Žádná lítost. Tak jí kondolují a ona mě říka,že už měla svůj čas.Je mi z ní nazvracení. Čůza jedná.Úplně se mě zhnusila. To nemůžu rozdýchat ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 21.05.2015 15:09 hod. | |||
|
jen zdravím, vozila kjsem kočáírek, před chvíli dcera odjela a vystřídala se u branky se synkem, přijel z práce, tak později nakouknu![]() |
||||