Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
děláte chutě,Maru pekla dobrůtky a já koupila dneska na zítra zákusky v "Bajce" je to cukrárna a mají výborné zákuskySmajlík
Ali zase škádlí salátkemSmajlíkSmajlíkU nás nic nebude,držím šlangliniiSmajlík,musím přece do lázni trochu vypadatSmajlíkSmajlík
Mějte všechny pěkný večer a pěkné snySmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dneska se teprve hlásímSmajlík
Byli jsme v Polsku na tržišti,koupili jsme si oba ,já opalovačky a manžel plavky....SmajlíkPak jsem uklízela a chystala na zítřejší babinecSmajlík Smajlík
Ale Blance jsem klikala ,když jsem byla domaSmajlík
Zatím jsem vás nečetla,tak jdu na toSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
je konec týdne, to je dobře, na silnicích a chodnících se u nás nepracuje, kanalizace stávkuje....To bude ticho, už se těším....Neprší, tak nechám zalévání na ráno, kdyby si to tam nahoře rozmysleli a pustili trochu vodičky i u nás...Vám přeji hezkou, klidnou dobrou noc...SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Můj muž taky seče trávu a stříhá stromky,jinak ho zahrada nezajímá..jen občas projde květinovou zahradou, co tam kvete..
Byla jsem zalít aspoň zeleninu a afrikány, co jsem včera sadila a truhlíky s muškáty..mraky se tady honí, ale neprší..zítra bude muž séct trávu, má volno.SmajlíkPřeji pěkný, klidný páteční večer..za chvíli bude volno v koupelně a pak zalehnu k televizi..
Obrázek uživatelky
profil
Krásný večer děvčata.Já jsem dnes koupila v Penny levvné maso (kýtu) a teď zavařují.
Dnes už vypnu noťas,tak vám přejí krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Máme teda chladno, ale nepatrně doma topí, jinak by se nedalo vydržet.Maru teda děláš chutě.SmajlíkAničkoF tak snad prášky budou lepší . Jiřinko tak múj muž by udělat to samé, jemu zahrada nic neříká, kromě posekání trávy.Smajlík.Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dnes zatím nepršelo, tedy je posečená zahrada a slimákům se to nebude líbit. Ono tam je stále dost vlhko a to se snažím některé rostliny usměrňovat, ale stále nestíhám,v horní části zahrady jsem ve skluzu. Snad i to posečení pomůže. Koudy Maru,tak se pejsani proběhli a zmazali, teď jsou smutní a zavření. Ali byla v hradu, také bych někam jela, ale nějak není čas. Příští týden se snad nedostanu ani na chalupu. Pondělí mám službu u seniorů v úterý a čtvrtek rehabky a ve středu budu dělat společnost taťkovi, mamina jede zase po doktorech. Snad se alespoň na víkendy umoudří počasí a něco tam zase udělám.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkné odpoledne.. Vyřídila jsem co jsem měla a ještě jsem si stačila prohlédnou hrad v Malenovicích..vždy jedeme kolem autem, ale nikdy jsem uvnitř nebyla..je malý, ale zajímavý.. Muž dělá maso, tak mám čas než mne pustí do kuchyně, udělat špenát a noky..Smajlík Budeme obědvat až se synkem po 15.hodině..Smajlík

Taky nemám chytrý telefon, nechci, dokud jsou normální, tak se mi nechce učit jiné věci...Smajlík

MARU..děláš chutěSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dopoledne jsme jeli do města. Měli být trhy, ale skoro nic tam nebylo. Koupila jsem si akorát sušené brusinky a švestky. Skočila jsem na úřad pro hotovou novou občanku a nechala si udělat nová skla do brýlí. Něco na mě vlezlo a mám rýmu a trochu kašel, tak se mi nic moc nechce. No ale musím na zahradu dát se trochu do pletí. Dopoledne se hnal do pletí muž a vyplel půl řádku mrkve i s ředkvičkama. Dosela jsem zbytek mezi cibuli a je to pryč. Říkala jsem mu minulý týden, kde je co zasetý, ale je to zbytečný. Nejradši bych ho tam nepustila, ale nějak nemůžu vydržet být dlouho ohnutá.
Děvčatům na památkách klikám, když tu jsem i Blance.
Mějte hezké odpoledne.
Obrázek uživatelky
profil
DNESKA NĚJAK NESTÍHÁM...SmajlíkSmajlík
Dopoledne mi zdrhli psiska..tak jsm měla o starost víc...přišli zaflákaní jako hovada, tak jsou uvázaní...
Ovšem rozbitý plot budu zas vyplítat já...Smajlík
Pak jsem pekla kynutý koláč /táč/ s ovocem 3 plechy, jahody,třešně,dýně...Smajlík
Ijo vy máte blátivo, u nás je sucho, přesto jsem našla ve skleníku v salátu 6 slimošů...takové potvory v životě u nás nebyly...Smajlík
AničkoF. gratulka vnučce a snad ti nové prášky budou sedět...
Věruš, děkuji za hláky i za připomínku odkazu na Blanku...opravdu se zase propadla...holky se taky neposunují..
I tak vám všem moc děkuji i Lukáš...jste hodné...Smajlík
Mějte pěkné odpoledne...

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles