Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 22.05.2015 19:30 hod. | |||
|
děláte chutě,Maru pekla dobrůtky a já koupila dneska na zítra zákusky v "Bajce" je to cukrárna a mají výborné zákusky![]() Ali zase škádlí salátkem ![]() U nás nic nebude,držím šlanglinii ,musím přece do lázni trochu vypadat![]() ![]() Mějte všechny pěkný večer a pěkné sny ![]() ![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 22.05.2015 19:06 hod. | |||
|
dneska se teprve hlásím![]() Byli jsme v Polsku na tržišti,koupili jsme si oba ,já opalovačky a manžel plavky.... Pak jsem uklízela a chystala na zítřejší babinec ![]() Ale Blance jsem klikala ,když jsem byla doma ![]() Zatím jsem vás nečetla,tak jdu na to ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji vám krásný večer | Datum vložení: 22.05.2015 19:05 hod. | |||
|
je konec týdne, to je dobře, na silnicích a chodnících se u nás nepracuje, kanalizace stávkuje....To bude ticho, už se těším....Neprší, tak nechám zalévání na ráno, kdyby si to tam nahoře rozmysleli a pustili trochu vodičky i u nás...Vám přeji hezkou, klidnou dobrou noc...![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 22.05.2015 19:02 hod. | |||
|
Můj muž taky seče trávu a stříhá stromky,jinak ho zahrada nezajímá..jen občas projde květinovou zahradou, co tam kvete.. Byla jsem zalít aspoň zeleninu a afrikány, co jsem včera sadila a truhlíky s muškáty..mraky se tady honí, ale neprší..zítra bude muž séct trávu, má volno. Přeji pěkný, klidný páteční večer..za chvíli bude volno v koupelně a pak zalehnu k televizi.. |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 22.05.2015 18:58 hod. | |||
|
Krásný večer děvčata.Já jsem dnes koupila v Penny levvné maso (kýtu) a teď zavařují. Dnes už vypnu noťas,tak vám přejí krásnou dobrou noc ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 22.05.2015 18:53 hod. | |||
|
Máme teda chladno, ale nepatrně doma topí, jinak by se nedalo vydržet.Maru teda děláš chutě. AničkoF tak snad prášky budou lepší . Jiřinko tak múj muž by udělat to samé, jemu zahrada nic neříká, kromě posekání trávy. .Mějte všechny pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| 2baculka | Zdravím všechna děvčata. | Datum vložení: 22.05.2015 18:29 hod. | |||
|
Dnes zatím nepršelo, tedy je posečená zahrada a slimákům se to nebude líbit. Ono tam je stále dost vlhko a to se snažím některé rostliny usměrňovat, ale stále nestíhám,v horní části zahrady jsem ve skluzu. Snad i to posečení pomůže. Koudy Maru,tak se pejsani proběhli a zmazali, teď jsou smutní a zavření. Ali byla v hradu, také bych někam jela, ale nějak není čas. Příští týden se snad nedostanu ani na chalupu. Pondělí mám službu u seniorů v úterý a čtvrtek rehabky a ve středu budu dělat společnost taťkovi, mamina jede zase po doktorech. Snad se alespoň na víkendy umoudří počasí a něco tam zase udělám. | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 22.05.2015 14:09 hod. | |||
|
Přeji pěkné odpoledne.. Vyřídila jsem co jsem měla a ještě jsem si stačila prohlédnou hrad v Malenovicích..vždy jedeme kolem autem, ale nikdy jsem uvnitř nebyla..je malý, ale zajímavý.. Muž dělá maso, tak mám čas než mne pustí do kuchyně, udělat špenát a noky.. Budeme obědvat až se synkem po 15.hodině..![]() Taky nemám chytrý telefon, nechci, dokud jsou normální, tak se mi nechce učit jiné věci... ![]() MARU..děláš chutě ![]() ![]() |
||||
| jimas | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 22.05.2015 13:46 hod. | |||
|
Dopoledne jsme jeli do města. Měli být trhy, ale skoro nic tam nebylo. Koupila jsem si akorát sušené brusinky a švestky. Skočila jsem na úřad pro hotovou novou občanku a nechala si udělat nová skla do brýlí. Něco na mě vlezlo a mám rýmu a trochu kašel, tak se mi nic moc nechce. No ale musím na zahradu dát se trochu do pletí. Dopoledne se hnal do pletí muž a vyplel půl řádku mrkve i s ředkvičkama. Dosela jsem zbytek mezi cibuli a je to pryč. Říkala jsem mu minulý týden, kde je co zasetý, ale je to zbytečný. Nejradši bych ho tam nepustila, ale nějak nemůžu vydržet být dlouho ohnutá. Děvčatům na památkách klikám, když tu jsem i Blance. Mějte hezké odpoledne. |
||||
| koudy | Dobrý den, | Datum vložení: 22.05.2015 13:04 hod. | |||
|
DNESKA NĚJAK NESTÍHÁM...![]() ![]() Dopoledne mi zdrhli psiska..tak jsm měla o starost víc...přišli zaflákaní jako hovada, tak jsou uvázaní... Ovšem rozbitý plot budu zas vyplítat já... ![]() Pak jsem pekla kynutý koláč /táč/ s ovocem 3 plechy, jahody,třešně,dýně... ![]() Ijo vy máte blátivo, u nás je sucho, přesto jsem našla ve skleníku v salátu 6 slimošů...takové potvory v životě u nás nebyly... ![]() AničkoF. gratulka vnučce a snad ti nové prášky budou sedět... Věruš, děkuji za hláky i za připomínku odkazu na Blanku...opravdu se zase propadla...holky se taky neposunují.. I tak vám všem moc děkuji i Lukáš...jste hodné... ![]() Mějte pěkné odpoledne... |
||||