Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 21.05.2015 14:05 hod. | |||
|
![]() Loupu brambory a přemýšlím, že jsem jich uvařila trochu víc tak asi udělám i bramborový salát. To mě nakazila Hela. ![]() ![]() Jinak Věrko, jsme byli po obědě pro jablka.Ještě budou prodávat naposledy příští týden. Venku je zima a tak dnes vegetíme většinou doma. Stázko, nám ještě hrášek nekvete, ale zaléváme ho.Špenát máme také pěkný.Také půjde do mražáku. Přeji pěkné odpoledne. ![]() ![]() |
||||
| annau | Pěkné odpoledne, | Datum vložení: 21.05.2015 13:58 hod. | |||
|
tak ani tady nic moc z deště, tak jedno zalévání se nahradilo. Přesazovala jsem sazeničky aster, cínií a je popršeno jen povrchu, vespod je strašné sucho, takže je nutné podlévat a zalévat stále. Hrášek jsem nezalévala a některé květy už jsou zaschlé. Včera na setkání seniorů jsme se domluvili, že letošní výlet bude do Třeboně a Červené Lhoty. Termín je na 28.května, to je za týden, už se těším. I když mám problémy s chůzí a bederní páteří, těmto výletům se nebráním, jinak bych se nikam nepodívala. Dnes jsem si uvařila špenát, ještě z mrazáku,je potřeba dělat místo na letošní sklizeň. A už jsem našla první jahodu,ta byla lahodná, ještě než zmizela v mém žaludku jsem ji nafotila. |
||||
| MaKuShKa15 | *** | Datum vložení: 21.05.2015 12:49 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání, pokud ještě obědváte a nebo hezké posezení u kafíčka...My jsme po, nádobí je sklizené a pochutnali jsme si na rajské.Dělám ji z italských protlaků, jsou hodně husté v krabičce, nám všem chutnají, nemusím tolik zasmažovat...Pěkné odpoledne všem![]() ![]() |
||||
| bertice | Děvčata, mám prosbu: | Datum vložení: 21.05.2015 12:46 hod. | |||
|
posílám Vám odkaz na ztažení aplikace s recepty prodejen COOP zdarma/ do mobilu/. http://www.coopdobrerecepty.cz/static/oaplikaci Pokud by Jste jí některá využila, prosím o hlas u mých receptů do tohoto kola: buď: 247 nebo 253 Na oplátku, pokud naleznu odkaz na soutěž, snažím se a budu snažit i nadále vypomoci i svými hlasy. Díky moc. |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 21.05.2015 11:59 hod. | |||
|
Dobré chutnání, máme od včera zapečené brambory. Tady zatím neprší, ale je jen 10st. Mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 21.05.2015 11:22 hod. | |||
|
Přejí dobré chutnání.U nás je smažený květák,brambor a okurkový salát![]() |
||||
| bertice | Zdravím ,děvčata | Datum vložení: 21.05.2015 11:21 hod. | |||
|
dík za komentáře u mřížovníku na obloze. Tak na výletě jsem s vnučkou byla autobusem v Těrlicku. Sice pršelo,ale pláštěnka a deštník to jistily. Poseděla jsem s kamarádkou, malá si pohrála a před chvíli jsme doputovaly zpět. Venku pořád mrholí a dost se ochladilo. Dnes máme květákovou a těstoviny se sýrem. |
||||
| vocjan | Nakoukla jsem | Datum vložení: 21.05.2015 11:21 hod. | |||
|
![]() a přeji pěkný den. Nějak nestíhám.Ráno jedu v 6 hodin na zahradu a vracíme se v poledne.To něco ukuchtím a jedeme zase zpět.Domů přijíždíme až ve 20 hodin. Jen si Vás čtu a nereaguji. Marodům přeji brzké uzdravení a pokoj od lékařů. Rebarborový džem jsem dělala, ale už je to dávno.Byl dobrý. Pijete kombuchu.Já pro změnu, zas piji tibeckou houbu. Na kostku jsem klikala ze tří prohlížečů, vždy do půlnoci, ale nepomohlo to. ![]() Dnes jsem tu dříve a vařím brambory na šléšky do mražáku.Máme ještě dvě bedny a pěkné,Zdeničko, nakazila jsi mě. ![]() ![]() Děkuji kdo nakoukl na fotky. ![]() Teď budu jezdit po různých srazech(ze základky, 60-tiny, sraz z průmky)a tak mám program nabitý. Všechny jste pilné. Nebijte mě, že se tu ukazuji sporadicky. Kristínko ty si užij lázně. ![]() Přeji už dobrou chuť. ![]() ![]() My máme bramborový guláš s uzeninou. |
||||
| koudy | Pěkný den,děvčata... | Datum vložení: 21.05.2015 09:48 hod. | |||
|
Nám v noci sprchlo, ale nic moc,hlavně s hodně ochladilo...![]() Vladi, ty džemy musí být super,já reberboru nemám, hlavně aby revma bylo lepší i oddech od doktorů... ![]() Věrko,kombuchu pijeme moc let,udržuje mi clkem v pohodě všecky krvní testy i tlak...kdybys chtěla, mohla bych ti poslat... ![]() Děvčátka, moc děkuji za hlásky, Věrka píše dobře, trochu jsme Blanku posunuly...díky moc...No holky na hradech s nehnou... ![]() Jdu vyčerpat jímku na zahradě a pak vařit...kuřecí játra,rýže a salátek... ![]() Mějte všechny celý den klid a pohodu... ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 21.05.2015 09:14 hod. | |||
|
u nás deštivo Chceme taky do města něco nakoupit.Na oběd ještě nevím ,co![]() V noci jsem zas nespala jako ty AničkoF,ozývá se revma..... Vlaďko dobře ,že od dr budeš mít, na chvíli klid,ale ta revma taky nic moc..... Mějte všechny pěkný den ![]() ![]() |
||||