Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
Loupu brambory a přemýšlím, že jsem jich uvařila trochu víc tak asi udělám i bramborový salát.
To mě nakazila Hela.SmajlíkSmajlík

Jinak Věrko, jsme byli po obědě pro jablka.Ještě budou prodávat naposledy příští týden.

Venku je zima a tak dnes vegetíme většinou doma.

Stázko, nám ještě hrášek nekvete, ale zaléváme ho.Špenát máme také pěkný.Také půjde do mražáku.

Přeji pěkné odpoledne.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak ani tady nic moc z deště, tak jedno zalévání se nahradilo. Přesazovala jsem sazeničky aster, cínií a je popršeno jen povrchu, vespod je strašné sucho, takže je nutné podlévat a zalévat stále. Hrášek jsem nezalévala a některé květy už jsou zaschlé.
Včera na setkání seniorů jsme se domluvili, že letošní výlet bude do Třeboně a Červené Lhoty. Termín je na 28.května, to je za týden, už se těším. I když mám problémy s chůzí a bederní páteří, těmto výletům se nebráním, jinak bych se nikam nepodívala.
Dnes jsem si uvařila špenát, ještě z mrazáku,je potřeba dělat místo na letošní sklizeň.
A už jsem našla první jahodu,ta byla lahodná, ještě než zmizela v mém žaludku jsem ji nafotila.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání, pokud ještě obědváte a nebo hezké posezení u kafíčka...My jsme po, nádobí je sklizené a pochutnali jsme si na rajské.Dělám ji z italských protlaků, jsou hodně husté v krabičce, nám všem chutnají, nemusím tolik zasmažovat...Pěkné odpoledne všemSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
posílám Vám odkaz na ztažení aplikace s recepty prodejen COOP zdarma/ do mobilu/.
http://www.coopdobrerecepty.cz/static/oaplikaci


Pokud by Jste jí některá využila, prosím o hlas u mých receptů do tohoto kola:
buď:
247 nebo 253




Na oplátku, pokud naleznu odkaz na soutěž, snažím se a budu snažit i nadále vypomoci i svými hlasy.
Díky moc.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, máme od včera zapečené brambory. Tady zatím neprší, ale je jen 10st. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí dobré chutnání.U nás je smažený květák,brambor a okurkový salátSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
dík za komentáře u mřížovníku na obloze. Tak na výletě jsem s vnučkou byla autobusem v Těrlicku. Sice pršelo,ale pláštěnka a deštník to jistily. Poseděla jsem s kamarádkou, malá si pohrála a před chvíli jsme doputovaly zpět. Venku pořád mrholí a dost se ochladilo.
Dnes máme květákovou a těstoviny se sýrem.
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
a přeji pěkný den.
Nějak nestíhám.Ráno jedu v 6 hodin na zahradu a vracíme se v poledne.To něco ukuchtím a jedeme zase zpět.Domů přijíždíme až ve 20 hodin. Jen si Vás čtu a nereaguji.
Marodům přeji brzké uzdravení a pokoj od lékařů.
Rebarborový džem jsem dělala, ale už je to dávno.Byl dobrý.
Pijete kombuchu.Já pro změnu, zas piji tibeckou houbu.
Na kostku jsem klikala ze tří prohlížečů, vždy do půlnoci, ale nepomohlo to.Smajlík
Dnes jsem tu dříve a vařím brambory na šléšky do mražáku.Máme ještě dvě bedny a pěkné,Zdeničko, nakazila jsi
mě.SmajlíkSmajlík
Děkuji kdo nakoukl na fotky.Smajlík

Teď budu jezdit po různých srazech(ze základky, 60-tiny, sraz z průmky)a tak mám program nabitý.
Všechny jste pilné.
Nebijte mě, že se tu ukazuji sporadicky.
Kristínko ty si užij lázně.Smajlík

Přeji už dobrou chuť.SmajlíkSmajlík
My máme bramborový guláš s uzeninou.
Obrázek uživatelky
profil
Nám v noci sprchlo, ale nic moc,hlavně s hodně ochladilo...Smajlík
Vladi, ty džemy musí být super,já reberboru nemám, hlavně aby revma bylo lepší i oddech od doktorů...Smajlík
Věrko,kombuchu pijeme moc let,udržuje mi clkem v pohodě všecky krvní testy i tlak...kdybys chtěla, mohla bych ti poslat...Smajlík
Děvčátka, moc děkuji za hlásky, Věrka píše dobře, trochu jsme Blanku posunuly...díky moc...No holky na hradech s nehnou...Smajlík
Jdu vyčerpat jímku na zahradě a pak vařit...kuřecí játra,rýže a salátek...Smajlík
Mějte všechny celý den klid a pohodu...Smajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás deštivoSmajlíkChceme taky do města něco nakoupit.Na oběd ještě nevím ,coSmajlík
V noci jsem zas nespala jako ty AničkoF,ozývá se revma.....
Vlaďko dobře ,že od dr budeš mít, na chvíli klid,ale ta revma taky nic moc.....
Mějte všechny pěkný denSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles