Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady neprší, i slunko se snaží sem tam nakouknout, ale je silný vítr, ten tady má snad trvalé bydlištěSmajlík Dnes pojedem opět k mamce, tak mějte pěknou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás taky deštivo, sluníčko se pokouší prolézt ven, ale moc mu to nejde.Je pod mrakem.Jdu udělat polévku kulajdu a pak honem na zahrádku.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné sobotní ráno.U nás je už 3dny pod mrakem,ale nepršíSmajlíkVy ještě spínkejte. Není kam spěchat. Myslím si,že jsme se naspěchaly dostSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Kristínko budeš frajerka v opalovačkách a ještě šlank,počkej aby se do tebe v lázních nezabouch nějaký švihák lázeňskýSmajlíkzítra si užij babinec.Stázi toho masíčka by bylo škoda,ještěže jsi na to přišla včas.Přeji vám hezký večer a dobře se vyspěte dorůžova.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,AničkoF tvé vnučce vše nej hlavně zdravíčko.Nové prášky at pomohou už dlouho se pereš s potíží.SmajlíkMaruK záhonky jsou prokypřené,bylo to dost uplácané od deště,vy máte sucho a tady je mokro ažaž a to má zase o výkendu pršet,zatahuje se a pěkně se ochladilo.Jo a do skleníku jsem dala těm potvorám slimoušům granule,ty jedovaté-dotykové,v každém rohu a podle dveří,oni lezou,když máme pootevřený dveře.Tam se nezalívá.Holkám klikám jak to jde,notas mám venku v pergole tak odbíhám,ale vůbec se nehýbou.Děláš chutě s pečením,mě to také čeká,budeme mít pout příští týden a všichni přijedou na oběd,už se na tu bandu těším.Od pondělí budu chodit do práce,holky si vybírají dovolené,někdo má ještě starou,tu musí vybrat.Jiřinko, ty se kulíruj,rýma a kašel at brzo odezní a to pletí od muže také znám,nasela jsem nakládačky že je dám na kompost a jsou fuč,byl také aktivní.Ted čekám kdy vylezou nové.Marti,deště se dočkáš hlásí všude pršení.
Obrázek uživatelky
profil
na zahradě. Mám zasazených pár kytek v truhlíkách, vypletý jeden záhon a osázený květináč na hřbitov. Muž nejde do kytek, ale zeleninu někdy pomůže vyplet. Dopoledne mě mužovo pletí vytočilo, tak jsem vám to tady hned napsala, abych se vypovídala a nenadávala, ale už mě to přešlo.
Marti, alespoň že o víkendu budete mít klid.
Maru, to jsi tedy měla patálii s pejsany a ještě díru v plotě. Snad se ti to podařilo spravit.
Kristínko, dobře jste nakoupili. Zítra si užíj babinec.
Hezky se vyspěte. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Stázi byla by masa škoda. Mě nezbývá než zase kontrolovat naše. Mamina si dnes brala dvakrát prášky na cukr, a nevím co dalšího. Na bolet si nevezme nic, a bolí ji naražená kostrč i zlomená ruka. Prýji je zle. Ach jo.
Obrázek uživatelky
profil
Asi již pršet nebude, zítra bych ráda na cnalupu vyvázat pytle a zasadit rajčata, snad již nebude venku zima. U nás také trochu topí.
Obrázek uživatelky
profil
ráno se mi zdálo tepleji než teď,dokonce jsem i trošku kypřila záhonky,i když je sucho,plevelu se daří.
Mého muže musím taky pořád napomínat, kde může plečkovat,už mockrát mi něco zničil. Zahradu mám,než vše vzejde, hezky okolíčkovanou.
Věrko, moc mě zaujaly plnokvěté orlíčky, takové jsem ještě neviděla, jen ty jednoduché. To je ze semínek? A dalo by se to ještě teď sít?
Na starém domku po rodičích mám mrazáky, syn tam něco dělal s elektrikou a zapomněl mi mrazáky opět zapnout. Celý den to bylo bez proudu. Já na to přišla až další den,už se to pomalu rozmrazovalo. No přišla jsem na to ještě včas, jinak by bylo škody.Oba dva jsou plné masa.
Pořád abych vše kontrolovala.
Tak se s vámi loučím, krásné spaní, a večer by mohlo zapršet, jinak zítra bude zalévání.
Obrázek uživatelky
profil
děláte chutě,Maru pekla dobrůtky a já koupila dneska na zítra zákusky v "Bajce" je to cukrárna a mají výborné zákuskySmajlík
Ali zase škádlí salátkemSmajlíkSmajlíkU nás nic nebude,držím šlangliniiSmajlík,musím přece do lázni trochu vypadatSmajlíkSmajlík
Mějte všechny pěkný večer a pěkné snySmajlík
Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles