Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Sarita | Pěknou sobotu | Datum vložení: 23.05.2015 08:27 hod. | |||
|
Tak tady neprší, i slunko se snaží sem tam nakouknout, ale je silný vítr, ten tady má snad trvalé bydliště Dnes pojedem opět k mamce, tak mějte pěknou sobotu.![]() |
||||
| vlavod | Krásné ráno, | Datum vložení: 23.05.2015 07:54 hod. | |||
|
u nás taky deštivo, sluníčko se pokouší prolézt ven, ale moc mu to nejde.Je pod mrakem.Jdu udělat polévku kulajdu a pak honem na zahrádku.![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 23.05.2015 06:43 hod. | |||
|
Krásné sobotní ráno.U nás je už 3dny pod mrakem,ale neprší Vy ještě spínkejte. Není kam spěchat. Myslím si,že jsme se naspěchaly dost![]() |
||||
| ija1 | . | Datum vložení: 22.05.2015 20:33 hod. | |||
|
Kristínko budeš frajerka v opalovačkách a ještě šlank,počkej aby se do tebe v lázních nezabouch nějaký švihák lázeňský zítra si užij babinec.Stázi toho masíčka by bylo škoda,ještěže jsi na to přišla včas.Přeji vám hezký večer a dobře se vyspěte dorůžova.![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 22.05.2015 20:24 hod. | |||
|
děvčata,AničkoF tvé vnučce vše nej hlavně zdravíčko.Nové prášky at pomohou už dlouho se pereš s potíží. MaruK záhonky jsou prokypřené,bylo to dost uplácané od deště,vy máte sucho a tady je mokro ažaž a to má zase o výkendu pršet,zatahuje se a pěkně se ochladilo.Jo a do skleníku jsem dala těm potvorám slimoušům granule,ty jedovaté-dotykové,v každém rohu a podle dveří,oni lezou,když máme pootevřený dveře.Tam se nezalívá.Holkám klikám jak to jde,notas mám venku v pergole tak odbíhám,ale vůbec se nehýbou.Děláš chutě s pečením,mě to také čeká,budeme mít pout příští týden a všichni přijedou na oběd,už se na tu bandu těším.Od pondělí budu chodit do práce,holky si vybírají dovolené,někdo má ještě starou,tu musí vybrat.Jiřinko, ty se kulíruj,rýma a kašel at brzo odezní a to pletí od muže také znám,nasela jsem nakládačky že je dám na kompost a jsou fuč,byl také aktivní.Ted čekám kdy vylezou nové.Marti,deště se dočkáš hlásí všude pršení. |
||||
| jimas | Do teď jsem byla | Datum vložení: 22.05.2015 20:22 hod. | |||
|
na zahradě. Mám zasazených pár kytek v truhlíkách, vypletý jeden záhon a osázený květináč na hřbitov. Muž nejde do kytek, ale zeleninu někdy pomůže vyplet. Dopoledne mě mužovo pletí vytočilo, tak jsem vám to tady hned napsala, abych se vypovídala a nenadávala, ale už mě to přešlo. Marti, alespoň že o víkendu budete mít klid. Maru, to jsi tedy měla patálii s pejsany a ještě díru v plotě. Snad se ti to podařilo spravit. Kristínko, dobře jste nakoupili. Zítra si užíj babinec. Hezky se vyspěte. ![]() |
||||
| 2baculka | Tak tak | Datum vložení: 22.05.2015 20:13 hod. | |||
|
Stázi byla by masa škoda. Mě nezbývá než zase kontrolovat naše. Mamina si dnes brala dvakrát prášky na cukr, a nevím co dalšího. Na bolet si nevezme nic, a bolí ji naražená kostrč i zlomená ruka. Prýji je zle. Ach jo. | ||||
| 2baculka | . | Datum vložení: 22.05.2015 20:09 hod. | |||
|
Asi již pršet nebude, zítra bych ráda na cnalupu vyvázat pytle a zasadit rajčata, snad již nebude venku zima. U nás také trochu topí. | ||||
| annau | Příjemný páteční večer, | Datum vložení: 22.05.2015 20:08 hod. | |||
|
ráno se mi zdálo tepleji než teď,dokonce jsem i trošku kypřila záhonky,i když je sucho,plevelu se daří. Mého muže musím taky pořád napomínat, kde může plečkovat,už mockrát mi něco zničil. Zahradu mám,než vše vzejde, hezky okolíčkovanou. Věrko, moc mě zaujaly plnokvěté orlíčky, takové jsem ještě neviděla, jen ty jednoduché. To je ze semínek? A dalo by se to ještě teď sít? Na starém domku po rodičích mám mrazáky, syn tam něco dělal s elektrikou a zapomněl mi mrazáky opět zapnout. Celý den to bylo bez proudu. Já na to přišla až další den,už se to pomalu rozmrazovalo. No přišla jsem na to ještě včas, jinak by bylo škody.Oba dva jsou plné masa. Pořád abych vše kontrolovala. Tak se s vámi loučím, krásné spaní, a večer by mohlo zapršet, jinak zítra bude zalévání. |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 22.05.2015 19:30 hod. | |||
|
děláte chutě,Maru pekla dobrůtky a já koupila dneska na zítra zákusky v "Bajce" je to cukrárna a mají výborné zákusky![]() Ali zase škádlí salátkem ![]() U nás nic nebude,držím šlanglinii ,musím přece do lázni trochu vypadat![]() ![]() Mějte všechny pěkný večer a pěkné sny ![]() ![]() |
||||