Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
koukám,že jste toho naťukaly dostSmajlíkSmajlík
Sluníčkoka tak to má dcerka pěkný lazaret,přeji brzké uzdravení a Mumíškovi takySmajlíkSmajlíkTak ti dorazila pěkná zásobaSmajlík,bude se hoditSmajlíkSmajlík
Helčo vás čeká pěkná oslava tatínkových narozenin,krásný věkSmajlíkSmajlíkAle děláš chutě ze salátem ,to bych si dala říctSmajlík
Řešíte cholesterol taky mám zvýšený,ale zatím nic neberu,lékař mi říkal,že bych těch tablet měla moc....
V sauně jsem se měla fajnSmajlíkNa oběd jsme měli kulajduSmajlíkNe salátek Smajlík
Mějte všechny krásný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík

Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
prší a prší pěkně se ochladilo začalo se všude topit.Irenko,máš štěstí na levné zboží, potvory slimáci mají ted v mokru rej.Všude mám založeno granule.Já se s vámi loučím,jdu směr koupelna a k telce na výměnu manželek.Asi to dlouho nevydržím a zahučím do kanafasu.Hezky se vyspěteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jsem hodně zklamaná, že kostka nevyhrála. Klikali jsme jako diví. Jinak o víkendu tu snad s Vámi pokecám víc. Jinak se i tady hodně ochladilo v noci bude dobře pod peřinou. Mějte hezký večer a kdo jde spáti tak těm přeji krásnou DOBROU NOC a hezké sny.
Obrázek uživatelky
profil
tak dneska topím celý den a Mumášek spinká na taburetě před kamnama. PPL mi dovezlo balík, měl 48 kg, řidič se pěkně prohnul, než ho donesl před dveře. Dcera našla ashop, kde byly velmi slušné ceny, tak jsme objednali hnojivo na trávník, růže, jahody, kristalony, hlavně šest kilovek granulí na slimáky - ať se těší potvory. Proti Baumaxu byli tak o téměř polovinu levnější. Zítra je u nás Dům a zahrada, tak uvidím, co počasí.Také musím pro příze , mám domluven velký kup. Manžel jede zítra někam dělat, tak budeme oba fuč.
Přeji dobrou noc bez starostí a bolestí.
Obrázek uživatelky
profil
U nás se jen ochladilo a vůbec nám nesprchlo...Smajlík

Přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem vám popřát krásný i když u nás chladný i deštivý podvečer I Krásnou dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tady je jak na podzim, vítr, prší. Helčo gratuluji tatínkovi. Marti tak Verunka je ok a určitě má radost z nákupu.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
opět hlídá vnučku, na fotose podívám.
Jimas i mne se nakupily sklenice, odvážím něco na chalupu, až dozraje rybíz a jahody použiji je, nebo na nějaké zavařování, některé též putují do kontejneru. Pořád přibývají, díky majonezám, které si kupuje dcera. Tak ty třetiny si nechávám a zavařuji si sama prosebe kompoty..
Obrázek uživatelky
profil
Koukala jsem na počasí na netu a zítra by již nemělo pršet, jen zatažená obloha. To budu ráda pojedu k našim kupovat housky a možná si mamina něco vymyslí. Vezmu s sebou granulky na slimáky a hned je poházím mezi rostlinky.
Děvčata, setkání oslavenců mají důchodci velmi pěkně udělané. Nejprve zpívala koťata, což jsou děti od asi 5 do 7 roků. Mají doprovod na klávesy a moc se snaží. Pak se gratulovalo k půlkulatinám a kulatinám. Vše probíhá za milého povídání.
Heli, kolem, paneláku se těžko někdy dá udělat pěkný koutek. My si při nastěhování udělali na rohu skalku, tenkrát díky tomu, že se muselo v akci Z každý měsíc udělat nejméně asi 5 hodin. Měli jsme důchodkyni, která se během pěkného počasí starala o čistotu, vždy vyplela. Časem se změnila situace a paní pak díky věku již neměla sílu dál plet. Dnes tam jsou alespoň jehličnany a vyšší rostliny. Trochu tam toho je ale upadá to, Díky pejskařům, kteří nedojdou dál s pejsanem se do kontaminovaného nechce nikomu sahat.
Obrázek uživatelky
profil
přijela jsem z Brna, ušlá a nohy bolí... Něco jsme nakoupily Verunce, pojede letos poprve k moři do Chorvatska a tak se strašně těší, tak nějaké trička a plavečky už má nakoupené,nějaké korunky jsem uvolnila z peněženky...U zubaře dopadla dobře, tak byla opět spokojená.....Všem vám přeji pěkný večer a krásnou dobrou noc...Smajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles