Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Pěkný večer, | Datum vložení: 20.05.2015 20:15 hod. | |||
|
koukám,že jste toho naťukaly dost![]() ![]() Sluníčkoka tak to má dcerka pěkný lazaret,přeji brzké uzdravení a Mumíškovi taky ![]() Tak ti dorazila pěkná zásoba ,bude se hodit![]() ![]() Helčo vás čeká pěkná oslava tatínkových narozenin,krásný věk ![]() Ale děláš chutě ze salátem ,to bych si dala říct![]() Řešíte cholesterol taky mám zvýšený,ale zatím nic neberu,lékař mi říkal,že bych těch tablet měla moc.... V sauně jsem se měla fajn Na oběd jsme měli kulajdu Ne salátek ![]() Mějte všechny krásný večer a dobrou noc ![]() ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 20.05.2015 19:55 hod. | |||
|
prší a prší pěkně se ochladilo začalo se všude topit.Irenko,máš štěstí na levné zboží, potvory slimáci mají ted v mokru rej.Všude mám založeno granule.Já se s vámi loučím,jdu směr koupelna a k telce na výměnu manželek.Asi to dlouho nevydržím a zahučím do kanafasu.Hezky se vyspěte![]() |
||||
| Anicka59 | Hezký večer | Datum vložení: 20.05.2015 19:37 hod. | |||
|
jsem hodně zklamaná, že kostka nevyhrála. Klikali jsme jako diví. Jinak o víkendu tu snad s Vámi pokecám víc. Jinak se i tady hodně ochladilo v noci bude dobře pod peřinou. Mějte hezký večer a kdo jde spáti tak těm přeji krásnou DOBROU NOC a hezké sny. | ||||
| slunickoka | Dobrý večer, | Datum vložení: 20.05.2015 19:33 hod. | |||
|
tak dneska topím celý den a Mumášek spinká na taburetě před kamnama. PPL mi dovezlo balík, měl 48 kg, řidič se pěkně prohnul, než ho donesl před dveře. Dcera našla ashop, kde byly velmi slušné ceny, tak jsme objednali hnojivo na trávník, růže, jahody, kristalony, hlavně šest kilovek granulí na slimáky - ať se těší potvory. Proti Baumaxu byli tak o téměř polovinu levnější. Zítra je u nás Dům a zahrada, tak uvidím, co počasí.Také musím pro příze , mám domluven velký kup. Manžel jede zítra někam dělat, tak budeme oba fuč. Přeji dobrou noc bez starostí a bolestí. |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 20.05.2015 19:23 hod. | |||
|
U nás se jen ochladilo a vůbec nám nesprchlo...![]() Přeji všem pěkný večer a hezky se vyspěte... ![]() ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 20.05.2015 19:14 hod. | |||
|
Přišla jsem vám popřát krásný i když u nás chladný i deštivý podvečer I Krásnou dobrou noc![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 20.05.2015 19:02 hod. | |||
|
Tady je jak na podzim, vítr, prší. Helčo gratuluji tatínkovi. Marti tak Verunka je ok a určitě má radost z nákupu.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc všem.![]() |
||||
| 2baculka | Bertice | Datum vložení: 20.05.2015 18:55 hod. | |||
|
opět hlídá vnučku, na fotose podívám. Jimas i mne se nakupily sklenice, odvážím něco na chalupu, až dozraje rybíz a jahody použiji je, nebo na nějaké zavařování, některé též putují do kontejneru. Pořád přibývají, díky majonezám, které si kupuje dcera. Tak ty třetiny si nechávám a zavařuji si sama prosebe kompoty.. |
||||
| 2baculka | Stále prší. | Datum vložení: 20.05.2015 18:50 hod. | |||
|
Koukala jsem na počasí na netu a zítra by již nemělo pršet, jen zatažená obloha. To budu ráda pojedu k našim kupovat housky a možná si mamina něco vymyslí. Vezmu s sebou granulky na slimáky a hned je poházím mezi rostlinky. Děvčata, setkání oslavenců mají důchodci velmi pěkně udělané. Nejprve zpívala koťata, což jsou děti od asi 5 do 7 roků. Mají doprovod na klávesy a moc se snaží. Pak se gratulovalo k půlkulatinám a kulatinám. Vše probíhá za milého povídání. Heli, kolem, paneláku se těžko někdy dá udělat pěkný koutek. My si při nastěhování udělali na rohu skalku, tenkrát díky tomu, že se muselo v akci Z každý měsíc udělat nejméně asi 5 hodin. Měli jsme důchodkyni, která se během pěkného počasí starala o čistotu, vždy vyplela. Časem se změnila situace a paní pak díky věku již neměla sílu dál plet. Dnes tam jsou alespoň jehličnany a vyšší rostliny. Trochu tam toho je ale upadá to, Díky pejskařům, kteří nedojdou dál s pejsanem se do kontaminovaného nechce nikomu sahat. |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji vám pěkný večer | Datum vložení: 20.05.2015 18:47 hod. | |||
|
přijela jsem z Brna, ušlá a nohy bolí... Něco jsme nakoupily Verunce, pojede letos poprve k moři do Chorvatska a tak se strašně těší, tak nějaké trička a plavečky už má nakoupené,nějaké korunky jsem uvolnila z peněženky...U zubaře dopadla dobře, tak byla opět spokojená.....Všem vám přeji pěkný večer a krásnou dobrou noc...![]() |
||||