Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
teď jsem ve sklepě vyklízela sklenice na omnia víčka. Je mi líto je vyhodit. Je jich 50 velkých a 100 malých. Jestli některá máte zájem, tak vám je nechám. Jezdíme i na moravu i směr Liberec, tak bych je mohla dovézt. Dala jsem i inzerát. Jestli je nikdo nebude chtít, tak skončí v kontejneru.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je oblačno, střídavě. Zítra mám vnučku, tak snad se vyčasí. Do galerie jsem dala fota zvlášního mřížování na obloze nad Třincem, co mi poslala známá. I u nás občas vidíme tyto úkazy, co vykouzlí letadla.

Také mně mrzí, že kostka nevyhrála, kdoví, jestli se namáhali odhalit automat na hlasování. Bohužel, ta to dnes v mnoha soutěžích chodí.
Mějte příjemné odpoledne i večer.
Obrázek uživatelky
profil
tak oběd byl úspěšný manžel si pochvaloval a vnuk si ještě přidal. Jinak salátu dost zůstalo tak kdo chce mohu poslat. Zůstal i řízek. Prší ale snad už prý zítra má být zase hezky - manžel objednal nějaké keříčky na vylepšení okolí domu, tak to zítra půjdeme nasázet. Před malou chvílí to PPlka dovezla. Jsem ale moc zvědavá, jak to dlouho u domu vydrží - lidé nejsou zvyklí chodit po chodnících, šmajdají po trávě - no kdoví.Nebo to zase někdo použije na zvelebení své zahrádky - také se to už stalo. Mějte krásný zbytek dne, marodům přeji uzdravení.
Obrázek uživatelky
profil
U nás prší a já jsem tomu ráda. K obědu jsem dělala lečo s bramborama.
Helo, tatínek má krásné kulatiny, gratuluji.Smajlík Přeji ,ať se oslava vydaří.Smajlík
Irenko, tolik marodů má dcerka doma. Přeji brzské uzdravení.
Stázko, kdyby to šlo, tak pošlu trochu deště. Je to hrozný, když je sucho. Užíj si setkání. Regi, totéž přeju i tobě.
Mějte hezké odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přišla jsem nakouknout a dočíst...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
ty zapečené brambory budou u nás k večeři. Dcera je po noční tak je pak udělá, aby byly čerstvé.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Tak jsme doma, pěkně tady prší, dělám na oběd honem zapečené brambory.Potom si vše dočtu. Mějte pěkné odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
k obědu,teda už po o já se plácala se špekovýma knedlíky se zelím,ted jsem přišla z nákupu promoklá deštník byl houby platný sekalo to ze všech stran.Já mám také vys,cholesterol a beru Sortis 2O a Věruš ber prášky jak máš,mě doktorka řekla že je mám brát i když se sníží najednou může vyletět a bude zle pak to prý dlouho trvá než se to zase urovná.MaruK medunkový med musí být ňamina léčivá to jsem nikdy nedělala,jsi šikula.Heli děláš chutě-řízek také můžu a hned ten první na vidličku.Smajlíka přeji vám na oslavu krásné počasí,venku je to supr.Irenko ty se chraň nemoce chudák dcera má nemocnici doma,má se co ohánět,není jí co závidět.Škoda že dětem hlasování nevyšlo,byla jsem také do konce,no nedá se nic dělat ted mi zvoní na další klikání,mějte pohodu u nás bude odpolední gaučovka s notasem a budíkemSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás už pořádně nepršelo od Velikonoc, ráno svítilo sluníčko a teď už je pod mrakem, ale neprší.Papriky mi začaly vadnout, tak jsem zalila nakonec všechno.
Za chvíli jdu na setkání seniorů do práce, míváme to vždy v tuto dobu každý rok. Taky se domluvíme, kam pojedeme letos na výlet.
Regi, užij si to též na dnešním narozeninovém dnu.
Léky na cholesterol beru též, i když hodnoty už nemám tak velké, lékař doporučuje brát je dále.
Na oběd jsem vařila dršťkovou polévku s uzeným masem, máme ji s mužem rádi.
Obrázek uživatelky
profil
Tedy v noci začalo mírně a nyní je toho tak na dobré prlití zahrad. Z klikání jsem také zklamaná, asi by nepmohlo ani kdybych byla doma. Snažila jsem se také až pak do půlnoci.
Dnes vstávala po 7 a se nasnídala a připravila bylo skoro půl 9. Na FÚ fronta přes celou chodbu dobře na hodinu a čtvrt, až mne bolí ze stání záda. Mám konečně hotovo i další složenku zaplacenou ve spořce.Trh jsem jen proběhla, právě dost pršelo a vdrogerii si koupila přípravek na slimáky a plevel. Udělám si k obědu vinnou klobásu.
Heli máš také starost o rodiče, těch 90 bude velká sláva a připravit pro 20 lidí občerstvení je také co se otáčet, snad se se setrou podělíte. Salát bude asi vítaný.
Sluníčko, cholesterol se dá udžovat dietou i prášky, a u dcery se jistě vyzdraví.
Kdo jdete pö doktorech jistě budou výsledky dobré.
Dnes jdu k důchodcům, u nás dělají narozeninové dny pro oslavence ve čtvrtletí. Jsemz vědavá,jak to probíhá.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles