Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Ahoj, | Datum vložení: 20.05.2015 11:42 hod. | |||
|
My dnes máme noky, kuř. kousky a sýrovou omáčku. A k večeři jsem koupila nové brambory, budou s kys. mlékem nebo párkem. Podle toho,jak je na tom Pepík. Starých brambor mám ještě haldu,ale tyhle se na mě v Jednotě tak smály, že jsem neodolala. Helo, bramb. salát je i mé nejmilejší jídlo a s řízkem? Balada. Tatínek má krásný věk, snad bude hezky, aby se oslava povedla podle přání. Tak u nás prší v jednom kuse, zahrádka se nekoná. Namočila jsem orchidejky, jak jsem tu starou přesadila, tak už je vidět, že se jí daří dobře. Věrko, taky beru prášky na cholesterol už skoro 20let, jsem ten genet.případ, bez nich jsem měla i přes 10 a ani s prášky nejsem v normě. Kristinko, vypoť se v sauně pořádně. Děvčata, kdo máte co do činění u lékaře,ať to dobře dopadne, a všechny si nechte chutnat k obědu. ![]() Jdu odhlasovat Blance a děvčatům. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 20.05.2015 11:10 hod. | |||
|
Přeji dobré chutnání..já dusím vepř. kostky a pak přidám zeleninu a uvařím brambor.. Mužík už přijel, tak jsme měli kafíčko.. HELi..tak už letím k obědu Tatínek bude mít krásné kulatinky![]() Irčo..snad Tě bacily minou..dcera má chudina lazaret.. ![]() MARU..tak k tobě na oběd to taky namířím..ochutnat..toto jídlo jsem ještě nikdy nedělala Holky, u nás spadlo pár kapek..na hlíně to není poznat.. ![]() Ještě mám na dožehlení pár kousků.. Přeji vám všem dobré chutnáníčko ![]() |
||||
| koudy | Pěkné dopoledne | Datum vložení: 20.05.2015 10:52 hod. | |||
|
U nás prší,ale jen takové poprchávání...![]() ![]() I já si myslím,že v té soutěži nebylo něco fér... ![]() JInak děkuji za hlásky pro Blanku,ale ani tam to není dobré... ![]() Helčo,ty jsi mlsoun,ale určitě budeš pochválená... ![]() Kristi, užij si saunu...odjezd se ti blíží... ![]() Marti, ať Verunce kontrola dobře dopadne... Zdeni, dobré pořízení s mamkou u lékaře... ![]() Já dnes dělám zapečené nadívané papriky s brambory a salát... Vydrhla jsm Wc a koupelnu a vyhodila fikus na déšť...mám hotový meduňkový sirup a dělám novou dávku kumbuchy... ![]() Mějte všechny pěkný a pohodový den... ![]() |
||||
| hela52 | Přeji | Datum vložení: 20.05.2015 09:23 hod. | |||
|
krásné, sice zamračené středeční ráno. K obědu mám připravenou zeleninovou polévku s dvojím skládáním a protože mě honila mlsná na bramborový salát -tak už je hotov a ted budu obalovat řízky. Jsem zvědavá, co na to rodina řekne. Manžel něco tuší ale vnuk o tom neví - to bude pro něho překvápko - salát miluje nemusel by nic jiného. Pokud je venku pěkně vymetáme bud na kolech, nebo pěšky po okolí. Každých 14 dnů jezdíme k rodičům - zahrada je veliká, barák taky, tak než se to všechno dá do pořádku je den pryč. Už se těším, až se příští týden vrátí sestra z dovolené,(USA,Kanada)že se budeme střídat. 13. června budeme oslavovat tatínkovu 90. Hlavně, aby byoo hezky a oslava mohla proběhnout venku - mělo by nás být kolem 20 - ...mějte všechny pohodový klidný den. | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 20.05.2015 09:12 hod. | |||
|
u nás v noci také nepršelo, dokonce ráno vysvitlo sluníčko ,bylo to v 6.hod. Pak se ale zatáhlo a je opět skoro tma. Poprchává, na chodníkách je to vidět, ale na zahradě, když jsem byla za psem, není skoro znát. Vypadá to, že ale pršet bude. Jedu s Verunkou na kontrolu k zubaři do Brna,Irenko S. já mám vyšší zlý cholesterol už přes 15 let, napřed jenom hlídat, pak prášek Sortis 10 a už dva roky beru denně Sortis 20...To marodění u dcery je hrozné, ale u nás je to také občas, protože tu bydlí 7 lidí a to se snadno přenese...Přeji jim ať jsou brzy zdrávi a ty se raději snaž tomu vyhnout....Mějte všechny klidný a pohodový den.![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 20.05.2015 09:07 hod. | |||
|
No je to škoda,taky si myslím ,že to nebylo čisté 2dny po sobě to nešlo a pak jsme byli na jednou druzí a ten nárůst hlasů u soupeřů....Taky jsem byla do konce![]() Za chvíli jdu do sauny tak se musím pobalit.Máme zamračeno,v noci byla bouřka. Mějte pěkný den ![]() |
||||
| slunickoka | Dobré dopoledne přeji, | Datum vložení: 20.05.2015 09:02 hod. | |||
|
u nás neprší, ale je zataženo.Stále topím kvůli Mumíškovi. Vyndala jsem kotletku, nevím, co uvařím. U dcery je nemocných ze sedmi členů rodiny šest, tak se jim obloukem vyhýbám. Kdo jdete k lékařům, tak jenom dobré výsledky. Já mám poprvé v životě vyšší cukr a vyšší zlý cholesterol, no všechno je jednou poprvé. | ||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 20.05.2015 07:45 hod. | |||
|
Je zamračeno, v noci trochu popršelo. Já si stéjně myslím, že to poctivě neklikali, ale nedá se nic dělat.-Pojedem s mamkou k lékaři, tak mějte klidný den.![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno, | Datum vložení: 20.05.2015 06:54 hod. | |||
|
prší, prší jen se leje.![]() Taky jsem vydržela až do konce. |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 20.05.2015 06:41 hod. | |||
|
Krásné středeční ráno. Já jsem vydržela až do konce,ale nešlo nic víc dělat ![]() |
||||