Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
My dnes máme noky, kuř. kousky a sýrovou omáčku. A k večeři jsem koupila nové brambory, budou s kys. mlékem nebo párkem. Podle toho,jak je na tom Pepík. Starých brambor mám ještě haldu,ale tyhle se na mě v Jednotě tak smály, že jsem neodolala.
Helo, bramb. salát je i mé nejmilejší jídlo a s řízkem? Balada. Tatínek má krásný věk, snad bude hezky, aby se oslava povedla podle přání.
Tak u nás prší v jednom kuse, zahrádka se nekoná. Namočila jsem orchidejky, jak jsem tu starou přesadila, tak už je vidět, že se jí daří dobře.
Věrko, taky beru prášky na cholesterol už skoro 20let, jsem ten genet.případ, bez nich jsem měla i přes 10 a ani s prášky nejsem v normě.
Kristinko, vypoť se v sauně pořádně.
Děvčata, kdo máte co do činění u lékaře,ať to dobře dopadne, a všechny si nechte chutnat k obědu.Smajlík
Jdu odhlasovat Blance a děvčatům.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji dobré chutnání..já dusím vepř. kostky a pak přidám zeleninu a uvařím brambor..
Mužík už přijel, tak jsme měli kafíčko..
HELi..tak už letím k oběduSmajlíkTatínek bude mít krásné kulatinkySmajlík
Irčo..snad Tě bacily minou..dcera má chudina lazaret..Smajlík
MARU..tak k tobě na oběd to taky namířím..ochutnat..toto jídlo jsem ještě nikdy nedělala
Holky, u nás spadlo pár kapek..na hlíně to není poznat..Smajlík

Ještě mám na dožehlení pár kousků..
Přeji vám všem dobré chutnáníčkoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
U nás prší,ale jen takové poprchávání...SmajlíkSmajlík
I já si myslím,že v té soutěži nebylo něco fér...Smajlík
JInak děkuji za hlásky pro Blanku,ale ani tam to není dobré...Smajlík
Helčo,ty jsi mlsoun,ale určitě budeš pochválená...Smajlík
Kristi, užij si saunu...odjezd se ti blíží...Smajlík
Marti, ať Verunce kontrola dobře dopadne...
Zdeni, dobré pořízení s mamkou u lékaře...Smajlík
Já dnes dělám zapečené nadívané papriky s brambory a salát...Smajlík
Vydrhla jsm Wc a koupelnu a vyhodila fikus na déšť...mám hotový meduňkový sirup a dělám novou dávku kumbuchy...Smajlík

Mějte všechny pěkný a pohodový den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné, sice zamračené středeční ráno. K obědu mám připravenou zeleninovou polévku s dvojím skládáním a protože mě honila mlsná na bramborový salát -tak už je hotov a ted budu obalovat řízky. Jsem zvědavá, co na to rodina řekne. Manžel něco tuší ale vnuk o tom neví - to bude pro něho překvápko - salát miluje nemusel by nic jiného. Pokud je venku pěkně vymetáme bud na kolech, nebo pěšky po okolí. Každých 14 dnů jezdíme k rodičům - zahrada je veliká, barák taky, tak než se to všechno dá do pořádku je den pryč. Už se těším, až se příští týden vrátí sestra z dovolené,(USA,Kanada)že se budeme střídat. 13. června budeme oslavovat tatínkovu 90. Hlavně, aby byoo hezky a oslava mohla proběhnout venku - mělo by nás být kolem 20 - ...mějte všechny pohodový klidný den.
Obrázek uživatelky
profil
u nás v noci také nepršelo, dokonce ráno vysvitlo sluníčko ,bylo to v 6.hod. Pak se ale zatáhlo a je opět skoro tma. Poprchává, na chodníkách je to vidět, ale na zahradě, když jsem byla za psem, není skoro znát. Vypadá to, že ale pršet bude. Jedu s Verunkou na kontrolu k zubaři do Brna,Irenko S. já mám vyšší zlý cholesterol už přes 15 let, napřed jenom hlídat, pak prášek Sortis 10 a už dva roky beru denně Sortis 20...To marodění u dcery je hrozné, ale u nás je to také občas, protože tu bydlí 7 lidí a to se snadno přenese...Přeji jim ať jsou brzy zdrávi a ty se raději snaž tomu vyhnout....Mějte všechny klidný a pohodový den.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
No je to škoda,taky si myslím ,že to nebylo čisté 2dny po sobě to nešlo a pak jsme byli na jednou druzí a ten nárůst hlasů u soupeřů....Taky jsem byla do konceSmajlík
Za chvíli jdu do sauny tak se musím pobalit.Máme zamračeno,v noci byla bouřka.
Mějte pěkný denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás neprší, ale je zataženo.Stále topím kvůli Mumíškovi. Vyndala jsem kotletku, nevím, co uvařím. U dcery je nemocných ze sedmi členů rodiny šest, tak se jim obloukem vyhýbám. Kdo jdete k lékařům, tak jenom dobré výsledky. Já mám poprvé v životě vyšší cukr a vyšší zlý cholesterol, no všechno je jednou poprvé.
Obrázek uživatelky
profil
Je zamračeno, v noci trochu popršelo. Já si stéjně myslím, že to poctivě neklikali, ale nedá se nic dělat.-Pojedem s mamkou k lékaři, tak mějte klidný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
prší, prší jen se leje.Smajlík
Taky jsem vydržela až do konce.
Obrázek uživatelky
profil
Krásné středeční ráno.
Já jsem vydržela až do konce,ale nešlo nic víc dělatSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles