Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | dobré chutnání | Datum vložení: 22.05.2015 11:57 hod. | |||
|
Dobrou chuť.Já dnes byla u lékaře.Nesnáším ty prášky,tak mi dal jiné.Uvidím jak je budu snášet | ||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 22.05.2015 08:28 hod. | |||
|
Un nás svítí sluníčko, ale s misty mraky. Je ale dost solný vítr, byla jsem za psem, a ani se mu nechtělo ven....Jinak mě to tady od rána hučí a před okny mi stojí bragr a v další místni u oken stojí náklaďák. Dělají hluboké díry u souseda naproti a včera už mohli být dál,ale bagrem ulomili kus roury a tak toho nechali a dnes už je přivezli a pokračují....Mám je od oken necelé dva metry, kdybych tam neměla kaminky a dřeviny, myslím, že bych je měla vedle oken úplně.Už vás nebudu otravovat s kanalizací, ale přeji vám krásný den a hlavně klidný a pohodový.... ![]() ![]() |
||||
| Kasparek | krásné ranko raníčko | Datum vložení: 22.05.2015 08:11 hod. | |||
|
Krušnohorka hlásí všem sluníčko nám hřeje jen. Vlajkosláva vlaje nám do práce zas pospíchám. děkuji za hlásky ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 22.05.2015 08:00 hod. | |||
|
Ráno nakouklo sluníčko, ale už je pryč. Byla jsem na zahradě, v kelimku s pivem je nejméně 30slimáku malých, užíraji cuketu šmejdi. ijo máš pravdu s hlasováním. Mějte pěkný den.![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 22.05.2015 07:18 hod. | |||
|
děvčátka,nám svítí sluníčko po tom dešti máme záhonky uplácané tak to musím trochu zkypřit.U některých z vás vůbec nepršelo a tady máme tolik vody.Je odhlasováno to je také divné hlasujeme jak můžeme a holky se vůbec nehýbou z místa.Holky,také nemám chytrý telefon Hlavně že se všude dovolám,pak bych se musela zase učit nové věci.Jdu si udělat něco k snědku a vám přeji krásný den.![]() |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 22.05.2015 07:15 hod. | |||
|
Přeji pěkný páteček.. Asi uděláme na neděli taky SALÁT..děláte chutě ![]() ![]() Jinak tu fouká, a asi se dost ochladilo, kotlík topí ![]() K obědu bude špenát, vepř. kousky a br. noky...budu vařit až později..povezu mužově dceři něco do práce, chtěla si proto přijet, ale má auto v servisu, tak jsem se nabídla mně to nic neudělá jí ušetřím čas |
||||
| vlavod | Hezký pátek, | Datum vložení: 22.05.2015 07:01 hod. | |||
|
děvčátka děkuji za podporu, kterou mi dáváte.Jste fajn už mi to povídání s vámi chybělo.Hezký den všem. | ||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 21.05.2015 21:04 hod. | |||
|
dneska též nestíhám Dopoledne jsme byli na nákup koupili jsme si duo kuřátka,tak jsem porcovala 4 Na oběd jsme měli činu s rýži bude i na zítra.Pak jsem se rozhodla ,že odmrazím ještě mrazák do toho přijela dcerka s Anetkou a Barčou,měla dneska svátek ,my už ji přáli v nedělí, svátky moc neslavíme....Anýsek je miláček,pomojala se s babičkou a dědečkem ![]() ![]() Jaruško taky nemám chytrý telefon ![]() AničkoF s tou kamarádkou se netrap,však víš co je zač..... Děvčátka máte všechny hodně práce sázení,zalévání ,jste šikulky zvládáte vše ![]() ![]() Jani co ten salátek,taky děláš chutě jako Helča? ![]() ![]() Přeji všem klidnou nocku ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Kuk. | Datum vložení: 21.05.2015 20:54 hod. | |||
|
![]() Květákové placičky jsou hotové. Věrko, děkuji a mě budou stačit jen 3 kelímky.Já je dám synovi do skleníku.Muž je nemůže. Příští rok si už napěstuji.Ještě jednou dík. |
||||
| koudy | Děvčata, | Datum vložení: 21.05.2015 20:44 hod. | |||
|
přeji pěkný večer,klidnou noc a hezké sny... ![]() ![]() |
||||