Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Zatím neprší, jdu se ustrojit a mažu na rehabilitace. Pochod přes celé město. Zpět sestavímna nákupu a pak k našim. Dočtu vás asi až kvečeru.
Obrázek uživatelky
profil
Dobré ránko ..zase mi blbne internet..u emailů se mi kousl a hotovo..
U nás konečně v noci trošku poprčelo, ale chodníky už jsou suché, ale i tak jsem ráda, že se trošku zvlažilo...Dnes je zataženo a fouká vítr..
Rebarboru jsme taky měli, už nemáme.. Sestra ji má..jak se rozmnožuje??
Děvčátka, všem přeji,ať dnes nic nebolíSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobrý den.
U nás teď neprší. Za chvíli jedem do města, muž k mudr a já si nakoupím. Mějte hezký den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Teda nic moc, zamračeno, večer pořádně lilo.Marti tady také všude kopou , mění plynové potrubí.Vladěnko tak se opatruj a ty džemy musí být super. Mějte všechny pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásný den přejuSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
neprší a neprší...Právě mě opět hučí a stojí před domem náklaďáky a bagr. Dělá se kanalizace pro druhou stranu silnice, u nás byla udělána za domem z druhé stray asi před 5 lety. Silnice je celá vybroušená, koukají vršky z kanálů a je to celá ulic v bahně. nedá se chodit. Verunka šla dnes do školy po naší straně po obrubnících. Mě to bahno ničí, protože přes předsín chodí na dvůr, kde mají schodiště nahoru, ale když to uschne tak se to vysaje, musím nejméně denně 2x...Je to ale pro dobrou věc, máme tu svoji čističku vody jako obec a tak se nedá nic dělat....Dnes udělám plněné papriky s masem a rýží, rajsou a těstoviny, zbude i na zítra....Vladěnko jsi šikulka, já už lékaře nemám ráda také , ale co se dá dělat...Všem marodům přeji brzké vyzdravění i Mumíškovi...Přeji vám pěkný a klidný den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,prší a prší slupla jsem prášek,boli mě záda a za krkem nevím z čeho nic jsem v čera nedělala asi s té lenory.SmajlíkVladko také ti přeji oddech od lékařů a abys byla v pořádku.Mějte hezký denSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
v pondělí u lékaře, v úterý a ve středu u lékařů v Praze.V revmatologickém ústavu a na ONKO.Mám prokázanou revmatickou artritidu, kterou rozjely léky z onkologie.Už je neberu, ale bolesti mám stále.No teď budu mít od lékařské vědy trochu víc oddechu.Těším se na zahrádku mám
vyseto spostu kytek musím je zasadit už jsou přerostlé a zasázet dýně a cukety.Jinak budu vyrábět džemy z rebarbory.Dělám buď samostatnou nebo s banány, ananasem a brusinkami.Práce mne moc baví, většinou džemy rozdám, ale každému vždy udělám velkou radost.Přes zimu jsem nakoupila levný cukr a želírovací přípravek tak můžu začít.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné deštivé ráno.Už je čtvrtek. Už o 4hod ráno nakukují a vy ječtě spínkáte.
Zdravím ranní ptáče VĚRKUSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
byla jsem uklidit halu a schody,protože už bylo všude plno bláta a jak nám opravili chodník, tak kamínky, co dali nahoru, si nosíme do baráku.
Sluníčko, přeju rodině dcerky uzdravení, i Mumíškovi. Jistě je u kamen spokojený.
Regi, pobavila jsi se na setkání důchodců. Když vystupují děti,je to vždycky hezké.
Už se rozloučím. Jdu si udělat čaj, zase kašlu.
Tak mějte pěkný večer a dobrou noc.SmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles