Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| 2baculka | Hezký den přeji., | Datum vložení: 21.05.2015 08:54 hod. | |||
|
Zatím neprší, jdu se ustrojit a mažu na rehabilitace. Pochod přes celé město. Zpět sestavímna nákupu a pak k našim. Dočtu vás asi až kvečeru. | ||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 21.05.2015 08:46 hod. | |||
|
Dobré ránko ..zase mi blbne internet..u emailů se mi kousl a hotovo.. U nás konečně v noci trošku poprčelo, ale chodníky už jsou suché, ale i tak jsem ráda, že se trošku zvlažilo...Dnes je zataženo a fouká vítr.. Rebarboru jsme taky měli, už nemáme.. Sestra ji má..jak se rozmnožuje?? Děvčátka, všem přeji,ať dnes nic nebolí ![]() |
||||
| jimas | . | Datum vložení: 21.05.2015 08:38 hod. | |||
|
Dobrý den. U nás teď neprší. Za chvíli jedem do města, muž k mudr a já si nakoupím. Mějte hezký den. ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 21.05.2015 08:38 hod. | |||
|
Teda nic moc, zamračeno, večer pořádně lilo.Marti tady také všude kopou , mění plynové potrubí.Vladěnko tak se opatruj a ty džemy musí být super. Mějte všechny pohodový den.![]() |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 21.05.2015 08:35 hod. | |||
|
Krásný den přeju![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkný den, | Datum vložení: 21.05.2015 08:08 hod. | |||
|
neprší a neprší...Právě mě opět hučí a stojí před domem náklaďáky a bagr. Dělá se kanalizace pro druhou stranu silnice, u nás byla udělána za domem z druhé stray asi před 5 lety. Silnice je celá vybroušená, koukají vršky z kanálů a je to celá ulic v bahně. nedá se chodit. Verunka šla dnes do školy po naší straně po obrubnících. Mě to bahno ničí, protože přes předsín chodí na dvůr, kde mají schodiště nahoru, ale když to uschne tak se to vysaje, musím nejméně denně 2x...Je to ale pro dobrou věc, máme tu svoji čističku vody jako obec a tak se nedá nic dělat....Dnes udělám plněné papriky s masem a rýží, rajsou a těstoviny, zbude i na zítra....Vladěnko jsi šikulka, já už lékaře nemám ráda také , ale co se dá dělat...Všem marodům přeji brzké vyzdravění i Mumíškovi...Přeji vám pěkný a klidný den...![]() ![]() |
||||
| ija1 | Dobré ráno | Datum vložení: 21.05.2015 07:36 hod. | |||
|
děvčata,prší a prší slupla jsem prášek,boli mě záda a za krkem nevím z čeho nic jsem v čera nedělala asi s té lenory. Vladko také ti přeji oddech od lékařů a abys byla v pořádku.Mějte hezký den![]() |
||||
| vlavod | Krásný i když asi deštivý den, | Datum vložení: 21.05.2015 06:55 hod. | |||
|
v pondělí u lékaře, v úterý a ve středu u lékařů v Praze.V revmatologickém ústavu a na ONKO.Mám prokázanou revmatickou artritidu, kterou rozjely léky z onkologie.Už je neberu, ale bolesti mám stále.No teď budu mít od lékařské vědy trochu víc oddechu.Těším se na zahrádku mám vyseto spostu kytek musím je zasadit už jsou přerostlé a zasázet dýně a cukety.Jinak budu vyrábět džemy z rebarbory.Dělám buď samostatnou nebo s banány, ananasem a brusinkami.Práce mne moc baví, většinou džemy rozdám, ale každému vždy udělám velkou radost.Přes zimu jsem nakoupila levný cukr a želírovací přípravek tak můžu začít. ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 21.05.2015 06:26 hod. | |||
|
Krásné deštivé ráno.Už je čtvrtek. Už o 4hod ráno nakukují a vy ječtě spínkáte. Zdravím ranní ptáče VĚRKU ![]() |
||||
| Bm68 | Hezký večer, děvčata, | Datum vložení: 20.05.2015 21:04 hod. | |||
|
byla jsem uklidit halu a schody,protože už bylo všude plno bláta a jak nám opravili chodník, tak kamínky, co dali nahoru, si nosíme do baráku. Sluníčko, přeju rodině dcerky uzdravení, i Mumíškovi. Jistě je u kamen spokojený. Regi, pobavila jsi se na setkání důchodců. Když vystupují děti,je to vždycky hezké. Už se rozloučím. Jdu si udělat čaj, zase kašlu. Tak mějte pěkný večer a dobrou noc. ![]() ![]() ![]() |
||||