Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
přečetla jsem si zatím 2 stránky, a zbytek dočtu ted odpoledne. Dnes jsem vařila oběd zase já, dělala jsem knedlíkové tousty, a k nim také domácí tatarku z domácí majonézy. Počasí je tu spíše podzimní a již 3 večery topíme aby se době sedělo u televize Včera jsem hodně utrácela, koupila jsem nové povlečení, prostěradla a látku na nové závěsy do obyváku. Kdy ušiji, netuším.
Obrázek uživatelky
profil
Přeju krásnou sobSmajlíkotěnku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dnes jsou u nás rybářské závody,já tam nemusím, stejně je tam zima a fouká protivný vítr. Vnučka mi už donesla hotového pstruha, tak jsem jen uvařila dýňovou polévku.
Občas spadne pár kapek,je zataženo,ani jsem nezalévala, snad to vydrží.
Aby se doma ovlažil vzduch, upekla jsem piškot z meruňkami.Ještě mám zavařené z roku 2013,letos je vidět, že bude meruněk dost,tak ty staré je potřeba upotřebit.
Jani, příjemné posezení na srazu a Kristi, s kamarádkami.
Přeji příjemnou sobotu.
Obrázek uživatelky
profil
tu čokoládu vám závidímSmajlík,(v dobrém)taky mám ráda ,ale nesmím za prve cukr a za druhé bych se neunesla SmajlíkSmajlíkPa,pa utíkám k vařeníSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,Kristi tak jsem se s chutí po ránu zasmála.Máme tady zase pošmurno,v čera bylo krásně,trochu nám to proschlo a vypadá to znovu na déšť.Mám prádlo v pračceSmajlíkPůjde na půdu.V mrazáku jsem našla ještě švestky,budou knedlíky,muž chce s tvarohem,tak si šel pro něj do krámu.Mějte příjemnou sobotu.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji děvčátka...SmajlíkSmajlík

Nějak zase nestíhám...Smajlík
Počasí na nic, u nás nenapršelo, je zima a dost fouká...Smajlík
Budu smažit kapra, salát ne, jen bramborovou kaši...Smajlík
Odpoledne musíme na velký nákup...Smajlík
Čokolády miluju, mlsám každý večer,plavky mám v celku, kdyby se zadařilo někam k vodě......Smajlík
Kisti, Jani, užijte si setkání...Smajlík
Zdeni,měj se hezky u maminky...Smajlík
Jiřinko, pesani se vrátili, díru jsem opravila,ale moje vina,že jsem nezabezpečila bránu poti větru, ráno byli zase fuč, dovedl je jeden pán, tak se oprava bude opakovat, k tomu mi zničili pivoně u plotu...dobře mi tak...

Mějte všechny pohodovou sobotu, bez tápení a nepříjemností...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěknou sobotu.
My máme ještě salát na zítřek.SmajlíkSmajlík
Udělám zítra jen čerstvé řízky.SmajlíkSmajlík

U nás je pod mrakem a fouká silný vítr.

Já jedu dnes na sraz z devítky a tak mám už pilno.

Kristínko, užij si kamarádky a dobře se bavte.

I já nakupuji čokoládky v akci a mlsáme skoro každý večer.SmajlíkSmajlík

Mějte pěkný zbytek dne a pobavte se dobře s rodinou a vnoučaty.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
jdu jenom pozdravit,dneska dopoledne budu mít fofr,holky přijdou v jednuSmajlíkSmajlík
Dělala jsem rolády s krkovičky s nivou,k tomu bramborová kaše a karamelové zelí.Masko už čeká v troubě,ještě udělám pár chlebíčku.......
Ijo žádná štíhlost se nekoná,jen se udržujiSmajlíkNeboj mám hlídače s sebouSmajlíkSmajlíkŠviháci lázeňští jdou po čtyřicítkách a níž......SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Alči, co to slyším o čokoládkáchSmajlíkSmajlíkSmajlík,s radostí bych se přidalaSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkDo lázni si beru taky plavky,ale k moři beru opalovačky ať se Řeci poserou smíchy...SmajlíkA je mi to jedno,kdo nechce ať nekouká.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Marti tu taky škádli salátkemSmajlík
Děvčátka jdu pracovat,ať mě nehoní,mějte se krásněSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji hezkou sobotu..
KRISTY..já si raději vezmu plavky celkové.. aby někdo neomdlelSmajlíkProtože mlsná huba si nedá říci.. a muž stále plní ledničku a almaru, kde jsou dobrůtkySmajlíkon rád nakupuje, teď někdy byly čokolády sport v akci, tak koupil 4 druhy po čtyřech kouscích..no a já mám chodit kolem??SmajlíkSmajlíkto víš, že nechodímSmajlík
Budeme séct trávu..Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
nepršelo u nás opět, tak mám zalito ručně s konvema. Také nejsem ráda, když na zahradě by chtěla něco dělat dcera nebo manžel její. Svěříme jim tak sečení trávy sekačkou a jen když máme jinou práci.Člověk dokud to jde je puntičkář a nerad od svých zvyklostí ustupuje.To poznáte i vy na sobě. Manžel dělá tu hrubou práci, hlavně se stará o pole, tam zase jsem já jen podržto, počkej, nešlap tam.....To jsem si přečetla jen stránku pod sebou. Včera foukal velký vítr, tak jsem si nechala nákup masa na dnes a on fouká ještě víc.Za chvíli ale pro něj pojedu nakoupit do Rousínova.Kuřecího mám dost, ale také nějaké na řízky, naladily jste mě opět s tím salátem, brambor jsem uvařila velikou mísu a už mám přihlášené strávníky na neděli....Pěkný den a bez bolestí a karambolů všem....SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles