Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Anicka59 | Hezké odpoledne. | Datum vložení: 23.05.2015 14:28 hod. | |||
|
přečetla jsem si zatím 2 stránky, a zbytek dočtu ted odpoledne. Dnes jsem vařila oběd zase já, dělala jsem knedlíkové tousty, a k nim také domácí tatarku z domácí majonézy. Počasí je tu spíše podzimní a již 3 večery topíme aby se době sedělo u televize Včera jsem hodně utrácela, koupila jsem nové povlečení, prostěradla a látku na nové závěsy do obyváku. Kdy ušiji, netuším. | ||||
| Bm68 | Ahoj | Datum vložení: 23.05.2015 12:28 hod. | |||
|
Přeju krásnou sob otěnku.![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 23.05.2015 11:27 hod. | |||
|
dnes jsou u nás rybářské závody,já tam nemusím, stejně je tam zima a fouká protivný vítr. Vnučka mi už donesla hotového pstruha, tak jsem jen uvařila dýňovou polévku. Občas spadne pár kapek,je zataženo,ani jsem nezalévala, snad to vydrží. Aby se doma ovlažil vzduch, upekla jsem piškot z meruňkami.Ještě mám zavařené z roku 2013,letos je vidět, že bude meruněk dost,tak ty staré je potřeba upotřebit. Jani, příjemné posezení na srazu a Kristi, s kamarádkami. Přeji příjemnou sobotu. |
||||
| badysek | Děvčátka , | Datum vložení: 23.05.2015 11:23 hod. | |||
|
tu čokoládu vám závidím ,(v dobrém)taky mám ráda ,ale nesmím za prve cukr a za druhé bych se neunesla ![]() Pa,pa utíkám k vaření![]() |
||||
| ija1 | Dobré ranko | Datum vložení: 23.05.2015 09:59 hod. | |||
|
děvčátka,Kristi tak jsem se s chutí po ránu zasmála.Máme tady zase pošmurno,v čera bylo krásně,trochu nám to proschlo a vypadá to znovu na déšť.Mám prádlo v pračce Půjde na půdu.V mrazáku jsem našla ještě švestky,budou knedlíky,muž chce s tvarohem,tak si šel pro něj do krámu.Mějte příjemnou sobotu.![]() |
||||
| koudy | Pěkný den... | Datum vložení: 23.05.2015 09:52 hod. | |||
|
přeji děvčátka...![]() ![]() Nějak zase nestíhám... ![]() Počasí na nic, u nás nenapršelo, je zima a dost fouká... ![]() Budu smažit kapra, salát ne, jen bramborovou kaši... ![]() Odpoledne musíme na velký nákup... ![]() Čokolády miluju, mlsám každý večer,plavky mám v celku, kdyby se zadařilo někam k vodě...... ![]() Kisti, Jani, užijte si setkání... ![]() Zdeni,měj se hezky u maminky... ![]() Jiřinko, pesani se vrátili, díru jsem opravila,ale moje vina,že jsem nezabezpečila bránu poti větru, ráno byli zase fuč, dovedl je jeden pán, tak se oprava bude opakovat, k tomu mi zničili pivoně u plotu...dobře mi tak... Mějte všechny pohodovou sobotu, bez tápení a nepříjemností... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 23.05.2015 09:30 hod. | |||
|
![]() pěknou sobotu. My máme ještě salát na zítřek. ![]() ![]() Udělám zítra jen čerstvé řízky. ![]() ![]() U nás je pod mrakem a fouká silný vítr. Já jedu dnes na sraz z devítky a tak mám už pilno. Kristínko, užij si kamarádky a dobře se bavte. I já nakupuji čokoládky v akci a mlsáme skoro každý večer. ![]() ![]() Mějte pěkný zbytek dne a pobavte se dobře s rodinou a vnoučaty. ![]() ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 23.05.2015 09:17 hod. | |||
|
jdu jenom pozdravit,dneska dopoledne budu mít fofr,holky přijdou v jednu![]() ![]() Dělala jsem rolády s krkovičky s nivou,k tomu bramborová kaše a karamelové zelí.Masko už čeká v troubě,ještě udělám pár chlebíčku....... Ijo žádná štíhlost se nekoná,jen se udržuji Neboj mám hlídače s sebou![]() Šviháci lázeňští jdou po čtyřicítkách a níž......![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Alči, co to slyším o čokoládkách ![]() ![]() ,s radostí bych se přidala![]() ![]() ![]() Do lázni si beru taky plavky,ale k moři beru opalovačky ať se Řeci poserou smíchy... A je mi to jedno,kdo nechce ať nekouká.....![]() ![]() ![]() Marti tu taky škádli salátkem ![]() Děvčátka jdu pracovat,ať mě nehoní,mějte se krásně ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 23.05.2015 08:42 hod. | |||
|
Přeji hezkou sobotu.. KRISTY..já si raději vezmu plavky celkové.. aby někdo neomdlel Protože mlsná huba si nedá říci.. a muž stále plní ledničku a almaru, kde jsou dobrůtky on rád nakupuje, teď někdy byly čokolády sport v akci, tak koupil 4 druhy po čtyřech kouscích..no a já mám chodit kolem??![]() to víš, že nechodím![]() Budeme séct trávu.. ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěknou sobotěnku | Datum vložení: 23.05.2015 08:38 hod. | |||
|
nepršelo u nás opět, tak mám zalito ručně s konvema. Také nejsem ráda, když na zahradě by chtěla něco dělat dcera nebo manžel její. Svěříme jim tak sečení trávy sekačkou a jen když máme jinou práci.Člověk dokud to jde je puntičkář a nerad od svých zvyklostí ustupuje.To poznáte i vy na sobě. Manžel dělá tu hrubou práci, hlavně se stará o pole, tam zase jsem já jen podržto, počkej, nešlap tam.....To jsem si přečetla jen stránku pod sebou. Včera foukal velký vítr, tak jsem si nechala nákup masa na dnes a on fouká ještě víc.Za chvíli ale pro něj pojedu nakoupit do Rousínova.Kuřecího mám dost, ale také nějaké na řízky, naladily jste mě opět s tím salátem, brambor jsem uvařila velikou mísu a už mám přihlášené strávníky na neděli....Pěkný den a bez bolestí a karambolů všem....![]() ![]() |
||||