Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 24.05.2015 07:55 hod. | |||
|
Aničko Filipi..moc si ty známé rozmazluješ, hlavně jestli nezapomenou a zaplatí..já na jeden takový dloužek čekám přes 30let a nic![]() ![]() Děvčátka, přeji hezkou neděli.. ![]() Děkuji všem,kdo mi dáváte hlásky, koukáte na fotky... ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 24.05.2015 07:31 hod. | |||
|
Přejí krásnou neděličku U nás celou noc pršelo,ale teď jenom mží![]() Já musím do Billy koupit mletou kávu Jihlavanku. Kupují jí ještě 2 kámoškám. Nejhorší je na tom,že na zaplacení čekám až po jejích důchodě ![]() Posledně mě tá co chodila na 8 hod návštěvy ,řekla,že než mi jí zaplatila měla jí už skoro vypitou Teď mi dluží za 10ks másel cca 215 a budu čekat na zaplacení do 12.6 kdy bere.No není to na posr...?![]() |
||||
| badysek | Pěkný večer děvčátka, | Datum vložení: 23.05.2015 21:38 hod. | |||
|
vše uklizeno,pěkně jsme se pobavily,bylo veselo![]() Večer se stavil nejstarší vnuk a pochutnal si na chlebíčkách co zbyly![]() Jani taky jsi si to určitě užila ![]() Je pěkné si zavzpomínat![]() ![]() Alči já vím ,že nesmíš na sluníčko,je dobře,že se toho držíš ![]() ![]() Přeji dobrou nocku ![]() ![]() |
||||
| ija1 | Hezký večer | Datum vložení: 23.05.2015 20:03 hod. | |||
|
děvčata,mě to tu také blbne navíc od rána leje jako s konve,nic nás neba a jdem do pelíšku k telce.Přeji dobrou noc![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 23.05.2015 19:57 hod. | |||
|
Jen se loučím..3x jsem restartovala počítač,vždy se kousl, když jsem chtěla na stránky Casali, tak soutěž na dnes odpověď neznám a už to počtvrté zkoušet nebudu..na to nemám nervy.. Dobrou nocku přeji.. |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 23.05.2015 18:45 hod. | |||
|
Tak tady neprší zatím , ten silný vítr to rozhání asi. U mamky jsme pokecali, byla jsem popřát bráchovi, narodil se mu první vnuk. Annau to se stává, už se nás drží trochu skleroza. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.![]() |
||||
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 23.05.2015 17:21 hod. | |||
|
tak u nás se rozpršelo, tak jak má, asi od 16 hodin, teplota kolem 10 st. Věrko, tak já měla podrážděnou slinivku(podle doktora) v loni,v říjnu.Bolelo mě v podbřišku na levé straně, ne pořád, ale chvilkama, a byla jsem taky bez nálady. A taky jsem měla zácpu. Doktor mi vzal krev, měla jsem zvýšené hodnoty. Předepsal mi Pangrol. Potom se mi už ulevilo, ani na ultrazvuk břicha jsem nešla. Taky jsem do té doby do sebe cpala všechno možné. Celý listopad jsem potom držela detoxikační stravu. Problémy se zažíváním skončily. Teď hlavně dodržuji kombinaci jídel podle grafu z knihy A. Mačingové. Hodně vařím podle jejich receptů,chutnají mi. A minulý týden jsem zase něco vyvedla. Vařila jsem poslední červenou řepu, odešla jsem jen na chvilinku k synovi a řepu jsem uškvařila, byla k ničemu. Ještě že byl doma muž,tak plyn vypnul.Tak toto se mi občas stává,když jdu z domu, tisíckrát všechno kontroluji. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 23.05.2015 17:19 hod. | |||
|
Věrko, já počítači nerozumím.. je to pro mne záhada..![]() Holky, už tu pěkně prší asi hodinu, tak bude už opravdu zalito.. Vařím brambory na salát,když jste dělaly chutě.. |
||||
| Anicka59 | Karofka | Datum vložení: 23.05.2015 16:40 hod. | |||
|
Ikonka vydrží uritě 1-2 měsíce, než se zase podaří něco hezčího. A díky za nádhernou fotku zaslanou na email | ||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 23.05.2015 14:32 hod. | |||
|
U nás je ošklivo, ochladilo se, obloha šedá a po obědě přeletěla přeháňka..tráva už je naštěstí pohrabaná a v komposterech...teď máme s dědou kafíčko..trošku jsem mu nadala, ale už je to dobré, myslela jsem, že bude tichá domáctnost déle..sesekl mi stromeček- kvetoucí vrbičku, byla malá, ale spolu jsme ji loni sadili, tak o ní věděl a tvrdil mi, že ne, že myslel, že je to tráva... Kristy, já se u moře neopaluji, tak beru jen dvoje celkové, poplavu chvíli v moři a jdu na pokoj se převléci do normálního oblečení..vybíráme hotely hned u pláže, abych nemusela chodit po slunku.. ![]() Věruš,že stránka nejde zoobrazit, či skončila platnost, mi dělá často..i jednou, když jsem měla napsaný článek, já to píši rovnou, bez nějakého zálohování, to mne tehdy i naštvalo, dlouho jsem pak žádný článek nepsala.. dělá mi to i u vkládání fotek.. včera zase, když jsem chtěla u fotky vybrat album, kam to chci vložit, mi naskakovala reklama..![]() Slinivka je prevít..to chce asi hodně přísnou dietu. |
||||