Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Aničko Filipi..moc si ty známé rozmazluješ, hlavně jestli nezapomenou a zaplatí..já na jeden takový dloužek čekám přes 30let a nicSmajlíkSmajlík

Děvčátka, přeji hezkou neděli..Smajlík
Děkuji všem,kdo mi dáváte hlásky, koukáte na fotky...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přejí krásnou neděličkuSmajlíkU nás celou noc pršelo,ale teď jenom mžíSmajlík
Já musím do Billy koupit mletou kávu Jihlavanku. Kupují jí ještě 2 kámoškám. Nejhorší je na tom,že na zaplacení čekám až po jejích důchoděSmajlík
Posledně mě tá co chodila na 8 hod návštěvy ,řekla,že než mi jí zaplatila měla jí už skoro vypitouSmajlík Teď mi dluží za 10ks másel cca 215 a budu čekat na zaplacení do 12.6 kdy bere.No není to na posr...?Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
vše uklizeno,pěkně jsme se pobavily,bylo veseloSmajlíkSmajlíkVečer se stavil nejstarší vnuk a pochutnal si na chlebíčkách co zbylySmajlík
Jani taky jsi si to určitě užilaSmajlíkSmajlíkJe pěkné si zavzpomínatSmajlíkSmajlík
Alči já vím ,že nesmíš na sluníčko,je dobře,že se toho držíšSmajlíkSmajlík
Přeji dobrou nockuSmajlík
Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčata,mě to tu také blbne navíc od rána leje jako s konve,nic nás neba a jdem do pelíšku k telce.Přeji dobrou nocSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jen se loučím..3x jsem restartovala počítač,vždy se kousl, když jsem chtěla na stránky Casali, tak soutěž na dnes odpověď neznám a už to počtvrté zkoušet nebudu..na to nemám nervy..

Dobrou nocku přeji..
Obrázek uživatelky
profil
Tak tady neprší zatím , ten silný vítr to rozhání asi. U mamky jsme pokecali, byla jsem popřát bráchovi, narodil se mu první vnuk. Annau to se stává, už se nás drží trochu skleroza. Děvčátka mějte pěkný večer a dobře se vyspěte.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
tak u nás se rozpršelo, tak jak má, asi od 16 hodin, teplota kolem 10 st.
Věrko, tak já měla podrážděnou slinivku(podle doktora) v loni,v říjnu.Bolelo mě v podbřišku na levé straně, ne pořád, ale chvilkama, a byla jsem taky bez nálady. A taky jsem měla zácpu. Doktor mi vzal krev, měla jsem zvýšené hodnoty. Předepsal mi Pangrol. Potom se mi už ulevilo, ani na ultrazvuk břicha jsem nešla. Taky jsem do té doby do sebe cpala všechno možné. Celý listopad jsem potom držela detoxikační stravu. Problémy se zažíváním skončily. Teď hlavně dodržuji kombinaci jídel podle grafu z knihy A. Mačingové. Hodně vařím podle jejich receptů,chutnají mi.
A minulý týden jsem zase něco vyvedla. Vařila jsem poslední červenou řepu, odešla jsem jen na chvilinku k synovi a řepu jsem uškvařila, byla k ničemu. Ještě že byl doma muž,tak plyn vypnul.Tak toto se mi občas stává,když jdu z domu, tisíckrát všechno kontroluji.
Obrázek uživatelky
profil
Věrko, já počítači nerozumím..Smajlík je to pro mne záhada..Smajlík
Holky, už tu pěkně prší asi hodinu, tak bude už opravdu zalito..Smajlík Vařím brambory na salát,když jste dělaly chutě..
Obrázek uživatelky
profil
Ikonka vydrží uritě 1-2 měsíce, než se zase podaří něco hezčího. A díky za nádhernou fotku zaslanou na email
Obrázek uživatelky
profil
U nás je ošklivo, ochladilo se, obloha šedá a po obědě přeletěla přeháňka..tráva už je naštěstí pohrabaná a v komposterech...teď máme s dědou kafíčko..trošku jsem mu nadala, ale už je to dobré, myslela jsem, že bude tichá domáctnost déle..sesekl mi stromeček- kvetoucí vrbičku, byla malá, ale spolu jsme ji loni sadili, tak o ní věděl a tvrdil mi, že ne, že myslel, že je to tráva...
Kristy, já se u moře neopaluji, tak beru jen dvoje celkové, poplavu chvíli v moři a jdu na pokoj se převléci do normálního oblečení..vybíráme hotely hned u pláže, abych nemusela chodit po slunku..Smajlík
Věruš,že stránka nejde zoobrazit, či skončila platnost, mi dělá často..i jednou, když jsem měla napsaný článek, já to píši rovnou, bez nějakého zálohování, to mne tehdy i naštvalo, dlouho jsem pak žádný článek nepsala..Smajlíkdělá mi to i u vkládání fotek.. včera zase, když jsem chtěla u fotky vybrat album, kam to chci vložit, mi naskakovala reklama..Smajlík
Slinivka je prevít..to chce asi hodně přísnou dietu.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles