Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 24.05.2015 09:24 hod. | |||
|
Jani hodně ZDRAVÍČKA a štěstíčka k svátku![]() ![]() ![]() ![]() Na srazu bylo určitě bezva ![]() ![]() U nás zamračeno,nic moc..... AničkoF tys jsi ty kámošky fakt hledala lupou jak píše IJA i Jaruš má pravdu,kdo ví jestli bys se dočkala pomoci od nich....Vědí,že jsi dobračisko tak toho zneuživají ![]() ![]() Taky dnes nevařím ,máme od včera tak budeme lenošít ![]() ![]() Mějte pěknou neděli ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 24.05.2015 08:48 hod. | |||
|
![]() pěknou neděli. Děkuji všem za přání k svátku. U nás poprchává.Já byla už ráno posbírat slimáky a na procházce s fenkami. Budu dělat jen ty řízky k salátu, který pěkně uležel. Sraz se vydařil bylo nás sice málo, ale zahráli jsme si i kuželky.Přijela jsem o půlnoci.Domluvili jsme se, že se budeme scházet už každý rok. Aničko F, také si myslím, že Tě ty "kámošky" využívají. Jdu si udělat kávu na probuzení. ![]() ![]() |
||||
| Jakaz | filipi | Datum vložení: 24.05.2015 08:37 hod. | |||
|
Takové kámošky - dá se jim tak vůbec říkat? Když budeš Ty něco potřebovat - pomohou a nebo se na Tebe vykašlou? Berou důchod stejně jako Ty, tak když na něco nemají, třeba i na kafe, tak ať si ho koupí až na ně budou mít a nedělají si z Tebe nejen záložnu na peníze, ale i poskoka, protože jim to koupíš a ještě přineseš - nedělej jim otroka, podle mně od nich nic nemůžeš čekat | ||||
| annau | Zdravím všechny děvčata, | Datum vložení: 24.05.2015 08:36 hod. | |||
|
u nás napršelo dost, a už by nemuselo, zalito je dost. Na zahradu se nedá, tak se budu též vyvalovat u telky. Na oběd mám ještě polévku od včera a udělám řízky, pro sebe dietní a pro muže klasiku. Irenko,to ucho ti nezávidím, asi ti do něho nafoukalo,s ušima jsem si taky zažila dost problémů.K lékaři určitě běž. |
||||
| Jakaz | . | Datum vložení: 24.05.2015 08:32 hod. | |||
|
Připojuji se s přáním k svátku všem Janám a Janičkám | ||||
| Sarita | - | Datum vložení: 24.05.2015 08:31 hod. | |||
|
Máme zamračeno, ale nepršelo a neprší. Už jsem si umyla vlasy , pak půjdu kouknout na zahradu co dělaji slimáci![]() Mějte pěknou neděli. ![]() |
||||
| Sarita | Pěknou neděli | Datum vložení: 24.05.2015 08:29 hod. | |||
|
Tak nejdříve Janičce Dneska Jana svátek slaví, tak jí přejem pevné zdraví. Hodně lásky, šťastný krok, ať se jí daří celý rok. Krásný svátek, Janičko, posíláme přáníčko. Vše nejlepší ![]() |
||||
| annau | Jani, | Datum vložení: 24.05.2015 08:25 hod. | |||
|
taky přeji k jmeninám všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a kopec štěstí. | ||||
| ija1 | Janičko | Datum vložení: 24.05.2015 08:00 hod. | |||
|
přeji ti všechno nejlepší,hodně štěstíčka,zdravíčka a pohodu k svátku![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 24.05.2015 07:56 hod. | |||
|
děvčata,Aničko takové kamarádky si hledala lupou?Asi je nějakým způsobem přitahuješ.Jani a Kristi,pěkně jste si užily veselí.Nás to čeká v neděli,bude pout aspoň kdyby bylo hezké počasí.Mží celou noc,vůbec to nechce přestat,máme 2 sudy plné vody a to muž naplnil kde co.Ráno musím k doktorce mám zalehlé ucho,stávkuje nechce nic slyšet,tak ho rozkapávám a jdu na výplach Vařit nebudu je od v čera a bude zase jen válení u telky a vy se také přidejte at je nás víc. Zvednu ruku jen na hlasování.Jdu na kafíčko.Mějte pěkný den. |
||||