Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| filipi | jo... | Datum vložení: 24.05.2015 13:38 hod. | |||
|
Janičkám přejí vše nej nej hlavně zdravíčko![]() ![]() Také mám dceru Janu.Té jsem přála už včera. Dáreček si vyzvedne až za mnou přijede ![]() |
||||
| filipi | kuk děvčata | Datum vložení: 24.05.2015 13:26 hod. | |||
|
hásím pozní příchod Já se z nákupu neumím vrátit včas. Máte pravdu s těma 2 ksamarádkama-já to vím .Ale dnes jsem potkala dlouholetou kamarádku.Pozvala mě na oběd(včera zabíjeli prasátko) Moc jsem si pochutnala,ale je mě těžko.Doma si vařím dietně a tady si dám ovárek s křenem Já mám jenom 2 kamarádky na život i na smrt a to je právě tato Růžena a Maruška s kterou jezdím na chatu Marcizaj-Marcelka má hezký článek![]() ![]() U nás je pod mrakem a poprchává. Krásný den přejí všem ![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 24.05.2015 12:56 hod. | |||
|
Asi půjdeme na procházku ![]() Zdeni bude to perné,nerada se balím a ještě pro 2.......... U Blanky mi skočilo na 43 ![]() ![]() |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 24.05.2015 12:14 hod. | |||
|
Dobré chutnání, Bady tak to budeš po neděli kmitat Filipi já nic nekomentuji, máš dobré - spíš vyčurané kamarádky. Maru také hlasuji. Děvčátka mějte pěkné odpoledne.![]() |
||||
| badysek | Kuk, | Datum vložení: 24.05.2015 12:02 hod. | |||
|
dobrou chuť k nedělnímu obědu![]() Blani,ještě vůbec nejsem sbalená,fofry se budou konat od pondělí,nástup máme 31.5.přiští nedělí,obědvat budeme už v lázních Maru tak máš dětičky na chatkách ![]() Čivavce taky všechno nej ![]() |
||||
| koudy | Ahojky.... | Datum vložení: 24.05.2015 11:27 hod. | |||
|
a pěknou neděli... V noci nám konečně napršlo, tak jsem se dočkala a máme pěkně zalito... ![]() Jen jsme zastavovali s dětma nájez slimošů z jednoho neudržovaného pozemnku po cestě směrem k naším zahradám...první nápor zastaven, ale nevím ,jak to bude dál... Teďka vařím,...dušené kuře,omáčka,knedlík... Ještě něco dětem na mls upéct,jen nevím co rychlého... Hlasuju pravidelně, zkoušela hlasovat i vnoučata,ale nejde to, asi protože jsou napojeni na moji vifinu... Aničko F, ohledně kamarádek se připojuji k děvčatům..jsi moc hodná a to někteří lidé využijí... Děvčátka mějte klidný a pohodový den... ![]() ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji dobré chutnání... | Datum vložení: 24.05.2015 11:26 hod. | |||
|
Jdu vám popřát k nedělním obídkům Já jdu smažit řízky..muž již přijel z práce ![]() |
||||
| koudy | Přeji krásnou neděli... | Datum vložení: 24.05.2015 11:20 hod. | |||
|
Janičce k dnešnímu svátku vše nejlepší, zdraví, štěstí, pohodu, ať se daří na zahrádce a s pesanama... ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 24.05.2015 10:26 hod. | |||
|
hezkou neděli!![]() ![]() ![]() Napřed přeju Janě vše nejlepší, hlavně zdravíčko a aby měla pořád tolik elánu, jako dosud. ![]() A vlastně taky Čivavce, jestli ještě aspoň nakukukuje. Jani, hodně zdraví. ![]() Děvčata, nemám dočteno, doufám, že v nejblitžších dnech bude vše v normálu a budu sem zase chodit pravidelně. Kristi, už jsi sbalená? |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 24.05.2015 09:24 hod. | |||
|
Jani..vše nej k dnešnímu svátku![]() ![]() |
||||