Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | Ahojky.. | Datum vložení: 24.05.2015 19:31 hod. | |||
|
Přeji pěkný večer...ještě budu hlasovat, ale jinak už budu s mužem sledovat telku.. Věruš, snad muž již koliku nedostane, jestli drží dietu.. Holky..pa zítra.. ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 24.05.2015 19:03 hod. | |||
|
Nepršelo, slunko svítilo chvílemi, ale vítr studený,Jiřinko běž s tím tlakem, není to žádná sranda.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.![]() |
||||
| badysek | Kuk | Datum vložení: 24.05.2015 18:56 hod. | |||
|
přišli jsme z procházky,ale nožičky bolí au au![]() Bylo to asi 8 km,nic mi nebylo až jak jsem sedla![]() ![]() Blani ,podrž šipku na procentech a naskočí ti hlasy ![]() Ali to je fakt na infarkt Já nás balím oba sama![]() ![]() Jiřinko takový tlak,žádná sranda utíkej na vyšetření!!!!!! Věruško chudák manžel,takové bolestí,to si užil..... ![]() Dneska se už loučím,mějte pěkný večer a dobrou noc ![]() ![]() Klikat ještě budu ![]() ![]() |
||||
| bertice | Zdravím, děvčata | Datum vložení: 24.05.2015 18:49 hod. | |||
|
u nás o víkendu panuje hnusné a pošmourné počasí. V pátek jsme měli akci/ narozeninovou pro dceru/ a grilovali jsme pod střížkou. Ale jinak to bylo prima posezení. Jedna z hostů měla s sebou dcerku, o rok starší od naší vnučky, tak si spolu hrály, dováděly, občas se i poškorpily. Ale rozuměly si, pár fotek jsem dala do galerie. Přeji všem marodům, ať dojde ke zlepšení, všem slavícím hodně zdravíčka. V úterý se manžel chystá na kontrolu k lékaři. Já mám koncem týdne návštěvu léčitele a konečně jsem se objednala na neurologii kvůli brnící levé ruce. Asi to bude karpál a už mně to dost obtěžuje/ hlavně v noci/. Mějte pohodový večer a klidnou noc. |
||||
| Bm68 | Kuk | Datum vložení: 24.05.2015 18:39 hod. | |||
|
Pro Blanku taky klikám, i včera, ale moc často nemůžu. Teď měly každá 43%, ale počet hlasů nepoznám. Věrko, jak poznáš, že je rozdíl 16 hlasů? |
||||
| MaKuShKa15 | Pěkný večer, | Datum vložení: 24.05.2015 18:27 hod. | |||
|
Klikání pro Blanku končí v úterý ve 24.00 hod. Už zase začaly klikat pro rivalku má 44%, Blanka 43%. Zapojíme na ty dva dny síly a ať to vyhraje Blanka....Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc.....![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 24.05.2015 16:48 hod. | |||
|
Jiřinko..snad se to nebude opakovat..pořádně Tě vyšetří a nasadí léčbu.. Byli jsme na krátké procházce..máme zalito, ale salát a truhlíky půjdu zalít..přece jen byl dost teplý den.. Maru, jen tu Blanku udržet..já i procházku zvolila kratší, abych mohla hlásnout ![]() Kristy...já se balívám trošku s předstihem, ale můj muž tak hodinu, dvě před odjezdem, je infarktová situace, když hledá třeba voucher, nebo pojištění, to je pak na zabití, papíry a finance má na starost on... jinak se balíme každý sám.. už jsme zvyklí![]() |
||||
| Anicka59 | Nejdříve | Datum vložení: 24.05.2015 16:48 hod. | |||
|
popřeji Janičkám k svátku vše nejlepší, hodně zdraví a také hodně lásky od těch nejbližších a také hodně štěstí. O slavnosti chřestu mluvili i v TV. Já mám tlak tak vysoký a beru prášky. Aničko F. opravdu se nenechávej využívat. A jak píší děvčata, tvé kamarádky mají také své důchody. Tady se honí mraky, asi zaprší |
||||
| MaKuShKa15 | Přeji pěkné odpoledne, | Datum vložení: 24.05.2015 15:21 hod. | |||
|
Nejprve popřeji Janičce k jejímu svátku vše nejlepší, hodně štěstí a mnoho hezkých chvil v kruhu rodiny, do které patří i ty dvě krásné fenky ![]() ![]() ![]() ![]() .....Já jsem měla dva dny hlídání našich 3 vnoučat. Dcera s manželem jeli na Slavnosti chřestu do Ivančic, spali tam u příbuzných manžela...Už tam byli asi po třetí a vždy se jim programy obou dnů moc líbily a ochutnávky jídel z chřestu také. Dovezla i mě asi 1 kg mladých výhonků...Dnes už přijeli, ale hned jeli na fotbal, vnuk hrál po obědě za dorost ve Slavkově a potom v 16.30 hraje doma za muže. Tak ho jeli podpořit....Přeji všem pěkné odpoledne a Jiřinko, to je nemilé, ale mě také haspruje ten spodní tlak a mám na to prášky , je to od srdíčka. Nechej se raději včas vyšetřit a hlavně se šetři i ty....![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobrý den. | Datum vložení: 24.05.2015 14:29 hod. | |||
|
Přeji oběma Janičkám všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka. Z pátku na sobotu mě bylo blbě. Bylo mě dívně už když jsem šla ležet. Myslela jsem si, že to zaspím, ale udělalo se mi ještě hůř. Změřila jsem tlak a byl přes 240 na 115. Zavolala jsem si pohotovost a šla vzbudit muže, aby na ně čekal. Myslela jsem, že to je alergická reakce na směs mých večerních léků a sušeného ovoce z trhu, tak jsem si vzala Zyrtec. Trochu mi bylo po něm líp. Paní doktotka, která přijela, naměřila tlak už jenom 180/110. Dala mě 2 tablety, které okamžitě sníží tlak a odvézt mě do nemocnice nebylo potřeba. Měla jsem jít na interní kontrolu v červnu, ale mudr řekla, že se mám přeobjednat na příští týden. Ještě dneska jsem jako po flámu. Mějte hezké nedělní odpoledne |
||||