Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkný večer...ještě budu hlasovat, ale jinak už budu s mužem sledovat telku..
Věruš, snad muž již koliku nedostane, jestli drží dietu..
Holky..pa zítra..SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Nepršelo, slunko svítilo chvílemi, ale vítr studený,Jiřinko běž s tím tlakem, není to žádná sranda.Děvčátka mějte pěkný večer a dobrou noc.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
přišli jsme z procházky,ale nožičky bolí au auSmajlíkSmajlíkBylo to asi 8 km,nic mi nebylo až jak jsem sedlaSmajlíkSmajlík
Blani ,podrž šipku na procentech a naskočí ti hlasySmajlík
Ali to je fakt na infarktSmajlík Já nás balím oba samaSmajlíkSmajlík
Jiřinko takový tlak,žádná sranda utíkej na vyšetření!!!!!!
Věruško chudák manžel,takové bolestí,to si užil.....Smajlík
Dneska se už loučím,mějte pěkný večer a dobrou nocSmajlíkSmajlík
Klikat ještě buduSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás o víkendu panuje hnusné a pošmourné počasí. V pátek jsme měli akci/ narozeninovou pro dceru/ a grilovali jsme pod střížkou. Ale jinak to bylo prima posezení. Jedna z hostů měla s sebou dcerku, o rok starší od naší vnučky, tak si spolu hrály, dováděly, občas se i poškorpily. Ale rozuměly si, pár fotek jsem dala do galerie. Přeji všem marodům, ať dojde ke zlepšení, všem slavícím hodně zdravíčka. V úterý se manžel chystá na kontrolu k lékaři. Já mám koncem týdne návštěvu léčitele a konečně jsem se objednala na neurologii kvůli brnící levé ruce. Asi to bude karpál a už mně to dost obtěžuje/ hlavně v noci/.
Mějte pohodový večer a klidnou noc.
Obrázek uživatelky
profil
Pro Blanku taky klikám, i včera, ale moc často nemůžu. Teď měly každá 43%, ale počet hlasů nepoznám. Věrko, jak poznáš, že je rozdíl 16 hlasů?
Obrázek uživatelky
profil
Klikání pro Blanku končí v úterý ve 24.00 hod. Už zase začaly klikat pro rivalku má 44%, Blanka 43%.Smajlík Zapojíme na ty dva dny síly a ať to vyhraje Blanka....Přeji vám pěkný večer a klidnou dobrou noc.....SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jiřinko..snad se to nebude opakovat..pořádně Tě vyšetří a nasadí léčbu..
Byli jsme na krátké procházce..máme zalito, ale salát a truhlíky půjdu zalít..přece jen byl dost teplý den..
Maru, jen tu Blanku udržet..já i procházku zvolila kratší, abych mohla hlásnout Smajlík

Kristy...já se balívám trošku s předstihem, ale můj muž tak hodinu, dvě před odjezdem, je infarktová situace, když hledá třeba voucher, nebo pojištění, to je pak na zabití, papíry a finance má na starost on... jinak se balíme každý sám..Smajlíkuž jsme zvyklíSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
popřeji Janičkám k svátku vše nejlepší, hodně zdraví a také hodně lásky od těch nejbližších a také hodně štěstí. O slavnosti chřestu mluvili i v TV. Já mám tlak tak vysoký a beru prášky. Aničko F. opravdu se nenechávej využívat. A jak píší děvčata, tvé kamarádky mají také své důchody.
Tady se honí mraky, asi zaprší
Obrázek uživatelky
profil
Nejprve popřeji Janičce k jejímu svátku vše nejlepší, hodně štěstí a mnoho hezkých chvil v kruhu rodiny, do které patří i ty dvě krásné fenky SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík.....Já jsem měla dva dny hlídání našich 3 vnoučat. Dcera s manželem jeli na Slavnosti chřestu do Ivančic, spali tam u příbuzných manžela...Už tam byli asi po třetí a vždy se jim programy obou dnů moc líbily a ochutnávky jídel z chřestu také. Dovezla i mě asi 1 kg mladých výhonků...Dnes už přijeli, ale hned jeli na fotbal, vnuk hrál po obědě za dorost ve Slavkově a potom v 16.30 hraje doma za muže. Tak ho jeli podpořit....Přeji všem pěkné odpoledne a Jiřinko, to je nemilé, ale mě také haspruje ten spodní tlak a mám na to prášky , je to od srdíčka. Nechej se raději včas vyšetřit a hlavně se šetři i ty....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Přeji oběma Janičkám všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka.
Z pátku na sobotu mě bylo blbě. Bylo mě dívně už když jsem šla ležet. Myslela jsem si, že to zaspím, ale udělalo se mi ještě hůř. Změřila jsem tlak a byl přes 240 na 115. Zavolala jsem si pohotovost a šla vzbudit muže, aby na ně čekal. Myslela jsem, že to je alergická reakce na směs mých večerních léků a sušeného ovoce z trhu, tak jsem si vzala Zyrtec. Trochu mi bylo po něm líp. Paní doktotka, která přijela, naměřila tlak už jenom 180/110. Dala mě 2 tablety, které okamžitě sníží tlak a odvézt mě do nemocnice nebylo potřeba. Měla jsem jít na interní kontrolu v červnu, ale mudr řekla, že se mám přeobjednat na příští týden. Ještě dneska jsem jako po flámu.
Mějte hezké nedělní odpoledne

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles