Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| vlavod | Krásné pondělní ráno, | Datum vložení: 25.05.2015 07:35 hod. | |||
|
vítám doma Marcelku a ostatní děvčata a přeji všem hezký den.Jrdu hlídat děti dcery, její manžel je na rybách a ona do večera u maturit.Tak budu mít o zábavu postaráno. | ||||
| Macizaj | Pěkné ráno děvčátka | Datum vložení: 25.05.2015 06:56 hod. | |||
|
Jsme doma. Přijeli jsme včera večer. Zahrada i květiny doma přežily. Měli jsme se jako na dovolené. Zatím nejsem schopna dočítat. Doufám, že se nic hrozného u žádné z vás nestalo. Dnes budu prát, půjdu k holičce, zahrada potřebuje posekat a vyčistit záhony, ve středu mám sono a kontrolu na onko, ve čtvrtek jedeme na zájezd do Ploskovic. Vypadá to, že se nebudu nudit.![]() ![]() Byla jsem překvapena, že mi vyšel po dlouhé době čekání článek. Všem, které jste ho pěkně ohodnotily, děkuji! Teď jsem si uvědomila, že JANIČKA měla včera svátek. Janičko, přeji Ti hodně a hodně zdravíčka, štěstíčko, pohodu a žádné vrásky na čele!!!!!!!!!!!! Jdu si zacvičit a pak pro chlebík. Přeji vám pěkný den. Doufám, že se sem večer dostanu a trochu se porozhlédnu, co je nového. ![]() |
||||
| ija1 | Krásné ráno | Datum vložení: 25.05.2015 06:35 hod. | |||
|
děvčátka,Věruš,držím palce aby vše dobře dopadlo a mužovi bylo pomoženo Konečně u nás vysvitlo sluníčko,hned je veseleji,letím k doktorce s tím uchem na propach.Hlasuji jak se dá a holky z hradů se nechtějí vůbec pohnout,přitom se tam hází tolik hlasů.Mějte krásný den a pohodu,jdu se nachystat a moc se mi nechce. |
||||
| fanypol | Dobré ránko přeji... | Datum vložení: 25.05.2015 06:12 hod. | |||
|
Přeji pěkné pondělí..![]() Věrko, když jedete osobně na pohotovost, tak myslím, že můžete do Olomouce jet...To by nemělo být rozhodující kam patříte.. Snad je manželovi lépe a bude moci řídit a jet k lékařce.. A jinak já jsem měla žlučníkovou koliku se 40°C teplotou a vše mne bolelo.. |
||||
| Bm68 | . | Datum vložení: 24.05.2015 23:24 hod. | |||
|
Já ještě hlásnu naposled pět minut po půlnoci a pak zalehnu. Věrko, manželovi přeju, aby potíže ustoupily, bude mít chudák krušnou noc. A u doktora dobré pořízení. Děvčata, dobře se vyspěte ![]() |
||||
| bertice | Děvčata, díky za komentáře | Datum vložení: 24.05.2015 21:49 hod. | |||
|
u fotek Sárinky. Věruš, držím pěsti manželovi, ať se vše upraví k normálu. Všem klidnou noc, já dosledovala Modravu, ještě chvíli u PC a jdu do hajan.... | ||||
| vocjan | Jdu popřát | Datum vložení: 24.05.2015 20:28 hod. | |||
|
![]() pěkný večer. Dodatečně popřeji jmenovkyni Čivavce a děkuji ostatním za přání. Byla tu odpoledne vnučka a pak jsme jeli na zahradu. Vrátili jsme se před chvíli a začíná seriál a tak přeji už jen dobrou noc. ![]() ![]() |
||||
| koudy | Dobrý večer, | Datum vložení: 24.05.2015 20:27 hod. | |||
|
přeji všem...![]() ![]() Věrko,když zlobí žlučník, je to zlé...taky to mám za sebou i ty koliky...uvidíte, co zítra řekne MUDR... ![]() Jiřinko, tak to jsi užila s tlakem, zítra zajdi k doktorum... ![]() Děvčata,jste hodné,že chcete obětovat čas pro cizí sportovkyni a vydržet do úzerý...moc vám děkuji... ![]() Hlasujeme celý den i s Lukášem... ![]() Přesunu se s noťasem k televizi na MOdravu,budu hlasovat dlouho, co vydržím vzhůru... Zítra uvidím,co slimoši... ![]() Mějte pohodový večer, klidnou noc a hezky se vypěte.... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásný podvečer | Datum vložení: 24.05.2015 20:15 hod. | |||
|
Jdu vám popřát krásný večer a ještě krásnější noc![]() Měli jsme domovní schůzku.Budou měnit vchodové dveře,máme málo našetřené tak budeme doplácet. Na každý byt asi 3000kč. Hned jsem jím řekla,že je to nespravedlivé,že když já mám garsonku a někteří 4+1 a platit máme stéjně. Moc se jím to nezamlouvalo.Nakonec to rozpočítají na metry.Musím se pokaždé divit nad lidskou hlouposti. |
||||
| 2baculka | Hlásím návrat z chalupy. | Datum vložení: 24.05.2015 19:53 hod. | |||
|
Nemám dočteno, ale i navečer přeji Janám vše nej k svátku. Jiřinko, ten tlak je hodně vysoký,raději běž k lékařům, děvčata radí dobře. Věro ta kolika by byla nepříjená. Snad se tvému muži udělá lépe. U nás včera foukal hodně studený a silný vítr. I tak jsem si vyvázala pytle na rajčata a skoro všechna zasadíla. i květinky dala na záhon. Nakonec i posekla trávník. Večer jsem byla úplně hrbatá. Asi mě ofoukl větřík, tak se ozvala záda a brněly mě hodně ruce. Ale to přičítám, že jsem hnula se sudem hlíny na kolečkách abych mohla pod ním posíci. Noc byla na chalupě, i když jsem tam měla krásné teplíčko, i sprchu si dala,stejně mě bylo ouvej. Dnes jsem dodala hlínu do dvou poseldních pytlů a dosázela rajčata. Jedno jsem zlomila tak je poslední pahýl i stvol v jednom pytli, uvidím co to provede. ktičky mám také nasázené, tak mi už jen chybí muškáty, na ty už nebyla síla. Mamina si zatím neřekla o jejich přesázení, je stále unavená a chodí po obědě spát. |
||||