Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
vítám doma Marcelku a ostatní děvčata a přeji všem hezký den.Jrdu hlídat děti dcery, její manžel je na rybách a ona do večera u maturit.Tak budu mít o zábavu postaráno.
Obrázek uživatelky
profil
Jsme doma. Přijeli jsme včera večer. Zahrada i květiny doma přežily. Měli jsme se jako na dovolené. Zatím nejsem schopna dočítat. Doufám, že se nic hrozného u žádné z vás nestalo. Dnes budu prát, půjdu k holičce, zahrada potřebuje posekat a vyčistit záhony, ve středu mám sono a kontrolu na onko, ve čtvrtek jedeme na zájezd do Ploskovic. Smajlík Vypadá to, že se nebudu nudit.SmajlíkSmajlík
Byla jsem překvapena, že mi vyšel po dlouhé době čekání článek. Všem, které jste ho pěkně ohodnotily, děkuji!

Teď jsem si uvědomila, že JANIČKA měla včera svátek.
Janičko, přeji Ti hodně a hodně zdravíčka, štěstíčko, pohodu a žádné vrásky na čele!!!!!!!!!!!!
Jdu si zacvičit a pak pro chlebík.
Přeji vám pěkný den. Doufám, že se sem večer dostanu a trochu se porozhlédnu, co je nového.Smajlík Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka,Věruš,držím palce aby vše dobře dopadlo a mužovi bylo pomoženoSmajlíkKonečně u nás vysvitlo sluníčko,hned je veseleji,letím k doktorce s tím uchem na propach.Hlasuji jak se dá a holky z hradů se nechtějí vůbec pohnout,přitom se tam hází tolik hlasů.Mějte krásný den a pohodu,jdu se nachystat a moc se mi nechce.
Obrázek uživatelky
profil
Přeji pěkné pondělí..Smajlík

Věrko, když jedete osobně na pohotovost, tak myslím, že můžete do Olomouce jet...To by nemělo být rozhodující kam patříte..
Snad je manželovi lépe a bude moci řídit a jet k lékařce.. A jinak já jsem měla žlučníkovou koliku se 40°C teplotou a vše mne bolelo..
Obrázek uživatelky
profil
Já ještě hlásnu naposled pět minut po půlnoci a pak zalehnu.
Věrko, manželovi přeju, aby potíže ustoupily, bude mít chudák krušnou noc. A u doktora dobré pořízení.

Děvčata, dobře se vyspěteSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
u fotek Sárinky. Věruš, držím pěsti manželovi, ať se vše upraví k normálu. Všem klidnou noc, já dosledovala Modravu, ještě chvíli u PC a jdu do hajan....
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkný večer.

Dodatečně popřeji jmenovkyni Čivavce a děkuji ostatním za přání.

Byla tu odpoledne vnučka a pak jsme jeli na zahradu.
Vrátili jsme se před chvíli a začíná seriál a tak přeji už jen dobrou noc.SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji všem...SmajlíkSmajlík
Věrko,když zlobí žlučník, je to zlé...taky to mám za sebou i ty koliky...uvidíte, co zítra řekne MUDR...Smajlík
Jiřinko, tak to jsi užila s tlakem, zítra zajdi k doktorum...Smajlík
Děvčata,jste hodné,že chcete obětovat čas pro cizí sportovkyni a vydržet do úzerý...moc vám děkuji...Smajlík
Hlasujeme celý den i s Lukášem...Smajlík
Přesunu se s noťasem k televizi na MOdravu,budu hlasovat dlouho, co vydržím vzhůru...
Zítra uvidím,co slimoši...Smajlík
Mějte pohodový večer, klidnou noc a hezky se vypěte....SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Jdu vám popřát krásný večer a ještě krásnější nocSmajlík
Měli jsme domovní schůzku.Budou měnit vchodové dveře,máme málo našetřené tak budeme doplácet. Na každý byt asi 3000kč.
Hned jsem jím řekla,že je to nespravedlivé,že když já mám garsonku a někteří 4+1 a platit máme stéjně. Moc se jím to nezamlouvalo.Nakonec to rozpočítají na metry.Musím se pokaždé divit nad lidskou hlouposti.
Obrázek uživatelky
profil
Nemám dočteno, ale i navečer přeji Janám vše nej k svátku.
Jiřinko, ten tlak je hodně vysoký,raději běž k lékařům, děvčata radí dobře. Věro ta kolika by byla nepříjená. Snad se tvému muži udělá lépe.
U nás včera foukal hodně studený a silný vítr. I tak jsem si vyvázala pytle na rajčata a skoro všechna zasadíla. i květinky dala na záhon. Nakonec i posekla trávník. Večer jsem byla úplně hrbatá. Asi mě ofoukl větřík, tak se ozvala záda a brněly mě hodně ruce. Ale to přičítám, že jsem hnula se sudem hlíny na kolečkách abych mohla pod ním posíci. Noc byla na chalupě, i když jsem tam měla krásné teplíčko, i sprchu si dala,stejně mě bylo ouvej. Dnes jsem dodala hlínu do dvou poseldních pytlů a dosázela rajčata. Jedno jsem zlomila tak je poslední pahýl i stvol v jednom pytli, uvidím co to provede. ktičky mám také nasázené, tak mi už jen chybí muškáty, na ty už nebyla síla. Mamina si zatím neřekla o jejich přesázení, je stále unavená a chodí po obědě spát.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles