Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| hela52 | Krásné | Datum vložení: 25.05.2015 10:51 hod. | |||
|
pondělní dopoledne. U nás svítí sluníčko a vypadá to, že další den bude kolový výlet - Vyrazíme hned po obědě jakmile se vnuk nabaští a odejde na odpolední výuku my s manželem vyrazíme. Včera jsme udělali takový menší cca 25 km okruh, musíme trénovat chceme vyrazit na kolách na celý den. po zimě jsme trochu zlenošili. V pátek měl manžel sraz ze základky po 50 letech, večer přivedl spolužáka, který přije ze Švýcarska - takže se proklábosila skoro celá noc. V sobotu jsme s kamarádem poobědvali a vyrazili pěšky na okruh kolem Pardubic- kamarád si zavzpomínal na mladé časy. V neděli ráno odjel zase domů. Sice mají nějaké svatodušní svátky - tím pádem v práci volno, ale spěchal za rodinou. Víkend jsme si užili... Dneska vařím hrachovou kaši /kluci si ji přáli/ a opeču klobásu. Polévku jsem vařila dle návodu Haliny - porkový krém.... Mějte krásný zbytek dne, prožitý v klidu a pohodě. | ||||
| ija1 | Kuk | Datum vložení: 25.05.2015 10:49 hod. | |||
|
Marci vítej doma.Vladko,užij si dětičky.Jřinko ty odpočívej,nic tě nehoní at je ti lépe.U nás ráno sluníčko a zase se kaboní,moc jsem ho pochválila,že konečně vylezlo.Mějte hezký den a zároveň přeji dobrou chut k obědu u nás jsou zbytky. | ||||
| jimas | Přeji dobrý den. | Datum vložení: 25.05.2015 10:00 hod. | |||
|
U nás je hezky. Oběd je od včerejška, tak bude pohoda. Je mi líp než v sobotu, ale ještě to není ono. Volala jsem doktorce, že se objednám, ale nikdo to nebral. Koukla jsem na net a měla vzkaz, že je na kardiologickém sjezdu, tak bude až ve středu. Věruško, přeji mužovi, ať se brzo uzdraví. Totéž přeji i ostatním marodům. Marcelko, tak jste si to hezky užili. Mějte hezké pondělí. |
||||
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 25.05.2015 09:55 hod. | |||
|
povytírala jsem, tak jsem sedla ať si to nepošlapu ale stejně bych sedla i tak...já vždy něco trošku pokutím a jdu na počítač K obědu bude grilovaná rybka a brambor salát od včera.. takže rychlovka polévku pro synka mám od včera také.. já si vezmu v poledne polívečku a další s chlapama..![]() Věruš, snad doktorka řádně nechá manžela vyšetřit, co mu je... Máš jistě nervy na pochodu..Marcelko, ahojky doma... ![]() |
||||
| badysek | Pěkný začátek nového týdne, | Datum vložení: 25.05.2015 09:30 hod. | |||
|
u nás pořád zamračeno![]() Já měla dneska noční šichtu,v půl páté jsem ještě nespala.....Tak jsem i v noci Blance hlasovala,ale vidím ,že ta mladá hodně poskočila....Nechtěla jsem zas brát prášek ![]() Věruško manželovi ať se vede lépe ![]() Všem kdo jdete k mudrum ať je vše OK ![]() ![]() Marcelko zdravím doma z dovolené ![]() Mějte všechny pěkný den ![]() ![]() |
||||
| filipi | krásné ráno | Datum vložení: 25.05.2015 09:21 hod. | |||
|
Krásné pondělní ráno. Hlásím se až teď.Ráno jsem vyrazila k advokátce a přišla jsem domů až teď![]() Věruš držím palečky ať to dobře u doktorů dopadne ![]() |
||||
| koudy | Pěkný den... | Datum vložení: 25.05.2015 09:16 hod. | |||
|
přeji klidný začátek nového týdne...![]() ![]() My máme v rodině příůstek, v noci jsem s mojí Cassinkou bděla a k ránu se narodila tři krásná mourakatá koťátka... ![]() ![]() Tak jsem taky v noci hlasovala a viděla,jak narůstá ten rozdíl...je to divné a jsem z toho zklamaná... Děvčátka, která hlasujete, moc vám děkuji... ![]() ![]() Zkontrolovala jsem stav slimošů slizounů a zatím dobré, vyprala jsem jsdnu pračku a jdu vařit... ![]() Vítám zpátky Marclelku, opravdu bude mít rušno... ![]() Věrko, manželovi přeju,aby se mu ulevilo... ![]() Mějte dnes pěkný den... ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přeji | Datum vložení: 25.05.2015 08:38 hod. | |||
|
![]() pěkné pondělí. Vítám zpět Marcelku a děkuji za přání. Věrko, snad to bude dobré.Držím palečky. Všem kdo jde k lékaři dobré pořízení. Vlaďko užij si hlídání. Dnes mi přijede sestra a tak se tu budu zdržovat poskrovnu. Mějte se pěkně. ![]() ![]() ![]() |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 25.05.2015 08:06 hod. | |||
|
Marci vítej doma. Máme zatím zamračeno, ale vítr ještě spí. Vladěnko tak dobře hlídej, Věrko jak se daří manželovi. Všechny mějte dnes pohodový den.![]() |
||||
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 25.05.2015 07:37 hod. | |||
|
dobré ráno!![]() Marci, vítej doma. |
||||