Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
pondělní dopoledne. U nás svítí sluníčko a vypadá to, že další den bude kolový výlet - Vyrazíme hned po obědě jakmile se vnuk nabaští a odejde na odpolední výuku my s manželem vyrazíme. Včera jsme udělali takový menší cca 25 km okruh, musíme trénovat chceme vyrazit na kolách na celý den. po zimě jsme trochu zlenošili. V pátek měl manžel sraz ze základky po 50 letech, večer přivedl spolužáka, který přije ze Švýcarska - takže se proklábosila skoro celá noc. V sobotu jsme s kamarádem poobědvali a vyrazili pěšky na okruh kolem Pardubic- kamarád si zavzpomínal na mladé časy. V neděli ráno odjel zase domů. Sice mají nějaké svatodušní svátky - tím pádem v práci volno, ale spěchal za rodinou. Víkend jsme si užili... Dneska vařím hrachovou kaši /kluci si ji přáli/ a opeču klobásu. Polévku jsem vařila dle návodu Haliny - porkový krém.... Mějte krásný zbytek dne, prožitý v klidu a pohodě.
Obrázek uživatelky
profil
Marci vítej doma.Vladko,užij si dětičky.Jřinko ty odpočívej,nic tě nehoní at je ti lépe.U nás ráno sluníčko a zase se kaboní,moc jsem ho pochválila,že konečně vylezlo.Mějte hezký den a zároveň přeji dobrou chut k obědu u nás jsou zbytky.
Obrázek uživatelky
profil
U nás je hezky. Oběd je od včerejška, tak bude pohoda. Je mi líp než v sobotu, ale ještě to není ono. Volala jsem doktorce, že se objednám, ale nikdo to nebral. Koukla jsem na net a měla vzkaz, že je na kardiologickém sjezdu, tak bude až ve středu.
Věruško, přeji mužovi, ať se brzo uzdraví. Totéž přeji i ostatním marodům.
Marcelko, tak jste si to hezky užili.
Mějte hezké pondělí.
Obrázek uživatelky
profil
povytírala jsem, tak jsem sedla ať si to nepošlapuSmajlíkale stejně bych sedla i tak...já vždy něco trošku pokutím a jdu na počítačSmajlík K obědu bude grilovaná rybka a brambor salát od včera..Smajlíktakže rychlovkaSmajlíkpolévku pro synka mám od včera také.. já si vezmu v poledne polívečku a další s chlapama..Smajlík
Věruš, snad doktorka řádně nechá manžela vyšetřit, co mu je...SmajlíkMáš jistě nervy na pochodu..
Marcelko, ahojky doma...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás pořád zamračenoSmajlík
Já měla dneska noční šichtu,v půl páté jsem ještě nespala.....Tak jsem i v noci Blance hlasovala,ale vidím ,že ta mladá hodně poskočila....Nechtěla jsem zas brát prášekSmajlík
Věruško manželovi ať se vede lépeSmajlík
Všem kdo jdete k mudrum ať je vše OKSmajlíkSmajlík
Marcelko zdravím doma z dovolenéSmajlík
Mějte všechny pěkný denSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné pondělní ráno. Hlásím se až teď.Ráno jsem vyrazila k advokátce a přišla jsem domů až teďSmajlík
Věruš držím palečky ať to dobře u doktorů dopadneSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
přeji klidný začátek nového týdne...SmajlíkSmajlík

My máme v rodině příůstek, v noci jsem s mojí Cassinkou bděla a k ránu se narodila tři krásná mourakatá koťátka...SmajlíkSmajlík
Tak jsem taky v noci hlasovala a viděla,jak narůstá ten rozdíl...je to divné a jsem z toho zklamaná...
Děvčátka, která hlasujete, moc vám děkuji...SmajlíkSmajlík
Zkontrolovala jsem stav slimošů slizounů a zatím dobré, vyprala jsem jsdnu pračku a jdu vařit...Smajlík

Vítám zpátky Marclelku, opravdu bude mít rušno...Smajlík
Věrko, manželovi přeju,aby se mu ulevilo...Smajlík
Mějte dnes pěkný den...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
pěkné pondělí.
Vítám zpět Marcelku a děkuji za přání.

Věrko, snad to bude dobré.Držím palečky.
Všem kdo jde k lékaři dobré pořízení.

Vlaďko užij si hlídání.
Dnes mi přijede sestra a tak se tu budu zdržovat poskrovnu.
Mějte se pěkně.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Marci vítej doma. Máme zatím zamračeno, ale vítr ještě spí.SmajlíkVladěnko tak dobře hlídej, Věrko jak se daří manželovi. Všechny mějte dnes pohodový den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
dobré ráno!Smajlík

Marci, vítej doma.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles