Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| Bm68 | Děvčata, | Datum vložení: 25.05.2015 21:30 hod. | |||
|
dobrou noc, hezky se vyspěte. Marodům ať se uleví. |
||||
| Macizaj | Také | Datum vložení: 25.05.2015 20:14 hod. | |||
|
se jdu rozloučit. Přeji vám pěkný večer a klidnou, bezbolestnou noc! ![]() ![]() |
||||
| fanypol | Dobrý večer přeji.. | Datum vložení: 25.05.2015 19:49 hod. | |||
|
Já tu psala před chvílí a točilo se to a nic se neuložilo..už to psát znovu nebudu..nebylo to důležité.. Přeji klidný večer i noc všem.. ![]() |
||||
| koudy | Děvčátka. | Datum vložení: 25.05.2015 19:45 hod. | |||
|
jdu vám popřát pěkný pohodový večer a klidnou dobrou noc...![]() ![]() ![]() Marodům přeji aby se ulevilo... ![]() ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | ** | Datum vložení: 25.05.2015 19:08 hod. | |||
|
Přeji všem pěkný večer, snažila jsem si zapsat stav hlasování od 14.50 hod. do 18.50hod, tedy za 4 hodiny a u Blanky se zvýšily hlasy o 110 a u Adély o 108. Zvyšování je stejné za tyto uvedené hodiny...Nejvíc hlasů jim naskočilo od rána, zřejmě také zapůsobila škola, kde hlasovalo více za hodinu......Já jdu také na slimáky s pivem a vám přeji klidnou dobrou noc. Po koupelně budu hlasovat také...![]() ![]() |
||||
| Bobina | - | Datum vložení: 25.05.2015 19:06 hod. | |||
|
Dobrý podvečer.Už jsem tu dlouho nebyla. Není co psát. Stále kašlu, potím se a není mě dobře a jsem unavená. Na příští středu jsem objednaná na vyšetření v plicní ambulanci. Doma toho moc neudělám. Jen uvařím. Umyji nádobí a udělám to nejnutnější. Žádný velký úklid u nás se letos ještě nekonal. Občas sem nakouknu co je u vás nového. Přeji vám pěknou a klidnou a marodům bezbolestnou noc.![]() |
||||
| filipi | dobrý večer | Datum vložení: 25.05.2015 18:51 hod. | |||
|
Dnes brzo popřejí krásnou dobrou noc. Byla jsem dlouho venku. Jsem příjemně unavená,tak snad budu dobře spát. | ||||
| Sarita | Pěkný večer | Datum vložení: 25.05.2015 18:44 hod. | |||
|
Tak jste to psaly, opar je bolestivý, to je pravda. Věrko tak hlavně aby to manžel ustál a byl v pořádku. Také jsem už měla. Děvčátka mějte pěkný večer , ještě jdu na zahradu nalít pivo, těm hladovým slimákům.Dobrou noc všem.![]() |
||||
| Macizaj | pokrač. | Datum vložení: 25.05.2015 18:42 hod. | |||
|
objednávala oběd. Co ale nemohu objednat, je počasí.![]() Doufám, že nebude pršet.![]() Všechny moc moc zdravím a přeji všechno dobré. Děvčátka, píšete o hlasování Blance. O co se jedná a je to naše Blanička? Ještě se tady trochu porozhlédnu. Zatím ahojky! ![]() |
||||
| Macizaj | Pěkný večer, děvčátka! | Datum vložení: 25.05.2015 18:39 hod. | |||
|
Už se mi po vás stýskalo. Moc děkuji všem za milé přivítání! Maruška má krásná koťátka. Jiřinko, ať se tvůj tlak brzo upraví! Helenko, jste sportovci. Užívejte si výlety na kolách! Věruško, jak píše Alenka, pásový opar je velice bolestivý. Manžel ho měl na hlavě a čele, já mezi obočím. Měli jsme ho s mužem v rozmezí jednoho roku. Nejprve nás lékař poslal na oční, abychom neoslepli. To dopadlo dobře, ale i když už je to několik let, občas se nám dělá vyrážka na stejných místech jako při nemoci, ale už to nebolí. Lékař nám tehdy řekl, že se jedná o plané neštovice, které probíhají uvnitř těla a malá část se objevuje na kůži. I když jsme jako děti neštovice prodělali, zárodek nemoci v těle stále přetrvává a objeví se když je člověk ve stresu nebo oslabený po nějaké nemoci. Přeji tvému manželovi, aby ho minuly velké bolesti a ať hodně odpočívá. Stázko, my také jedeme s důchodci ve čtvrtek na zájezd autobusem do Ploskovic a Litoměřic. Vstup do zámku jsem objednala už v dubnu a dnes jsem |
||||