Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| bertice | Zdravím, děvčata, | Datum vložení: 26.05.2015 08:21 hod. | |||
|
i dnes uplakané ráno. Vnučka šla s mámou do jesliček v pláštěnce a gumáčcích. Ale neprotestovala. Blani- připojuji se k přání k narozeninám, hlavně ať Ti zdraví slouží i v budoucích letech. Dnes jedeme do Vítkovické nemocnice s mužem. Všem marodům přeji zlepšení a jen dobré zprávy u Mudr-ů. |
||||
| Sarita | Pěkný den | Datum vložení: 26.05.2015 07:59 hod. | |||
|
Máme zamračeno, tak asi také zaprší. Byla jsem ráno na zahradě lovit , posypala jsem 199 slimáků soli. Věruško jak manžel , ulevuje se mu trochu. Mějte klidný den a nemocní ať jsou brzy v pořádku. |
||||
| ija1 | Hezké | Datum vložení: 26.05.2015 07:57 hod. | |||
|
i když deštivé ráno děvčata,ted jsem přišla z venku a těch slimáků teda je,nedá se jít,aby člověk na ně nešláp.Musím něco vařit z brambor,abych s nimi trochu zatočila,máme jich ještě dost,asi z něčím zapeču,ještě musím něco najít v mrazáku.Marodi,uzdravujte se nikam nechodte,ono dnes to jinak nevypadá,jen být doma.![]() |
||||
| Sarita | BLANI | Datum vložení: 26.05.2015 07:55 hod. | |||
|
K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš. KRÁSNÉ NAROZENINY. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| Bm68 | Dobré ráno | Datum vložení: 26.05.2015 07:33 hod. | |||
|
děvčátka! Prší, prší. ![]() Děkuji za přáníčka, jste hodné a pozorné. Jako vždy se u nás slaví na etapy, dneska doufám poslední. Kristi, básničku si uložím, je moc krásná, dík. Věrko, jak je mužovi? Přeju všem marodům, aby nemoc ustoupila - Božence, Vlaďce, Jindře, Aničce a i všem vnoučatům a i pejskům. Naši měli taky nemocného Chipa, nemohl pořádně chodit, po schodech vůbec a zvracel. Veterinář usoudil, že to je od páteře. Dostal injekci a tablety a zdá se zas v pořádku. Syn řekl: Babčo, jste na tom s Chipem stejně, no však jste stejně staří... ![]() Nevím,kdy zas nakouknu,budu dělat chlebíčky a jednohubky a musím do krámu a opět trochu uklidit.Pekla jsem včera. Jdu hlásnout Blance i holkám. Mějte krásný den všechny! ![]() |
||||
| vlavod | Dobré ráno, | Datum vložení: 26.05.2015 07:29 hod. | |||
|
u nás prší lépe řečeno leje a je pod mrakem.Blani všechno nejlepší k narozeninám a hlavně hodně a hodně zdravíčka a trochu toho štěstíčka.![]() ![]() ![]() |
||||
| filipi | dobré ráno děvčata | Datum vložení: 26.05.2015 07:16 hod. | |||
|
krásné úterní vstávání i když u nás je pod mrakem a asi bude pršet![]() BLANCE PŘEJÍ HODNĚ ŠTĚSTÍČKA I ZDRAVÍČKA![]() ![]() |
||||
| fanypol | Přeji pěkný den.. | Datum vložení: 26.05.2015 06:22 hod. | |||
|
BLANI...taky se připojuji ke gratulantům...Přeji Ti štěstíčko a zdravíčko Děvčátka, mějte hezké úterý ![]() |
||||
| ija1 | Děvčátka | Datum vložení: 26.05.2015 01:50 hod. | |||
|
pěkně a tiše spinkejte,já tu straším a spát to nejde.Tady koukám že Blanička má narozeniny, tak přeji hodně moc zdravíčka,štěstíčka,pohodu![]() |
||||
| badysek | Blaničko, | Datum vložení: 25.05.2015 23:37 hod. | |||
|
Narozeniny dnes Blanička slaví, hodně štěstí, hlavně zdraví. V klidu prožij další léta, ať Tvůj život stále vzkvétá, provází Tě samá radost, naděje a žádná starost. Ať překonáš těžké chvíle s pevnou vůlí, v plné síle. Ať úsměvu jasná záře nevymizí z Tvojí tváře. Ať Tě slunce stále hřeje, to všechno Ti Krista přeje! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||