Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
i dnes uplakané ráno. Vnučka šla s mámou do jesliček v pláštěnce a gumáčcích. Ale neprotestovala.
Blani- připojuji se k přání k narozeninám, hlavně ať Ti zdraví slouží i v budoucích letech.

Dnes jedeme do Vítkovické nemocnice s mužem. Všem marodům přeji zlepšení a jen dobré zprávy u Mudr-ů.
Obrázek uživatelky
profil
Máme zamračeno, tak asi také zaprší. Byla jsem ráno na zahradě lovit , posypala jsem 199 slimáků soli.Smajlík Věruško jak manžel , ulevuje se mu trochu. Mějte klidný den a nemocní ať jsou brzy v pořádku.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
i když deštivé ráno děvčata,ted jsem přišla z venku a těch slimáků teda je,nedá se jít,aby člověk na ně nešláp.Musím něco vařit z brambor,abych s nimi trochu zatočila,máme jich ještě dost,asi z něčím zapeču,ještě musím něco najít v mrazáku.Marodi,uzdravujte se nikam nechodte,ono dnes to jinak nevypadá,jen být doma.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš.
KRÁSNÉ NAROZENINY.Smajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
děvčátka!
Prší, prší.Smajlík
Děkuji za přáníčka, jste hodné a pozorné. Jako vždy se u nás slaví na etapy, dneska doufám poslední.
Kristi, básničku si uložím, je moc krásná, dík.

Věrko, jak je mužovi?
Přeju všem marodům, aby nemoc ustoupila - Božence, Vlaďce, Jindře, Aničce a i všem vnoučatům a i pejskům.
Naši měli taky nemocného Chipa, nemohl pořádně chodit, po schodech vůbec a zvracel. Veterinář usoudil, že to je od páteře. Dostal injekci a tablety a zdá se zas v pořádku. Syn řekl: Babčo, jste na tom s Chipem stejně, no však jste stejně staří...Smajlík
Nevím,kdy zas nakouknu,budu dělat chlebíčky a jednohubky a musím do krámu a opět trochu uklidit.Pekla jsem včera.
Jdu hlásnout Blance i holkám. Mějte krásný den všechny!Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás prší lépe řečeno leje a je pod mrakem.Blani všechno nejlepší k narozeninám a hlavně hodně a hodně zdravíčka a trochu toho štěstíčka.SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
krásné úterní vstávání i když u nás je pod mrakem a asi bude pršetSmajlík
SmajlíkBLANCE PŘEJÍ HODNĚ ŠTĚSTÍČKA I ZDRAVÍČKASmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
BLANI...taky se připojuji ke gratulantům...Přeji Ti štěstíčko a zdravíčko





Děvčátka, mějte hezké úterýSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkně a tiše spinkejte,já tu straším a spát to nejde.Tady koukám že Blanička má narozeniny, tak přeji hodně moc zdravíčka,štěstíčka,pohoduSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Narozeniny dnes Blanička slaví,
hodně štěstí, hlavně zdraví.
V klidu prožij další léta,
ať Tvůj život stále vzkvétá,
provází Tě samá radost,
naděje a žádná starost.
Ať překonáš těžké chvíle
s pevnou vůlí, v plné síle.
Ať úsměvu jasná záře
nevymizí z Tvojí tváře.
Ať Tě slunce stále hřeje,
to všechno Ti Krista přeje!
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles