Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
já dnes vstávala před 6 hodinou, muž mi nachystal práci,donesl vykrmenou husu,tak já ji oškubala. Vše jsem dělala na dvoře,než se rozpršelo. Teď už se husa chladí ve vodě, odpoledne ji dodělám.
Já na zahrádce se slimáky problém nemám,snad ani nebudu, ale co není, může být.
Věrko, přeji, ať se muži už konečně uleví.
A taky všem, co ještě trápí nemoci.
Dneska si uvařím kedlubnu s těstovinou podle receptu A.Mačingové. Konečně mám svoje vypěstované kedlubny.
Obrázek uživatelky
profil
Děvčata, u nás se rozpršelo, dnes pěkně nebude...Smajlík
Šla jsem ven pesanama a na cestě k zahradě jsem našla asi 12 slimošů...zatím...no je to děs, co píšete, kolik jich u vás některé máte Smajlík
Blani, náš Ričí je už starší než já,je mu 70 a taky ho bolí klouby a je pomalý stejně jako já...Smajlík
Jedinou radost teďka mám z mrňousků koťátek...Smajlík
Věrko, manželovi přeji co nejmíň bolestí a aby mu bylo brzo líp,je moc trpělivý...Smajlík
Ostatním marodům přeji,aby se ulevilo,na nákupech i úřadech dobré pořízení a všechny mějte pohodový den...Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
také Ti přeji krásné narozeniny,prožité v kruhu svých nejbližších, hodně zdraví a štěstí taky.
Obrázek uživatelky
profil

Blaničko,připojuji se ke gratulantům a přeji ti k dnešním narozeninám vše nejlepší,hodně zdraví,štěstí,klid a pohodu.....SmajlíkSmajlíkSmajlík
Užij si dnešní den co nejvíc a hezky si naroyeniny oslav...SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Smajlík
přeji pěkný den.
U nás ráno poprchávalo a procházku mám za sebou i v dešti.

Zdeničko, já ty slimáky sbírám plechovou pinsetou do kelímku od solviny a pak se posolím.Už jich tolik nemáme.
Věrko, mužovi přeji brzké uzdravení.Sazeničky feferonků ještě musíš chvíli opatrovat, stavíme se až muži bude lépe.
Přeji ať kontroly u lékařů jsou v pořádku, rehabka pomůže a nemoci už konečně ustoupí.Pejsci ať také jsou v pořádku.
Helo, užijte si kolového výletu.

Jdu si uvařit kávu a čekám balíček z pošty.

Přeji pěkný den.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
u nás zase prší,slimouší mají rájSmajlíkSmajlík
Věruško jak se má mužiček,je trochu lépe?
Všem marodum přeji ať jsou brzy fitSmajlíkSmajlík
Jaruš ať kontrola v nemocnici dopadne co nejlépeSmajlíkSmajlík
Mějte se dneska všechny krásněSmajlíkSmajlík
Blani užij si oslavySmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil

Naší milé Blaniočce k narozeninám

Leť sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem.
Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví.
Pošimrej ho za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko.
Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ho máme stále rádi.
Vše nejlepší k narozeninám Ti přejiSmajlík

SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

Ať nic Ti nebrání,
splnit si přání.
Když ne dnes, tak příště
svět je velké hřiště.

Krásné narozeniny
a hodně, hodně zdravíčka
Ti přeje Janička SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík

SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
a hned přeji Blance k narozeninám vše nejslepší a hodně pohdy. Nakukuji, jdna rehabky a pak musím k našim, nákup housek, asi na posezení s děvčaty s práce a zalít. Tudíž pjedu autem, abych zkontrolovala rajčata na chalupě. Pa.
Obrázek uživatelky
profil
krásné i když u nás mokré ráno!Smajlík

Blaničko, také já přicházím s přáním všeho nejlepšího, trochou štěstíčka, ale hlavně s velkou náručí zdravíčka.
Užij si dnešního dne jak nejlépe to půjde.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Zdeničko, tolik slimáků? Já letos zatím nemám vůbec přehled jak to ráno na zahradě vypadá. Loni jsem na tom byla stejně jako ty.
Jaruško, přeji vám oběma dobré pořízení v nemocnici!
Budu vařit pravou, nefalšovanou bramboračku s houbami, uhlířinu s cibulkou a okurkový salát. Masa máme už dost.Smajlík
Doma trochu poklidím.
Mějte pěkný den.SmajlíkSmajlík

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles