Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| annau | Ahoj děvčata, | Datum vložení: 26.05.2015 10:25 hod. | |||
|
já dnes vstávala před 6 hodinou, muž mi nachystal práci,donesl vykrmenou husu,tak já ji oškubala. Vše jsem dělala na dvoře,než se rozpršelo. Teď už se husa chladí ve vodě, odpoledne ji dodělám. Já na zahrádce se slimáky problém nemám,snad ani nebudu, ale co není, může být. Věrko, přeji, ať se muži už konečně uleví. A taky všem, co ještě trápí nemoci. Dneska si uvařím kedlubnu s těstovinou podle receptu A.Mačingové. Konečně mám svoje vypěstované kedlubny. |
||||
| koudy | Ahojky... | Datum vložení: 26.05.2015 10:12 hod. | |||
|
Děvčata, u nás se rozpršelo, dnes pěkně nebude...![]() Šla jsem ven pesanama a na cestě k zahradě jsem našla asi 12 slimošů...zatím...no je to děs, co píšete, kolik jich u vás některé máte ![]() Blani, náš Ričí je už starší než já,je mu 70 a taky ho bolí klouby a je pomalý stejně jako já... ![]() Jedinou radost teďka mám z mrňousků koťátek... ![]() Věrko, manželovi přeji co nejmíň bolestí a aby mu bylo brzo líp,je moc trpělivý... ![]() Ostatním marodům přeji,aby se ulevilo,na nákupech i úřadech dobré pořízení a všechny mějte pohodový den... ![]() |
||||
| annau | Blani, | Datum vložení: 26.05.2015 10:05 hod. | |||
|
také Ti přeji krásné narozeniny,prožité v kruhu svých nejbližších, hodně zdraví a štěstí taky. | ||||
| koudy | Pěkný den... | Datum vložení: 26.05.2015 09:59 hod. | |||
|
Blaničko,připojuji se ke gratulantům a přeji ti k dnešním narozeninám vše nejlepší,hodně zdraví,štěstí,klid a pohodu..... ![]() ![]() ![]() Užij si dnešní den co nejvíc a hezky si naroyeniny oslav... ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Všem | Datum vložení: 26.05.2015 09:04 hod. | |||
|
![]() přeji pěkný den. U nás ráno poprchávalo a procházku mám za sebou i v dešti. Zdeničko, já ty slimáky sbírám plechovou pinsetou do kelímku od solviny a pak se posolím.Už jich tolik nemáme. Věrko, mužovi přeji brzké uzdravení.Sazeničky feferonků ještě musíš chvíli opatrovat, stavíme se až muži bude lépe. Přeji ať kontroly u lékařů jsou v pořádku, rehabka pomůže a nemoci už konečně ustoupí.Pejsci ať také jsou v pořádku. Helo, užijte si kolového výletu. Jdu si uvařit kávu a čekám balíček z pošty. Přeji pěkný den. ![]() |
||||
| badysek | Krásné dobré ránko, | Datum vložení: 26.05.2015 09:01 hod. | |||
|
u nás zase prší,slimouší mají ráj![]() ![]() Věruško jak se má mužiček,je trochu lépe? Všem marodum přeji ať jsou brzy fit ![]() ![]() Jaruš ať kontrola v nemocnici dopadne co nejlépe ![]() ![]() Mějte se dneska všechny krásně ![]() ![]() Blani užij si oslavy ![]() ![]() |
||||
| MaKuShKa15 | Pro Blaničku | Datum vložení: 26.05.2015 08:52 hod. | |||
|
Naší milé Blaniočce k narozeninám Leť sluníčko zlatým světlem, s láskou pohlaď zemi teplem. Pohlaď toho, kdo dnes slaví, a popřej mu hodně zdraví. Pošimrej ho za nás na líčko ať dnes září jako sluníčko. Že je o rok starší, komu pak to vadí, vždyť ho máme stále rádi. Vše nejlepší k narozeninám Ti přeji ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| vocjan | Přání Blance | Datum vložení: 26.05.2015 08:50 hod. | |||
|
![]() ![]() ![]() ![]() Ať nic Ti nebrání, splnit si přání. Když ne dnes, tak příště svět je velké hřiště. Krásné narozeniny a hodně, hodně zdravíčka Ti přeje Janička ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||||
| 2baculka | Kuk, | Datum vložení: 26.05.2015 08:48 hod. | |||
|
a hned přeji Blance k narozeninám vše nejslepší a hodně pohdy. Nakukuji, jdna rehabky a pak musím k našim, nákup housek, asi na posezení s děvčaty s práce a zalít. Tudíž pjedu autem, abych zkontrolovala rajčata na chalupě. Pa. | ||||
| Macizaj | Přeji všem | Datum vložení: 26.05.2015 08:44 hod. | |||
|
krásné i když u nás mokré ráno!![]() Blaničko, také já přicházím s přáním všeho nejlepšího, trochou štěstíčka, ale hlavně s velkou náručí zdravíčka. Užij si dnešního dne jak nejlépe to půjde.♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ Zdeničko, tolik slimáků? Já letos zatím nemám vůbec přehled jak to ráno na zahradě vypadá. Loni jsem na tom byla stejně jako ty. Jaruško, přeji vám oběma dobré pořízení v nemocnici! Budu vařit pravou, nefalšovanou bramboračku s houbami, uhlířinu s cibulkou a okurkový salát. Masa máme už dost. Doma trochu poklidím. Mějte pěkný den. ![]() ![]() |
||||