Rebarborový koláč - nejoblíbenější recepty |
Hrajte s námi SUDOKU online ! |
Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti |
Léto - čas jahod |
SeniorkyZaložila: Bm68
Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
|
| fanypol | kuk.. | Datum vložení: 26.05.2015 17:48 hod. | |||
|
taky sedíme při čajíku..sice kotel občas sepne, ale to šero a šedivo, je takové zimní.. koukáme na telku a občas zase něco na počítači, tak dokola celé odpoledne jinak se mi nic nechce![]() |
||||
| hela52 | Krásné sice | Datum vložení: 26.05.2015 17:00 hod. | |||
|
deštivé odpoledne. Ráno bylo pěkně ale po obědě se ochladilo a začalo pršet, a prší stále. Doma je zima sice začali topit, ale musí se svítit a je nevlídno. Vypadá to, že asi uvařím grog abych se alespoň trochu ohřála. Asi brzy zalezu pod duchnu... | ||||
| Bobina | - | Datum vložení: 26.05.2015 16:01 hod. | |||
|
Pěkné odpoledne. Jestli je u vás, tak jako u nás - tak moc pěkné není . Celou noc prší a přestalo až před chvílí. Každý den taky přitápíme. Blance přeji k narozeninám hodně zdravíčka, hodně lásky a žádné starosti. Slimáky na zahradě žádné naštěstí nemáme, ale přísady salátu nám dokokonale zezobali ptáci. Věruš přeji tvému muži ať mu teplota klesne a co nejdříve se uzdraví.![]() |
||||
| slunickoka | Věruško, | Datum vložení: 26.05.2015 14:36 hod. | |||
|
už nudle nesuším. Když děláme ty dlouhé a široké jako přílohu, tak hned jak se nakrájí tak putují do hrnce s horkou vodou. Dneska manžel dělal jenom krátké a slabé do polévky. Ty když nepotřebuji všechny, tak suším v doze na papírové utěrce. U nás je 12 supňů, silný vítr ale vody nespadla ani kapka. Již týden chodím x krát denně tahat očima dorotku, aby konečně rozkvetla, bez sluníčka je to marné. To samé tumbelíny, vykvetla první plnokvětá smetanová. Tak jsem začala háčkovat Kateřince svetřík, mamka jí ušije puntíkaté šatičky, tak jenom něco přes sebe. Na kšeft musím ještě uháčkovat dvě čepičky. Kdyby se dala alespoň sedět venku, ale já topím od sedmi od rána. |
||||
| MaKuShKa15 | Milá děvčata, | Datum vložení: 26.05.2015 13:25 hod. | |||
|
Dívám se na tenis, hraje naše Kvitová..Venku prší celý den, sluníčko žádné a nálada taky na bodě mrazu...Vytřela jsem co se dalo,šuplíky a celou kuchyň...K obědu byla květáková polévka , já zapečený chřest v troubě a manžel dojedl poslední zbytek bramb.salátu a chtěl k tomu opéct klobásu...Věruš, já mám také od loňska koupenou knihu od Mačingové, nedovedu být tak důsledná jako ty, ale občas z ní vařím pro sebe...Jsou to primovní recepty, nenáročné, jen n akoupit jinde některé suroviny....Manželovi vyřiď, že je mi ho líto, vím, že to bolí a ta teplota není také nic moc. Jíst ale by měl, aspoň kašovitou stravu, že ho moc pozdravuji a přeji, aby byl už brzy FIT, takový mladík nemá co v posteli dělat!!!!!!....Pěkné odpoledne přeji vám všem... ![]() ![]() ![]() |
||||
| jimas | Dobré odpoledne. | Datum vložení: 26.05.2015 13:23 hod. | |||
|
Blani, přeji ti k narozeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a hezkých chvilek se všemi, co máš ráda.![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Mějte hezké odpoledne. |
||||
| fanypol | Přeji hezké odpoledne | Datum vložení: 26.05.2015 13:21 hod. | |||
|
Jani..taky chytám pinzetou slimoše..já do zavařovačky..ale ten kelímek od solviny bude lepší, nemusím na ně koukat![]() Dnes bylo 12 kousků v pivě ..taky krtkovi se zalíbilo u nás zatím v květinové zahradě řádí,.. Jinak od večera drobně prší..je šedivo, nikam se mi nechce, tak se bude jíst, co dům dá.. bramboračku polévku a rizoto |
||||
| Sarita | * | Datum vložení: 26.05.2015 12:02 hod. | |||
|
Dobré chutnání, jste pilné, jak čtu, Mumíšek se lepší,Annau se morduje s husou.Maru tady prší, tak budou mít zase slimoši réj![]() Mějte všechny pohodové odpoledne.![]() |
||||
| filipi | krásné poledne | Datum vložení: 26.05.2015 11:59 hod. | |||
|
Krásné u nás chladné poledne. Přejí dobré chutnání. Byla jsem nakoupit a musela jsem se smát,že lidé kteří mě viděli si museli myslet,že jsem se zbláznila ![]() Péjsek chtěl očúrat kopřivu,uklouzlo mu to a on se svalit do příkopu. Ležel na zádech a ty oči vykulený.Než jsem vytáhla mobil byl na nohou(takže jsem jej nestihla vyfotit) Celou cestu domů na mě kouka a divil se čemu se směju ![]() |
||||
| slunickoka | Přeji pěkné dopoledne, | Datum vložení: 26.05.2015 11:08 hod. | |||
|
milá Blaničko, přeji Ti hooooru zraví, ať tě všechna trápení opustí. Včera bral Mumíšek dva týdny antibiotika a trochu se blíží ke svému dřívějšímu chování. Už se nekroutí, začíná zase reagovat na pejsky na ulici, asi mu je výrazně lépe. Ještě týden léčby, tím, že jsem mu koupila probiotika a ostropestřec, tak i ty léky snáší dobře. Věruško, také jsem měla dvakrát pásový opar, neměla jsem nikdy neštovice. Poprvé jsem ho měla na zádech a odmítla jsem neschopenku a dr. mně nechala s tím chodit do práce.Podruhé na dásních, vyvolávač byl opravdu u mně stres a to bylo před vánoci, ráda jsem si vzala neschopnost, než být na krámě. Tak nevím, jak moc je infekční, myslím, že když už se vysype, tak tolik ne. Nikdy to ode mně nikdo nechytil. Vařím hovězí polévku, manžel už vyrábí nudle, rajskou a těstovinky. U nás od zimy pršelo jenom jednou, je šílené sucho. Dneska je zima, topím v krbovkách, ale pršet nebude, je to vysoko. |
||||