Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online ! Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Léto - čas jahodLéto - čas jahod
Chytrá žena na Facebooku
Diskuze
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.06. 2026
Dnes má svátek Zdeňka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Ostatní

Obrázek pro téma Ostatní

Seniorky

Založila: Bm68

Jsou tady Seniorky a chtěly by si zde povídat?
?

Obnovit stránku - tato funkce umožňuje znovunačíst stránku a aktualizovat tak poslední příspěvky

 

Přidat do oblíbených - tímto tlačítkem přidáte diskuzi mezi své oblíbené odkazy, na které můžete kdykoli vstoupit v levém sloupci, pod Vaší přezdívkou

 

Právě jsou online - po kliknutí uvidíte uživatelky, které jsou právě v dané diskuzi

 

Upravit diskuzi (nabídku vidí jen autor diskuze) - zde je možnost změnit popisek diskuze nebo změnit diskuzi na zaheslovanou, případně zaheslovanou diskuzi změnit na nezaheslovanou

 

Zakázaní uživatelé (nabídku vidí jen autor diskuze) - tato funkce umožňuje zakázat přistup uživatelkám, které autorka v diskuzi nechce. Zaroveň je možnost zakázaným uživatelkám vstup opět povolit.
 

OBNOVIT Obnovit stránku
*   Přidat do oblíbených
OBNOVIT Právě jsou online (0)
Obrázek uživatelky
profil
taky sedíme při čajíku..sice kotel občas sepne, ale to šero a šedivo, je takové zimní..Smajlíkkoukáme na telku a občas zase něco na počítači, tak dokola celé odpoledneSmajlík jinak se mi nic nechceSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
deštivé odpoledne. Ráno bylo pěkně ale po obědě se ochladilo a začalo pršet, a prší stále. Doma je zima sice začali topit, ale musí se svítit a je nevlídno. Vypadá to, že asi uvařím grog abych se alespoň trochu ohřála. Asi brzy zalezu pod duchnu...
Obrázek uživatelky
profil
Pěkné odpoledne. Jestli je u vás, tak jako u nás - tak moc pěkné neníSmajlík. Celou noc prší a přestalo až před chvílí. Každý den taky přitápíme. Blance přeji k narozeninám hodně zdravíčka, hodně lásky a žádné starosti. SmajlíkSlimáky na zahradě žádné naštěstí nemáme, ale přísady salátu nám dokokonale zezobali ptáci.Smajlík Věruš přeji tvému muži ať mu teplota klesne a co nejdříve se uzdraví.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
už nudle nesuším. Když děláme ty dlouhé a široké jako přílohu, tak hned jak se nakrájí tak putují do hrnce s horkou vodou. Dneska manžel dělal jenom krátké a slabé do polévky. Ty když nepotřebuji všechny, tak suším v doze na papírové utěrce.
U nás je 12 supňů, silný vítr ale vody nespadla ani kapka. Již týden chodím x krát denně tahat očima dorotku, aby konečně rozkvetla, bez sluníčka je to marné. To samé tumbelíny, vykvetla první plnokvětá smetanová.
Tak jsem začala háčkovat Kateřince svetřík, mamka jí ušije puntíkaté šatičky, tak jenom něco přes sebe. Na kšeft musím ještě uháčkovat dvě čepičky. Kdyby se dala alespoň sedět venku, ale já topím od sedmi od rána.
Obrázek uživatelky
profil
Dívám se na tenis, hraje naše Kvitová..Venku prší celý den, sluníčko žádné a nálada taky na bodě mrazu...Vytřela jsem co se dalo,šuplíky a celou kuchyň...K obědu byla květáková polévka , já zapečený chřest v troubě a manžel dojedl poslední zbytek bramb.salátu a chtěl k tomu opéct klobásu...Věruš, já mám také od loňska koupenou knihu od Mačingové, nedovedu být tak důsledná jako ty, ale občas z ní vařím pro sebe...Jsou to primovní recepty, nenáročné, jen n akoupit jinde některé suroviny....Manželovi vyřiď, že je mi ho líto, vím, že to bolí a ta teplota není také nic moc. Jíst ale by měl, aspoň kašovitou stravu, že ho moc pozdravuji a přeji, aby byl už brzy FIT, takový mladík nemá co v posteli dělat!!!!!!....Pěkné odpoledne přeji vám všem...Smajlík SmajlíkSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Blani, přeji ti k narozeninám všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a hezkých chvilek se všemi, co máš ráda.SmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlíkSmajlík
Mějte hezké odpoledne.
Obrázek uživatelky
profil
Jani..taky chytám pinzetou slimoše..já do zavařovačky..ale ten kelímek od solviny bude lepší, nemusím na ně koukatSmajlík
Dnes bylo 12 kousků v pivě ..taky krtkovi se zalíbilo u nás zatím v květinové zahradě řádí,..
Jinak od večera drobně prší..je šedivo, nikam se mi nechce, tak se bude jíst, co dům dá.. bramboračku polévku a rizotoSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
Dobré chutnání, jste pilné, jak čtu, Mumíšek se lepší,Annau se morduje s husou.Maru tady prší, tak budou mít zase slimoši réjSmajlíkSmajlík Mějte všechny pohodové odpoledne.Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
Krásné u nás chladné poledne. Přejí dobré chutnání.
Byla jsem nakoupit a musela jsem se smát,že lidé kteří mě viděli si museli myslet,že jsem se zbláznilaSmajlík
Péjsek chtěl očúrat kopřivu,uklouzlo mu to a on se svalit do příkopu. Ležel na zádech a ty oči vykulený.Než jsem vytáhla mobil byl na nohou(takže jsem jej nestihla vyfotit)
Celou cestu domů na mě kouka a divil se čemu se smějuSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
milá Blaničko, přeji Ti hooooru zraví, ať tě všechna trápení opustí.
Včera bral Mumíšek dva týdny antibiotika a trochu se blíží ke svému dřívějšímu chování. Už se nekroutí, začíná zase reagovat na pejsky na ulici, asi mu je výrazně lépe. Ještě týden léčby, tím, že jsem mu koupila probiotika a ostropestřec, tak i ty léky snáší dobře.
Věruško, také jsem měla dvakrát pásový opar, neměla jsem nikdy neštovice. Poprvé jsem ho měla na zádech a odmítla jsem neschopenku a dr. mně nechala s tím chodit do práce.Podruhé na dásních, vyvolávač byl opravdu u mně stres a to bylo před vánoci, ráda jsem si vzala neschopnost, než být na krámě. Tak nevím, jak moc je infekční, myslím, že když už se vysype, tak tolik ne. Nikdy to ode mně nikdo nechytil.
Vařím hovězí polévku, manžel už vyrábí nudle, rajskou a těstovinky.
U nás od zimy pršelo jenom jednou, je šílené sucho. Dneska je zima, topím v krbovkách, ale pršet nebude, je to vysoko.

 

Aktuální soutěže
Náš tip


Další tipy


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles